Jak si užíváte večer, když vás partner vymění za bar?

karotky
9. kvě 2009

Jelikož je to u nás vyjímečně(cca 1krát za 2 měsíce),nemůžu se nabažit klidu a svobodné volby TV programu. 😀
Kolikrát mám osypky,když je na vážkách,jestli má jít na pivo nebo se mnou zůstat doma. 😀
Jak to máte Vy?

caira
15. kvě 2009

tak kdyz u nas "vypadne" manza ven tak si to uzivam 😀

Vzdycky kdyz dlouho nikde nebyl tak mu reknu, ze by se mel ozvat kamosum/brachovi atd, ja dam hezky ditko chrupkat, naleju si sklenicku vinecka ( nekdy i dve) usednu k nejakemu oblibenemu filmecku - ted sjizdim filmy pro pametniky nebo filmy s Funesem co mam privezene z CR, k tomu si udelam nejakou dobrutku jako nachos se syrem a guacamole a vegetttiiiiiiiiiiim 😀 😀

digysa
15. kvě 2009

macka01: to je myslim trochu prehnane.... aj ked...kazdy si je strojcom svojho stastia...ak radi spolu travite cas, tak je vsetko v poriadku.

Ja osobne by som asi skolabovala, keby moj muz pravidelny raz za tyzden prisiel ozraty z krcmy.... To by som asi nestravila.
Ak niekde ide, tak vacsinou ku kamosom (ktorych poznam) k nim domov, alebo do baru ( nie do krcmy) a tento rok sa to stalo presne 1 krat. 😒

Ked si chcem urobit vecer pre seba, tak ja musim urobit pravy opak.....deti s muzom necham doma a idem kade lahsie....manikura, pedikura, do sportoveho klubu-kde mam bazen,posilovnu,saunu a masaz....minuly tyzden som bola s kamoskou na damskej jazde a prisla som opita ja 😅 Zasluzene, po 2-och rokoch.

Ja by som ho nikdy neposielala prec, lebo on ma vacsinou vecer "business dinners" (pracovne vecere), kde si da par poharikov s partnermi, s ktorymi robi biznis....a preto sa vzdy tesi domov, aby sa mohol dat do kratasov a valat sa po zemi s detmi.

jabber
15. kvě 2009

Tak manžel chodí tak 2x za měsíc na pivko s kamarády a když dcera večer usne, tak já si užívám ten klídek 😵 Prostě jsem SAMA! 😎 😀 Nejčastěji sedím u počítače a dělám náš web 🙂

zuzu13
15. kvě 2009

super anketa...ale mal by na nu odpovedat asi moj mangel...nakolko ja 1-2 x do mesiaca idem s mamickami na pivko 😀 😀 😀 😀 no a neprideme "pod parou " 😉

achalteke
15. kvě 2009

he he tak to je taky otázka spíš pro mýho muže, co dělát když jdeme s kámoška na pívo (samozřejmě teď ne) 😀 😀 on do hospy nechodí 😉

macka01
15. kvě 2009

no,môj muž určite nie je bez kamarátov a koníčkov sú naší spoloční a preto sa stretavame spoločne,napr.prídu k nám či my k ním.Vôbec mi nevadí mať ho blízko seba mame si stale čo povedať a je nám ľuto,ísť niekam bez naších detí.Máme skvelý rodinny život a krčmovy smrad nám skratka nevonia.To hadam nemusíte odsudzovať. 😉

bluff
15. kvě 2009

mna tiez nevymiena muz za putiku. to je hrozny nazov temy. 😀

jabber
15. kvě 2009

macka - a však to je správně, každý to má jak mu vyhovuje 😉 Ale já třeba potřebuju nějaký prostor i sama pro sebe a zrovna tak on. Máme hodně společných přátel, ale taky máme každý jen své a s těmi se nejlíp právě všechno probírá 😀 Přece se nezbavím kamarádek jen proto, že jsem se vdala, ne? 😅 A občas třeba dáme malou k některé z babiček a vyrazíme si spolu jen my dva 🙂
Četla jsem, že pro manželský (partnerský) život je důležité trávit nějaký čas i bez dětí. Protože pak děti vyletí z hnízda a najednou se zjistí, že ti dva si už nemají co říct, jelikož se všechno točilo jen kolem nich.

A mimochodem - s odsuzováním jsi začala ty, že není asi všechno v pořádku. Je to v pořádku, pokud to oběma vyhovuje, tak je to v nejlepším pořádku 😉 😎

zuzu13
15. kvě 2009

ja si mam tiez co povedat s manzelom aj po 20-tich rokoch spolu...aj s detmi...ale domacnost, praca, deti...stale ten isty kolotoc....jednoducho potrebujem vypadnut...a prave sa aj idem pochystat a ideme na pivo...kobylky maminky... 😉
tak pekny vecer...a hlavne sa nehadajte... 😉

susik77
15. kvě 2009

jabber: jj, suhlasim 🙂 ale my skor do pizzerky s kamosmi na pizzu a vinko ako do hospody 😉

susik77
15. kvě 2009

inak zatial nemam potrebu oddychnut si od mm, skor od malej, ona ma viac energie ako my obidvaja s mm dohromady. A hlavne je to prilezitost stretnut sa s mojimi bezdetnymi kamaratkami 🙂

gabii83
15. kvě 2009

no zavidim vam ze by ste nahanali mm von, u nas je to opacne, ale v pohode, len nemam rada ak to prehana s pivkom, lebo jeho kamarati su.... no comment ani jeden nema rodinu deti ani kamaratky lebo su dementi. ....

a maju na neho zly vplyv ale uz to pochopil a teraz uz sa nemusim stresovat ze v akom stave sa vrati domov

iuiz chodi menej... len mu to trvalo kym mu to doslo 😀

jabber
15. kvě 2009

susik - však jo, my taky do klasických putyk nechodíme 🙂 ani manžel s kamarády - dost mu vadí zahulená hospoda 🙂

iwuskaaa
15. kvě 2009

Tak môj je dnes na jazde a už mám poriadne nervy 😠 ...veď sa má po chlebe zajtra chlapec! 😀

petruna
15. kvě 2009

u nas je to tak 1x za 3 tydny...mohlo by to byt casteji 😀

bud jsem na netu nebo si pustim nejaky film u ktereho si poplacu 😎 a k tomu se cpu zmrzlinou....

petruna
15. kvě 2009

ale ja jsem casto na netu, i kdyz je doma 😀

petruna
15. kvě 2009

ted jsem cetla prispevek macka... 😲

my si s MM taky mame co rict, jsme spolu hodne radi, kam to jde tahame sebou i Tondu a to radi, i kdyz bychom mohli mit hlidani u tchanovcu...rodina je pro nas dulezita a bla bla bla (o tom tohle tema neni).....ale taky mame radi svoje pratele a i s nimi radi travime cas....
moje kamaradky uz jsou kamaradky myho manzela a jeho pratele jsou i moji pratele a jsem za to vdecna...
ale nedovedu si predstavit, ze by mi MM nedopral ciste damske dychanky a ja jemu nedoprala par pivek s kamosema s debatama o autech, praci, fotacich, kolech atd...

kazdymu vyhovuje neco jineho, ale proc hned delat z manzelstvi, kde lidi davaji prostor i svym pratelum neco divneho nebo v tom hledat problem ? to mi nejak unika...

nazev tematu je treba brat s nadhledem a ne hned, ze takovy chlap ma radsi zaplivanou putiku se smradlavymi ozralymi štamgasty nez svoji zenu a deti... 😉

dibla
16. kvě 2009

Ahojky dobré téma, tak MM chodí 2x za týden na fotbálek a po něm si pak s klukama dají pivko, nevadí mi, že se sejde jen se svými přáteli....dělám to taky tak a nikdy jsem si nemyslela, že by to nemělo být v pořádku 😔 😔

kolikrát když chci mít večer jen pro sebe a opravdu si odpočinout, tak ho musím na pivko vyhánět...když se mu nechce tak prostě nepůjde...

karotky
autor
16. kvě 2009

petruna,.........................já myslela,že ten název budou všichni brát s rezervou. 😅
My spolu jako rodina také trávíme móře času,protože nemáme žádné babičky na hlídání a tím pádem nám nic jiného nezbývá. 😀 Ale nestěžuju si.Alespoň pak nebudu muset litovat,že mi život protekl mezi prsty,aniž bych si ho užila. 😵
Nicméně se občas stane,že najednou nemáme o čem mluvit,takže jsem ba naopak ráda,když manžel vypadne z rodinného stereotypu a vrátí se domu s nějakými zážitky. 😎

macka01
16. kvě 2009

Gabii83 toho sa tiež obavam veď v tych putykach nevieš na koho narazí.Iwuška a tomu sa my chceme vyhnuť,čistiť na druhy deň "žaludky" za to že neprišiel vtedy či vtedy.Je škoda sa dohadovať keď život ide tak rychlo,ale ubezpečujem vás,že nie som žiadná puťka od sporáka,a môj muž tiež nie je sedlak čo sa nechce z domu pohnúŤ.Som rada že ste tu aj take,čo súhlasíte s tým,že čas sa dá tráviť aj spoločne bez toho,aby sme sa cítili obmedzovaní a tak.Máme čo rozoberať čí už s deťmi alebo bez nich.Skratka je nám spolu dobre.Prekonali sme spolu rôzne ťažké časy,i tragédie a vtedy si človek najlepšie uvedomí,čo vyznam má a čo nie.Nechápem ,prečo ma niektore tak prudko kritizujete.Viem si predstaviť ako pri tom nete krutite hlavou,ale skutočne dôležite veci pochopí človek až vtedy,keď takmer o toho milovaného človeka takmer prišiel.A kamošky mam .Stretavame sa aj s deťmi spoločne.Deti sa hrajô a my "kvakame".Muž ja vtedy v praci.Keď ma prísť domov snažíme sa prísť spolu s ním.Je to naozaj tak hrozne?A pokecať sa da aj cez mobil a net. 😵

vladkaz1
16. kvě 2009

Kazdy si to zariadi tak ako mu to vyhovuje 🙂 ,
Macka ked vam to tak ide super, nemas co riesit ,vam to vyhovuje. 😉
Ja som uz pred tym pisala ze by mi padlo vhod, keby isiel sem tam posediet s kamosmi ,ale nie aby sa oztral ako svina, ja som na to alergicka ,ale rozkaz mu 🙂 keby chcel tak ide ,ked nechce venuje sa rodine ,ona radsej si doma otvori pivko a cumi na hokej futbal...
Ale napr dnes mi to padlo vhod videl ze padam uz dole hubou som varila upratovala mala som toho dost ,zobral malu a ja si vylozila nohy spravila kavicku, okupkala a hned mi bolo lahsie..troska som si oddychla v klude..

digysa
17. kvě 2009

macka01: ale ty tu terez rozoberas dve veci...pises, ze nikam nechodi lebo ste radi spolu a na druhej strane si naznacila, ze sa obavas na koho by v "podnikoch" natrafil a ci dokaze prist v danom case... To mi pripada ako keby nikam chodit nemohol, lebo nema mieru a je lahko ovplivnitelny....

Ale tak ako tebe, ani mne osobne nevadi, ze moj manzel proste do podnikov skoro vobec nechodi....
No na druhej strane, nemame poblizku ziadnu rodinu, tak vacsinou sa zabavame odseba, lebo vzdy jeden z nas zostava doma s detmi.

macka01
17. kvě 2009

asinsom sa nevyjadrila dobre,niežeby nemal mieru môj takmer vôbec nepije pivo a alkohol tiež len určity to že na koho narazí a tak som reagovala na iny názor vyžšie.O svojho sa nebojím.A suhlasim s tebou že my ženy občas padame "na hubu"mame toho veľa a vtedy aj môj zoberie chlapcov a idu sa pohrať von ale to je niečo ine.Neberie ich do žiadnych putyk.Ale myslím že tato tema by sa mohla aj uzavrieť.Krutime sa stale dookola.No jedno si neodpustím povedaŤ pre tie,ktore podporuju svojich mužo aby si občas vyrazili.Zvyk je železná košeľa.Až vam raz deti vyletia z hniezda,a vaš milovany si z občasneho povyrazenia urobí každodenné,vy budete doma povečeroch sedieť samé,nemať si s kym pokecať a tak,potom si uvedomíte,že to asi nebol najlepší nápad.No bude neskoro.Muži čím su starší maju tendenciu navčtevovať krčmičky častejšie zvlášť ak na to boli zmladosti zvyknuty.Z blízkeho okolia to vidím,čo to robí s rodinami a ja nam z toho nanič.Škoda každej premrhanej hodiny,ktorú neprežijeme zmyslupnne.Dámy,lúčim sa s vami. 😅 😅

luucia
17. kvě 2009

Manža chodí do hospody, čím dál tím mín..ted už je to jen, když nějaký kamarád něco slaví, zapíjí dítě,.. Jinak chodí tak 1x za 2 měsíce 😝

Já už od chvíle, co mi řekne, že razí ven, plánuju večer 😀 většinou si udělám masku na obličej, pedikůru, nalakuju nehty, zábal na vlasy,... a samozřejmě sjíždím MMB, MMA 😀 Prostě pohodička..k tomu si dám nějaký dobrý vínko nebo udělám mojito 😵 😵 😵

caira
17. kvě 2009

holky jak to tu ctu tak mam uplne chut poslat manzu v co nejblizsi dobe nekam do "putyky" 😀

anebo jeste lepsi, mohla bych nekam s zenskyma vyrazit ja..to jsem nebyla uz dloooouho, nepamatuju, kdy jsem se naposled trosku "picla" 😀

petruna
17. kvě 2009

macka : si mimo tema....uzavirat by se nemelo, protoze je fajn si precist jak kazda z nas travi vecer, kdyz ho ma jen pro sebe...

tocit se to tu nemusi porad dokola, kdyz uz sem nebudes psat svoje mravokarne rozumy...

par piv s kamarady jednou za cas z chlapa alkoholika nebo hospodskeho povalece neudela...to je zas muj nazor a zkusenost z okoli.

petruna
17. kvě 2009

mmch , muj muz kdyz jde do putyky (normalni slusne hospody nebo restaurace), tak tam jde s prateli, pokecat atak....a ne se seznamovat s podivnymi individui, ktere ho "svedou ze spravne cesty".... 😎 😀

karotky : ja myslim, ze vetsina holek tu chape o co v tomhle tematu jde...

macka si zrejme mysli, ze vsichni kdo obcas sveho muze pusti na pivo s kamarady maji problem v manzelstvi, dost si ho nevazi atd atd...
tady nikdo nekritizuje rodinny zivot, vetsina z nas si tady svych chlapu vazi, je s nima rada, travi s nima hodne casu, povida si s nima, ale opravdu nevidim nic spatneho na tom, kdyz je chlap obcas sam s chlapama a zenska sama s zenskejma a to i v dobe, kdy chlap neni v praci.

asanaa
17. kvě 2009

No tak můj manža si s klukama zajde na pivko fakt jen velmi zřídka -max.jednou za měsíc.(někdy bych ocenila kdyby to bylo častěji 😀 ).
Vůbec mi to nevadí,jen ať si jde.Naprosto mu důvěřuji a nikdy mě nezklamal,takže není problém.Vrátí se vždy tak jak má a ve stavu takovém,který je přijatelný 😀
Názor macka nekomentuji,to nemá snad ani cenu 😀 je to o ničem.
Spíš mě teda mrzí,že ať se tu objeví jakákoliv dikuze tak se to prostě vždycky zvrhne ☹
tak ať sem ty holky,kterým to přijde nepochopitelné,raději ani nepřispívají a bude klid 😉

petruna
17. kvě 2009

macka : a tady nikdo nekritizuje tvoje manzelstvi nebo tak..to se tedy dost pletes....to co tady popisujes je samozrejme pekny, ale neni to ojedinely....hezky vztah tu ma spousta z nas...i ty, co jim chlap obcas jde s kamarady na pivko...nevidis do nasich rodin, do toho jak zijeme. Nikdo si tu nestezuje, naopak z prispevku cisi pohoda.

s kritikou si tady zacla ty...zacla si tady vsechny, co chlapa pusti obcas do hospody kritizovat, ze s jejich manzelstvim tim padem neni neco v poradku....coz mi fakt pride dost mimo...
jak muzes soudit manzelstvi jen na zaklade tohodle ?
To ze znas par ozralu, co z obcasneho chozeni na pivko zacli byt v hospode denne neznamena, ze to tak je u kazdyho chlapa.

Je skoda, ze i do odlehceneho tematu o tom, jak travime vecery, kdyz jsme samy vleze nekdo a zacne napadat, ze nemame v poradku manzelstvi a ze nas ceka tezky zivot s hospodskym povalecem...
😅

asanaa
17. kvě 2009

petruna jojo bohužel ☹ 😅 zdá se mi,že poslední dobou se takové "rýpalky" objevují snad ve všech tématech i těch naprosto neškodných a odlehčených..