Jak zvládáte vedra v těhotenství?

furka
22. kvě 2014

Ahoj holky. Třicítky jsou tu a já jsem z toho hotová 😀 . Doma se nudim, ale venku je to šílený, ve stínu to je paráda, ale na sluníčku se to nedá. Jsem v 5. měsíci a nevim co budu dělat v červenci a srpnu, co vám pomáhá? Meloun, zmrzka a dost pití? Já dost piju, ale stejně se mi občas zatočí hlava. Včera jsme byli s přítelem na šlapadle na Mácháči, měla jsem mokrou kšiltovku, ale stejně mi nebylo moc dobře. Máte nějaké osvědčené tipy? 🙂

amabilis
23. kvě 2014

Mám jeden velmi osvědčený typ - nevylejzat 😀 Já akorát odvedu děti do školky, případně po cestě zpátky nakoupím, neco zařídím a zalézám. Pak jdu děti vyzvednout, po cestě se ochladíme zmrzlinou, zalezem do baráku a až před večeří vylezem tak maximálně na půlhodinku ven na zharadu. Jsem ráda, když vůbec zvládnu pověsit prádlo 🙂 Ale prostě nemíním riskovat. Vedro není nic moc, vždycky si říkám, že je mi hrozný vedro, ale co chudák to mrně, když je tam zavřený 😀

furka
autor
23. kvě 2014

😀 No právě, mrnouskovi v brisku musí bejt neskutečný vedro. To já taky nevylejzál, před 11 jsem byla nakoupit a naštěstí nikam nemusim, ale doma je strašná nuda a na koupání venku to ještě není, i když bylo by, ale voda jestě neni prohrata a pro mimi by to byl asi šok 🙂 ...No je to mazec 😀

honeyjenny
23. kvě 2014

Ahoj, jsem ve 27. týdnu a teda nevěřila bych, ale je to mazec v těch horkách. Včera jsem byla celá oteklá, včetně prstů na rukou a unavená, takže dneska raději opravdu doma. Sice teplo miluju, ale na letošní létl se moc netěším, už aby byl malý venku 🙂

furka
autor
5. čer 2014

Viď 🙂) !Já se hrozim těch tropů co mají přijít to nevim co budu dělat 😀

barinkas
5. čer 2014

@furka mrňouskovi určo není vedro jako Tobě 🙂 toho bych se nebála... já byla na začátku 8 měsíce u moře, v pohodě, ne že bych to přeháněla s opalováním, ale doktorka na gyndě mi říkala, že to vůbec nevadí, že to dítku neuškodí a že se rozhodně "neuvaří" 🙂
Na vedra asi nejlíp být prostě doma a ven chodit brzo ráno nebo až večer.. aspoň já to tak dělala, malá se nerodila 2.8 dva roky zpět a fakt bylo dost horko 🙂 Pokud máš možnost, tak lehnout na zahradu(balkon) do stínu, nohy do lavoru s vodu, k tomu studené pití a odpočívat 🙂 Ale hodně záleží, jak komu horko vadí...

furka
autor
5. čer 2014

Tak to je pohoda v 8. mesíci k moři 🙂) já asi přehnaně panikařim, ale v těch vedrech je to šílený, spíše je vedro mě.. Balkon bohužel nemam, natož zahradu, ale budu se chladit melounama a tak, a až se prohřeje voda pojedu někam na koupák 🙂)..

barinkas
5. čer 2014

@furka Tak to je škoda, přece jen je venku lépe ve stínu 🙂 Není špatné taky zajet si autem do nějakého nákupního centra, všude je klima, tam si sednout na zmrzku s nějakou kamarádkou 🙂
V 5. měsíci bych to ještě tak neřešila, aspoň já měla bříško vcelku malé, nějak moc Tě to neomezuje🙂 jo ale v tom 9. a po termínu, malá moc nechtěla ven, to už jsem měla taky dost...

Moře v těhu určitě doporučuji... bylo to super...navíc Tě tam místní víc obskakují 😀 je tam jiný vzduch, není takové vedro...a kdyby něco, porodnice je všude, asi tak 🙂

furka
autor
5. čer 2014

To máš pravdu, ve stínu je to paráda kord když občas zafouká 🙂) Na zmrzku jdu zrovna za chviličku a dám si rovnou obří 😀... Jsem z Český Lípy a těch obchodních center tu moc není.
To věřim, že si toho měla dost, já už mam teda pořádný bříško, hlavně mi už je spousta věcí malých a teď mezi těma lidma v krámu to je taky nepříjemný 😀...

U moře to musí bejt super, já bych chtěla taky až bude mít přítel dovču. 🙂 .. No oni vůbec jsou na těhotný všude hodný, uplna zmena, kazdej se usmiva a je ochotnej, akorat co me stve ze lidi v autobuse čumej, kolikrat stojim ani sednout mě nepustej, ale občas jedu zadara 🙂)

barinkas
5. čer 2014

@furka to znám v tom buse.. sice teda busem jezdím minimálně, ale když jsem v těhu jela, každej čuměl, kdepak pustit sednout, ale tak nedá se nic dělat...
Jinak to má určitě výhody, jsou na Tebe všeci hodní, jak píšeš 🙂

Zmrzku bych si taky dala, ovšem problém je, že malá chce taky, je na to jak divá, ale už 2x to pak odnesla rýmou, takže ne 😀 A dát si a ji nedat, to nejde, by se uvztekala... si pak připadám jak krkavčí matka, co chudáku dítěti nic nedá...

Chce to kupovat volné věci, jsem nosila celé těhu vel XS/S, ale jiný střih a styl jak normálně. Taková trika volného střihu byla fajn a pak šaty, co nosím i teď. Tam se všude bříško schovalo v pohodě.

furka
autor
5. čer 2014

To jo, ale vždy se najde nějakej debil.. 🙂

Jéé chudák, no vysvětli díteti, že nemůže noo 🙂 Ale třeba jí nečim oblbnout 😀...
Taky nosím volnější , ale štve mě, že už jsem vyřadila půl skříně 😀

hanulkapal
11. čer 2014

@furka Tak to buď v klidu, já už vyřadila 3/4 skříně už kolem desátého týdne 😀 A to podotýkám, že jsem přibrala cca 1kg, nějak se roztahuju 😀