Je vám taky 35 a více a jste snažilky?

xaxanka
22. led 2014

rada bych poznala nekoho komu je 35 a vice a je snazilka

nonnni
22. led 2014

@xaxanka ja.mam za sebou dva potraty (posledni v listopadu) a mam uz dve zdrave deti...je mi 38...

xaxanka
autor
22. led 2014

@nonnni ja mam taky dve vetsi deti..... a ted v lednu mimodelozni.... ☹ je mi za par dni 35

petakk
22. led 2014

taky mám dvě děti 13 a 7 let, loni v květnu potrat (7 týden zamlklé těhotenství) je mi 36

nonnni
22. led 2014

@xaxanka to me mrzi...ja mela jseden potrat pred starsi dcerou (te je ted osm) a pak par biochemiskych a ted jeden na zacatku devateho tydne, uz i se srdecni akci a vsim kolem...dala jsem to tedy bez revize, ale stejne...ted cekam na vysledek tento mesic.

Ty jsi ted prisla o vejcovod? kdy se zase muzete snazit?

zabzulka
22. led 2014

ahoj, je mi 36, mám šestiletého syna a teď prodělávám zamlklé těhotenství s čekáním na přirozený "odchod" bez revize ☹ otěhotněla jsem po půlroce snažení, tak doufám, že i po tomto potratu to půjde dobře

vanule
22. led 2014

Ahoj holky, mi bude za necelý měsíc 35. Doma máme 20ti měsíční dceru a naše plány byly od nového roku se začít snažit o druhé. Bohužel při prvním těhu se objevila preeklampsie a porod byl akutním císařem ve 34tt od té doby jsem hlídáná na interně (pro vysoký tlak) kde jsem na začátku ledna byla na kontrole a čekala na "požehnání" od doktorky, že se můžeme pokoušet, nedostalo se mi ho spíše naopak mudra je opačného názoru, že máme být rádi za jedno zdravé dítě - což jsme, ale druhé jsme taky měli v plánu. Nelíbí se jí můj věk, váha (teď je opravdu úděsná ☹ ) a obava z možného opakování preeklampsie...ale jak říká záleží na mě/nás.

ilonne
22. led 2014

Mě je 35 a snažíme se o druhé, už devět měsíců. Dcera (23 měsíců) byla počata doslova a do písmene na první pokus.

xaxanka
autor
23. led 2014

@petakk a snazis se dal...

@nonnni prisla sem o vejcovod... no a kazdy rika neco jineho o snazeni atd. tak nevim.... az pujdu na kontrolu po ms musim se zeptat...v nemocnici rikaly kdyz nebyla revize muzu treba za dve ms a moje znamam rikala ze az tak za pul roku

@ilonne tak hodne stesticka at je to take na prvni pokus

ilonne
23. led 2014

@xaxanka To už právě není už to trvá devět měsíců 🙂. A už jsem měla dvakrát píchnutý pregnyl.

xaxanka
autor
23. led 2014

@ilonne aha...no tak treba uz ted to vyjde

nonnni
23. led 2014

@xaxanka ja otehotnela s prvni dcerou hned po prvni MS po potratu. Ted mi taktez lekarka rekla, ze jedna MS staci. Necekala bych. ..

zabzulka
23. led 2014

@nonnni na to taky spoléhám, doufám, že pokud potrat proběhne přirozeně, nebudu muset na další otěhotnění dlouho čekat.

petakk
23. led 2014

@ xaxanka snažíme se už od července, už na kontrole po revizi mě doktor řekl,že jsem úplně ok a nemám nic řešit a v klidu tomu nechat volný průběh,ale zatím se nezadařilo

zabzulka
23. led 2014

@petakk taky mi doktor říkal, že v tomhle věku 😅 nemám počítat s nějakým rychlým početím..trvalo to půl roku

gepe
23. led 2014

U nas otehotneni v 34 v podstate na podruhe 😅 porod v 35, ted mame 5,5 m malou a premyslime uz nad dalsim 🙂 letos na jare mi 36 :D

petakk
23. led 2014

@zabzulka něco na tom bude, první dítě ve 23 bylo hned na poprvé,druhé ve 29 na čtvrtý pokus a to třetí (skončilo potratem) loni v květnu 35 a na poprvé 🙂 .Tak snad se zadaří.

zabzulka
23. led 2014

@petakk syn se nám podařil taky napoprvé, vlastně.. ani jsme ho neplánovali, ale díky bohu za něj 😀 to mi bylo 29 let, teď je to o sedm víc, ale už jsem s tím, že to bude nějakou dobu trvat, počítala..
sice to nevyšlo, ale vím, že počít stále můžu a o to jde 😉

janesafari
23. led 2014

Já mám 11 letou dceru a v 34 sem plánovaně otěhotněla podruhé-nový chlap,nový život- otěhotněla sem po 6 týdnech snažení-Prcka sem týden přenášela a po 7 šílených hodinách-akutní císař.S dcerou šílený porod a ze synem ještě horší...
Ale chci říct to,že sem neztratila odvahu na třetí,které je v plánu asi za 1,5 roku...Ted v neděli je mě 36,takže o třetí se budem snažit v mých 38 -plus mínus 😅 ...Tak už ted doufám,že i třetí se podaaří tak rychle jako ty dvě co mám 😉
Tak uvidíme co pak bude 😵

kotcheva
23. led 2014

Ahoj, je mi 37, mam doma temer rocni dceru a taky planujeme jeste jedno dite. Jak s oblibou rikam - doufam, ze to je jeste pujde a do ctyriceti to vyjde😉.

janinkahrdl
28. led 2014

Ahoj holky . Mě bude36 let v březnu dvě zdravé holky 15a10 let vše bez problému. Ted mám tři roky přítele a vhtěli jsme miminko . V září koncem jsem otěhotněla a v 18 týdnu zamlklé těhotenství prej tak 2 týdny nám nebilo srdíčko. Jsem zdrcena nevím jak znova nastartovat do života nikomu bych to nepřála tokové neštěstí. Stále si říkám proč zrovna já. Ale jak to tady čtu diskuze moc mi to pomáhá žít dál. Dalšího těhotenství se bojím obdivuju maminky co jdou do toho třeba po 3 moc jim tom přeju.

zabzulka
28. led 2014

@janinkahrdl to je mi moc líto, musí to být hrozně těžké, cítím s Tebou. naprosto chápu Tvé pocity, proč zrovna já? taky si tuto otázku kladu a věřím, že všechny ženy, které si potratem musely projít. Jen čas Tvou bolest zmírní, zní to jako klišé, ale je to tak. Taky si říkám, že v případě dalšího těhotenství budu hysterčit, ale touha po dítěti je silná, pokud je chceme, musíme do toho jít!! věřím, že se brzy dočkáme

rari
28. led 2014

Ahoj, je mi čerstvých 37 let, doma máme 2 kluky-5 a 2 roky a chtěli bychom ještě třetí dítko. Na podzim loňského roku jsem napoprvé otěhotněla, ale bohužel to skončilo v listopadu mimoděložním a odebráním jednoho vejcovodu,tak uvidíme, zda se ještě to třetí zadaří-od února bych se chtěla snažit 😉

marmor
11. kvě 2014

Ahoj holky, teď mi bylo 37 a posledních pár měsíců jsem začala toužit po miminku. Mám už dvě děti (11,6). Manžel nechce. Vidí to logicky - peníze, malý dům atd... Což já si také uvědomuji, ale to srdce... nebo snad hormony a pocit ujíždějícího vlaku? Máte to taky některá tak... ☹

laura1972
21. čer 2016

@xaxanka Ahoj je mi 43, mám 3 děti a také bych ráda poznala někoho kdo se snaží o miminko.