Je vaše dítě taky flegmatik?

jannyt
14. kvě 2008

Ahojky maminy taky máte doma tak hodný dítě?Je to sice výhoda že skoro nebrečí jen se směje ale nějak nechceme začít lést...od 3.měsíců chodíme na rehabilitaci jelikož jsme byli líní zvednou a udržet hlavičku..teď už je to v pohodě. Chodila některá z vás na cvičení a cvičili jste Vojtovu metodu?

ria80
14. kvě 2008

Ahoj,Michalka je taky taková.Vždycky dobře spala,je hodně klidná,vydrží sedět a koukat se.Nic jí nestojí za křik a námahu.Když je nějaká hračka daleko,tak si řekne,co,je tady sposta věcí blíž,co bych se namáhala... To je fajn povaha,ale taky ještě neleze.Přemístuje se dozadu a já jsem ráda i za to.Ty se netrap,má ještě čas.Je sposta dětí,co začnou lézt až před rokem.

cherub
14. kvě 2008

ahojky, tak mi flegmatika asi nemáme, ale Nikolka začala lézt až v 10 měsících a 2 týdnech 😉 Ještě máte hafo času 😵

ria80
14. kvě 2008

Jasně Michalka se začala před pár dny stavět na kolinka,ale ještě neví,co s tím dělat.Ale flegmatik docela je.Taky radši půjdeme na kontrolu do nemosnice,jestli je vše v pořádku.Budu klidnější.

jannyt
autor
14. kvě 2008

Je pravda že nám ta Vojtova metoda dost pomohla budu muset sestřičce na rehabilitaci udělat diplom! když vidím jak se snaží, já vím je to její práce ale je moc šikovná. Co je na tom smutnýho že si toho doktorka vůbec nevšimla že je něco v nepořádku... ☹ teď jsme ještě začali chodit na plavání a když tam vidím děti který jsou mladší než mi a už lezou tak mi je pak akorát do breku..ale holky jsou v poho a uklidňují mě že to časem taky přijde.

berynka
14. kvě 2008

Holky, nedělejte si starosti!

Naše Hedula si sama sedla začatkem 10.měsíce, koncem se začala stavět a začátkem 11. měsíce teprve lezla. Do té doby se jen plazila. Žádný flegmatik to rozhodně není (aaaach co bych za něj dala!) 😀 . Doktorce přijde všechno v pořádku 😉 .

jannyt
autor
14. kvě 2008

Já vím ale když už i neuroložka řekla že má slabý svalstvo tak na tom asi něco bude...ale snad se brzy vzpamatujeme a já budu ráda za to když ještě nelezl nebo nechodil..