Jsou tu další 22leté nebo podobně mladé maminy?

kkklarka
21. lis 2012

Ahojky. Je mi 22 a jsem těhotná.Najdu stejně staré nebo podobně mladé maminy?Je to pro mě nové a těžké jak to všechno takhle mladá zvládnu

ange_de_la_morte
22. lis 2012

Ahojky, mi je taky 22 🙂 miminko jsme si s manželem moc přáli, a mám kvůli tomu i přerušenou výšku, nemáme ještě hotovou rekonstrukci baráku,... Taky mám mě občas přepadají myšlenky že nevím jestli to zvládnu ( hlavně je blbé že nemám nárok na mateřskou, ale přímo na rodičák ve 4 leté variantě) , a taky se bojim že neskutečně ,,zestárnu,, s malým, ale i tak se na toho našeho kulíška neskutečně těším a říkám si .... jsou holky které si nejdříve vybudujou kariéru, postaví barák a užívají si života, pak je jim 30 nebo víc a chtějí dítě a ono to už nejde a musí běhat po všelijakých reprodukčních centrech apod. - takže já si klidně dodělám školu později a rekonstrukcií nějak doděláme i s miminkem 🙂

kkklarka
autor
22. lis 2012

My zatím bohužel nemáme kde bydlet,byli jsme spolu rok když jsme to zjistili... 😒 ... ale řikám si jestli máme být spolu nezáleží na tom jestli máme dítě po roce vztahu nebo po pěti letech.To je pravda, plno lidí nemůže otěhotnět, dva,čtyři,šest let a nám se to povedlo nechteně a přes prášky,asi prcek strašně chtěl být na světě 🙂 My si budem užívat života a naše kamarádky budou těhotné 😀 Z tohodle mám největší strach, jsem strašně živý člověk,jsem ráda ve společnosti a ráda se bavím,ale snad to nějak zvládneme 🙂 musíme.

veri25
22. lis 2012

ahoj holky, mě je teda 25let a prcka už máme, je mu devět měsíců, sme s přítelem tři roky, takže sme ho taky měli po dvou letech soužití, ale nelituju, prcek nám to vynahrazuje...taky sme chodili pořád ven se bavit, kamarádi, party..atd, ale s dítětem se to hodně změnilo, aspon na začátku to tak bylo, on to malinké je na tobě dost závislé...takže se všechno podřídilo jemu, ven chodíme když nám někdo pohlídá, ale těšíme se, že až vyroste, budeme mladí a budem si užívat života...takže toho nelitujeme a užíváme si to...je to paráda...když poprvý budete držet svý miminko v náručí, budete mít myšlenky úplně jiný, než na to, jestli budete mít čas jít někam randit...držím vám palce!! 😀

katerinanov
22. lis 2012

Čaute holky, mě je 20 a máme půlročního prcka 🙂

ange_de_la_morte
23. lis 2012

@kkklarka: my ho teda plánovali, loni jsme se brali a po svatbě jsme se začali snažit o miminko .... taky jsem ráda mezi lidma a musím teda přiznat že teĎ mi to docela chybí, ale je to tím že žijeme v zapadákově - koupili jsme statek kvůli koním takže jsme tu docela na konci světa, ve vesnici nikoho neznám a všichni kamarádi jsou 50 a vcí km daleko, dříve sem za něma ještě doist jezdila ale teď ke konci těhu se mi moc nikam jezdit nechce - potřebuju svůj klid 🙂 🙂 ale doufám že jak bude malý trošku odrostlý tak budeme podnikat spoustu věcí i s ním ..... no s tím bydlením je to blbé, ale tak máte ještě dost času to nějak promyslet ... a jakto že jsi otěhotněla přes prášky ?

@veri25: přesně, až budou děti větší tak my budem pořád ještě dost mladí abychom si života užili naplno 🙂

@katerinanov: tak to jsi tu z nás nejmladší 🙂 🙂 a malý byl plánovaný ?

katerinanov
23. lis 2012

@ange_de_la_morte Ano, malého jsme plánovali 🙂 Je to fajn být mladá maminka 🙂

fykyska
23. lis 2012

🙂 Ahoj je mi 21 a čekám svoje 3 miminko 🙂 O dvě před tím jsem přišla ☹ a tak se na tuhle holčičku s mužem moc moc těšíme 🙂 Věr tomu že dítě je největší dar co tě v životě mohl potkat 😵 obavy časem přejdou a na věku nezáleží 😵 Ľepší bejt prdlá máma ve 20 než pak ve 40 s barákem autem psem a buh ví jakým majetkem zjistit že to nejde 🙂 😉
Ono až si to tvoje tělíčko uvědomí, že je opravdu těhotný zjistíš a přehodnotíš najednou celej svět 😉 😉

ange_de_la_morte
24. lis 2012

@katerinanov: stejně je to zvláští před dvěma lety by mě vživotě nenapadlo že se tak brzo vdám a budu toužit po miminku a uplně se mi v hlavě všechn otočilo .... jako mladé maminky jsme myslím ještě dost vitální abychom dětem stačily 🙂 🙂 říkám si že je super že s malým budeme jezdit na hory a na koních až bude větší a prostě všechno možné a já ještě nebudu tal stará aby mě bolely kolena 🙂

redrosse
24. lis 2012

Ahojky, mně je taktéž 22. Máme s manželem 14 dní po svatbě a předevčírem jsme zjistila, že jsme těhotní 😀 Docela nás to překvapilo, ale víceméně příjemně. Příští rok státnicuju, tak to snad nějak doklepu... 🙂

natykata
25. lis 2012

ahoj 🙂 me je 21,mam dve holcicky- 4letou a 5mesicni.za pul roku me ceka svatba 🙂 a jako maminka jsem spokojena,je to to nejdokonalejsi,co muze cloveka potkat.