Jsem těhotná a myslím na kolegu

michnovka
1. zář 2017

Ach jo,už opravdu nevím,co se kolem mě deje.Jeste,než jsem otěhotněla,zacalo to mezi mnou a kolegou jiskřit.Snazila jsem se všechno v sobě potlačit,jsem vdaná a manžela si vazim,a teď v těhotenství,je preci nějaký flirt naprosto vyloučený...měsíc a půl jsem kolegu neviděla (já čerpala dovolenou,pak on,sluzebka atp),stejně jsem na něj myslela.A teď se vrátil a dal mi jasne najevo,že jsem mu chyběla a já se v tom zas topím.mam o něm sny,chci ho poznat blíže,ale nesmim. Mám muže, čekáme syna a rodina je nadevše.Asi pracují hormony,ale ten platonicky vztah trvá už dlouho a teď to navíc ze strany kolegy graduje.On má zájem a já nevím,jak se zachovat. Co byste dělaly vy?Máte podobnou zkušenost?

barumat
2. zář 2017

Mě hlavně fascinuje to zmítání city a vášní atd... Jako, nechci autorku apriori urážet, ale tohle mi přijde na úrovni láska, sex a něžnosti. Není nám dvanáct, máme rozum, vůli a nějaké priority... Taky jsem se párkrát dostala do situace, že by to "bylo možné a táák láákavé...", ale doprčic, mozek mi pořád z hlavy nevypadl, takže je celkem snadné si dát dohromady, co k čemu povede, nebo může vést a podle toho se zachovat. Prostě pokud chci, tak se ovládnu a tečka. Jestli ne, jsem na úrovni Pavlovových psů a podmíněných reflexů, a sorry, těhotenství a hormony jako "omluvu" neberu... 🙄

miri77
6. lis 2023

@michnovka já bych teda okamžitě utnula vše,zvlášť pokud jsi těhotná .Takovou komplikaci fakt nechceš 🤔Vím o čem mluvím

miryp
Autor odpověď smazal
Zobraz
te_reza
6. lis 2023

@miri77
@miryp je to x let stará diskuze

miryp
6. lis 2023

@te_reza a jo, toho jsem si vůbec nevšimla, jak to na mě vykouklo v aktuálních diskuzích 🙈