Kdo má malého vlasáče? Jak na něj reaguje okolí?

mysiatko45
3. čer 2013

Kdo ma maleho vlasace, nejlepe chlapce? jak na ne reaguje okoli?

kocicinka
3. čer 2013

@mysiatko45 máme my, okolí reaguje blbě, krom několika málo vyjímek. Většinou jsou to kecy typu, že z něho chci udělat holku.

llluckaaa
3. čer 2013

Tak tohle se mi asi jednom zdá 😀 Pro informaci ostatním.... Asi před hodinou zamrkli admini úplně stejnou diskuzi. Teď se objevila nová registrace a ptá se na to samé 😒
Jsem zvědavá, jestli se objeví znovu všechny nové diskuze jako byly od tamté uživatelky 😀

kajalka
3. čer 2013

Pod předchozí přezdívkou ti to nevyšlo, tak zkoušíš jinou? 😀 Je mi tě fakt líto, že nemáš co jinýho na práci, než si zakládat nový a nový profily a nový a nový otázky naprosto o ničem.

speedygon
3. čer 2013

Ach jé, jak trapné...a ta "nenápadná" shoda v tom, že zakladatelka je slovenka píšící česky....
Jak jsem psala, vytvoř si soukromou diskuzi a tam se ptej na ty duchaplnosti.....

mysiatko45
autor
3. čer 2013

@speedygon nevim o cem mluvite.

speedygon
3. čer 2013

@mysiatko45 Ale notááááák 😀 Jen přejmenování tématu a změna nicku...si myslíš, že jsme blbé? 😀

mysiatko45
autor
3. čer 2013

@kocicinka a jake je ma dlouhe?

speedygon
3. čer 2013

@mysiatko45 a navíc v albu opět ta fotka "miminka kamarádky" 😀 Jak jsme to tu probíraly 😀

llluckaaa
3. čer 2013

@mysiatko45 Já to vím moc dobře 😀 Fotka kamarádky miminka napoví ostatním https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mysiatko45/a... 😀

Jestli se nudíš, tak si přečti pravidla MK. Mj. se tam dozvíš, že je zakázané mít registraci pod více nicky 😉

llluckaaa
3. čer 2013

@speedygon Taky jsem se už pokochala miminkem s číslem 😀

speedygon
3. čer 2013

@llluckaaa Jj, jak jsem uviděla, že má album, napadlo mě juknout, jestli tam mimi není....a světe div se, je tam 😀
Přesně tak, registrace pod více nicky je zakázaná....

llluckaaa
3. čer 2013

@speedygon Já to zjistila náhodně. Restartovala jsem počítač a když jsem se chtěla znovu přihlásit do MK, tak jsem si všimla, že je ta fotka na úvodní straně, kde je ukázka fotek z fotoblogů 😀
No co, no, venku prší, nuda, vlaky se zpožďují, tak co bysme si nevytvořily několik nicků a neudělaly tu trochu rozruch 😀

speedygon
3. čer 2013

@llluckaaa no, jsem zvědavá, s jakým nickem a tématem přijde "nabudúce" 😀 Jelikož počítám, že toto taktéž bude zrušeno....

berenika39
3. čer 2013

@mysiatko45 dveřma ven, oknem dovnitř. už tě všichni znají, tak už stačilo🙂))

llluckaaa
3. čer 2013

@lendaw Napsala bych ti do toho příspěvku, ale autorka mi moje komentáře pořád maže 😀 Má duplicitní nick a dnes tu založila několik provokativních diskuzí, které admini zavřeli - mimo jiné jestli se má těhotná zbavit kočky, jestli může chodit do kostela ap. Dělá si z nás tady srandu, lže a nejspíš chce vyvolávat spory 😝

lv
3. čer 2013

jo už je i o tom, čeho jste se vzdali v těhotenství..