Kdo si drží v těhotenství váhu a nepřibírá?

tetadolly
28. srp 2008

Mám dotaz kolik z vás si od začátku těhu drží váhu a nepřibere a nepřibere? Já už končím pomalu 5.měsíc a pořád vážím 57kg už od 6tt, ani o půl kila nemůžu přibrat, dr. se sestrama už mě podezřívají že vůbec nejim a držim dietu, jusem s toho úplně hotová, jím jak dobrman, ale prostě nepřiberu a nepřiberu, když jsem to řekla doma, tak všichni vybuchli smíchy, že bych já měla držet dietu 😀
mě už se to taky zdá divný, že bříško mám velký, pořád jim a kila nikde 🙄

pajmis
28. srp 2008

Ahojky... tak já sem měla ten samý problém do 20tt jsem nepřibrala - ba naopak od 7tt do 20tt jsem měla dole ještě 2kg... takže sem začínala na 55kg a ještě ve 20tt jsem měla 53kg... no a ted sem 26tt a už mám nahoře 5kg... jak malý roste, tak rostu i já... nepříbírám teda nikde - jen na bříšku... pupek už mám teda slušný ale zadek, ruce i bradu mám ještě původní 😉 Nohy mě taky nijak nezesílily.... takže neboj...do toho 20tt nemusíš přibrat ani deko...ale pak to začne samo... mimi si začne brát z tebe a začneš mít větší hlad a taky už se ti to začne více ukládat... chodím do kurzu, kde je paní, co čeká dvojčátka - do 20tt měla stejnou váhu jak před otěhotněním a ve 23tt už měla 3kg nahoře... je to individuální... ale už by si měla začít něco příbírat... jinak, kdyby se to Dr. nezdálo - pošle tě na kapačky a na umělou výživu.... ale neboj, ono to začne ani nevíš jak 😉... a vidím, že už jedno dítě máš?? u prvního si přibírala jak???

gabka.d
28. srp 2008

Ahoj, já jsem to měla taky tak nějak, do 15tt jsem zhodila 8kg-nejsem žádný drobek, takže to bylo OK..., pak jsem byla nějaký čas na stejné váze a pak jsem začala přibírat, a taky přibírám jen do bříška, těhu gatě mi drží jen na břichu-už ho tam sotva narvu 😅 , jinak mi jsou všude velké 😀

e.k.t
29. srp 2008

Ahoj tak já už to mám za sebou, ale po celou dobu těhu jsem nepřibrala.
v červnu 2007 jsem měla 106
v říjnu 104 v květnu v den porodu 103,7
týden po porodu 94 a teď 3 měsíce po porodu 87 a tu si držím už měsíc.

Byla jsem v nemocnici a místo přibrání jsem dokonce zhubla 😀 😀 😝

petule.h
29. srp 2008

tetadolly. neboj moje první těhu 10kg a teď druhé 8kg...ze začátku jsem taky nepřibírala jak píšeš ty, doktor říkal, že je to ok...já nabrala a ž tak v 7-9měsíci..u mě to vždy bylo ke konci a taky jsem přenášela obě těhu 14 dní, to šlo taky...hlavně, že je mimi ok

apfele
29. srp 2008

Holky, já bych to přibírání nějak nehrotila, každý přibere jinak. Já jsem měla na začátku těhu 52kg, přibírat jsem začla od 16.tt , těhotenství na mě nebylo znát skoro do 6. měsíce těhotenství. Nyní před porodem jsem se vyšplhala na 61,5 ( tzn. + 9,5kg ). Což si myslím, že je optimální. Mám skoro vše v bříšku, malinko jsem přibrala na stehnech a zadečku.

many
29. srp 2008

tak já nabrala 22 kilo 😀 a teď mám 3 měsíce po porodě a už mám 16 kilo dule 😀 jak se říká,čím dýl kojíš,tím víc se hubne 🙂 ten tuk jde do mlíčka 😉 jinak já teda přibírala hned od začátku 😀 já si váhu nedržela,ale nepřejídala jsem se,jedla jsem tak , jak jsem měla chuť 😀 😀 😀 no hodně jsem do sebe valila Salko 😀 😀 😀 😀 plechovku na posezení 😀 😀 😀

anta
29. srp 2008

Tak to já jsem nabrala 15 kilo a teď mi to jde velmi rychle dolů, shodila jsem už 12, ale nemám z toho velkou radost, protože jsem jak prdichvíst a chtěla jsem si udržet tu váhu větší, aby si někdo na ulici nemyslel, že jsem to dítě někde ukradla podle té mé postavy 😀 😀 😀

petronelie
29. srp 2008

tetadolly,z toho si nic nedělej...jsem na tom stejně 😉

andy21
29. srp 2008

Holky, taky bych nehrotila, mám teď na konci 26tt + 3kg a to jim 6krát denně, fakt normálně, neomezuju se, sladký.....a neskáče to... 😉 Ale zas do konce času nabrat dost 😀

petule.h
29. srp 2008

nemá určitě cenu to hrotit, určitě by se neměla každá přecpávat, oni to doktoři nevidí rádi, pak vám řeknou sami aby jste ubrali, že máte moc...ono v zimě to tak nevadí, ale rodit v létě??? to bych nepřála nikomu to nosit, jsem ráda, že jsem nosila v těch parnech teď jen 8kg 😀 . A hlavně každá máme jinou genetiku, já si myslela, že přiberu hodně a obě těhu super a to jsem jedla normálně...někdo to přehání, znám holky co přibrali i 35kg a dodnes po 8 letech to nedají dolů a hlavně strie mají všude...chce to vše v pohodě...každá jsme jiná, každá má jiný metabolizmus a každá to vidíme jinak..hlavně aby bylo mimi v pořádku..a všichni jsme byli v pohodě..přeji všem co budou rodit hladký průběh

smajlik
30. srp 2008

ahojky, tak já hlásím na začátku těhu 74 kg a teď ve 22tt mám 75,5 kg ... jím normálně, nemám potřebu jíst za dva, ale spíš častěji malé porce, břicho mám dost velké od 3.měsíce, ale na váze skoro žádná odezva 😀