Kočárek u lékaře. Kde ho necháváte?

gabca1
26. bře 2008

Holky, kde necháváte kočárek, když jdete do poradny nebo někam k lékaři? U nás v poradně se nechávají venku, je tam moc malá čekárna, tak to se mi opravdu moc nechce ho tam pořád nechávat, nechci o něj přijít. A jak třeba na nějakých vyšetřeních, máme jít na sono a nechce se mi ho nechat na chodbě v nemocnici. Díky G.

lendy1
26. bře 2008

gabca, v poradně ho nechávám také venku na chodbě - jsou tam i další ordinace pediatrů, tak nemám strach, na jiných vyšetřeních si ho nechávám v čekárně i když je tam třeba málo místa-zatím dobrý-nikdo mi nic neřekl. Na chodbě jen tak v nemocnici bych ho nenechala.

malovani
26. bře 2008

My, když jdeme k naší Mudr., tak kočárek necháváme v čekárně (objednává na čas a má dny, kdy má zvlášť mimča a větší děti a velký děti), dá se sním vjet i do ordinace... Když jsme byli na rehabilitaci v Bílým domě, tak tam jsou uzamykatelný klece na kočárek a když jsme byli na ortopedii v dětské nemocnici, tak taky v čekárně... Takže zatím u nás bez problémů, akorát jsem ti moc neporadila 😅
Kdybych musela někde nechat kočár venku, tak tam s ním nepůjdu, ale pojedu autem a sedačku si vezmu s sebou do čekárny... kočár bych venku nenechala asi nikde...

paolin
26. bře 2008

gabco, ja si s sebou vzdy brala do kocarku zamek na kolo. nase Mudr ma v chodbe kameru a v detske jsou specialni zamykaci koje. v nemocnici bych zkusila poprosit vratneho nebo tak neco..no a casto jsme po doktorech cestovali v satku nebo nositku.

gabca1
autor
26. bře 2008

My jezdíme autem, ale, tentokrát právě musím jít s kočárkem.

smiling
26. bře 2008

ahojky..u naší doktorky se jezdí pokud jdeš s mimískem sama až do ordinace 😝

gabca1
autor
26. bře 2008

smiling, to máte super 🙂

jandalinka
26. bře 2008

Ahoj!U nás jezdíme s kočárkem přímo do čekárny.A dnes jsme byli na ortopedii s kontrolou kyčlí a měla jsem strach,kde ten kočárek nechám,aby mi ho nikdo neukradl,ale ani jsem to nečekala a mohla vjet přímo dovnitř a tak měla kočárek přímo na chodbě před ordinací.Jinak když potřebuji na úřady,tak to je jiná věc a to si raději zařídím hlídání,poněvaž bych nerada nechávala i na chvíli kočárek bez dozoru.Jak se říká "náhoda je blbec" 😅

kasli
26. bře 2008

Tak u nás je to s kočárkem k Dr. naprosto v pohodě 😉 jen mi strašně dlouho trvalo než jsme přišla na to, jak se vlastně na tu polikliniku s tím kočárkem dostanu, jelikož tam jsou všude schody, ale nakonej jsme to zjistila 😉 JInak já jsem odrzlká a s kočárkem se nacpu naprosto všude, prostě se ho bojím nechávat před krámem s prdkem uvnitř!! Zatím mi to nikdo nezatrhl ani mě ze to neseřvali 🙂

kacerka
26. bře 2008

My máme bohužel dr. v patře bez bezbariérového přístupu, takže nechávám kočárek pod schody a vždycky ho zamknu k zábradlí zámkem na kolo - používáme ho i v naší kočárkaně v domě 😉

ene
26. bře 2008

Nas doktor ma pred cekarnou jednu volnou mistnost, kam si prave davaji maminy kocarky, ale ja tam neprojedu dvermi, tak nechavam na chodbe, ktera je spolecna pro vic ordinaci a v pohode. Ale kdyz se jde nekam, kam se opravdu neda s kocarkem vjet, domlouvam se s kamaradkou, ktera kocarek pohlida.

nensy
26. bře 2008

ahoj mi si kočárek k doktorce nabereme.jezdím autem u naší doktorky to je jak průchodák.takže nevím jak dlouho by tam vydržel.jinak s kočárkem jezdím všude i do krámu.bála bych se nechat malou někde venku před krámem.jinak mi máme kočárak doma na chodbě.u nás sou večně kočárkarny vykradený

johanda
26. bře 2008

Naše dr. má takovou "předčekárnu" - halu, kterou využívají i další 2 doktorky - tam se nechávají kočárky. Odtud se jde do čekárny a pak do ordinace. Dveře do čekáren mají sestry otevřené, takže lze vidět do haly a teoreticky by se kočát ztratit neměl. Vzhledem k tomu, že někdo ukradl jedné sestře notebook za plného provozu, tomu ale nevěřím. Taky jsem využívala zámek na kolo - kočárek jsem přikurtovala v přízemí k zábradlí, ale jako nejlepší řešení pro tyhle situace mi připadá vzít děcko do nějakého nosítka. Nemusím se cpát do výtahů nebo složitě objíždět celé areály, abych nemusela drncat s kočárem do a ze schodů.

nensy
26. bře 2008

mi jí taky dáváme do auto sedačky. je to fakt pohodlnější,ikdyž nelinka se už docela pronese 😝

lenkakr
26. bře 2008

my jezdíme s kočárkem rovnou do ordinace. poprvé jsem ho nechala venku a sestřička mi ho sama přivezla

floowy
26. bře 2008

mě taky nezbývá nic jiného, než jej nechat venku, naštěstí sebou taháme řetěz a kladku v košíku, tak se ho snažím pro jistotu vždycky někde přikurtovat, ale taky doufám v to, že ten náš se nikomu líbit nebude 😒

aponchie
27. bře 2008

nemela sem drahej kocar za prve a za druhe se jezdilo na poradnu v urcite hodiny a veslo se tam vsecko slo to na casovky vicemene jinak na nejake jine vzdalenejsi vysetreni jsem jezdila autem a bud ve vajicku sebou nebo pak v satku nebo na rukach

vrtule83
27. bře 2008

tak mi problém nemáme, u naší dětské dr. je v čekárně celkem místa dost a má ještě druhou čekárnu jako přípravnu kde jsou 2 děti před vyšetřením na vysléknutí a tak a tam se s kočárem vejdeme.