• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik času trávíte na koníkovi?

20. května 2014 
Přemýšlím kolik času zde trávím a není-li to už nenormální :slight_smile: Závislosti jsou všeho druhu :slight_smile:
19. kvě 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hodku denně,někdy 2 ale rozkouskovaně..
19. kvě 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
víc než je zdrávo...:grinning: dohromady to možná není až tak moc, ale když jsem v dosahu počítače, tak každých pár minut kontroluju co je tady nového...:grinning:
19. kvě 2014 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
19. kvě 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pořád. Mám zaplou stránku na mobilu a kontroluji pořád :grinning: děsný
19. kvě 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
stránku mám otevřenou pořád, když jdu kolem počítače mrknu co je nového a tak na hodinu někdy i dýl se tady zastavim. Strašný, kolikrát si řikám že za dobu co tu sedim bych měla uklizeno :grinning:
19. kvě 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Díky za názory :slight_smile: Právě si říkám, že to přeháním, ale na druhou stranu... cesta za kamarádkou by mi trvala nejmíň hodinu tam a hodinu zpět... tak to s tím "prokrastinovaným" časem tady nebude tak hrozný... A stejně ty kamarádky už ani nejsou ... Časy se mění :slight_smile:
20. kvě 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapnu si Mk každý den, chvilku počtu, reaguji, napíšu a je to v pohodě. beru to jako relax než druh závislosti... :wink:
20. kvě 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willow4 Tož ráno zapnu noťas, naladím FB, koně a Twitter, občas nakouknu když jdu okolo, ale už nevysedávám, není čas ztrácet čas :grinning:
20. kvě 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
max.hodku denne,obcas nakuknem pri vareni,ale cez vikend som na konikovi dlhsie :wink: tiez mierna zavislost na konikovi :grinning:
20. kvě 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hodne. Kdyz mam volno tak sem furt nacuhuju :smile: kdyz jsem v praci tak par minut denne.
20. kvě 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willow4 Ja jsem tu momentalne dve hodiny. A doufam, ze uz ten hokej skonci.. :D
20. kvě 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
za den bych řekla tak 2 hodiny... no možná i víc :slight_smile: ale nemám moc kamarádky v okolí a ráda si povídám... :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek