Kolik času trávíte na koníkovi?

willow4
19. kvě 2014

Přemýšlím kolik času zde trávím a není-li to už nenormální 🙂 Závislosti jsou všeho druhu 🙂

marecekavendulka
19. kvě 2014

tak hodku denně,někdy 2 ale rozkouskovaně..

majvik
19. kvě 2014

víc než je zdrávo...😀 dohromady to možná není až tak moc, ale když jsem v dosahu počítače, tak každých pár minut kontroluju co je tady nového...😀

luciinka001
19. kvě 2014

porad 😀

teenyel
19. kvě 2014

pořád. Mám zaplou stránku na mobilu a kontroluji pořád 😀 děsný

mafeska
19. kvě 2014

stránku mám otevřenou pořád, když jdu kolem počítače mrknu co je nového a tak na hodinu někdy i dýl se tady zastavim. Strašný, kolikrát si řikám že za dobu co tu sedim bych měla uklizeno 😀

willow4
autor
20. kvě 2014

🙂 Díky za názory 🙂 Právě si říkám, že to přeháním, ale na druhou stranu... cesta za kamarádkou by mi trvala nejmíň hodinu tam a hodinu zpět... tak to s tím "prokrastinovaným" časem tady nebude tak hrozný... A stejně ty kamarádky už ani nejsou ... Časy se mění 🙂

caboonek
20. kvě 2014

Zapnu si Mk každý den, chvilku počtu, reaguji, napíšu a je to v pohodě. beru to jako relax než druh závislosti... 😉

camelinka
20. kvě 2014

@willow4 Tož ráno zapnu noťas, naladím FB, koně a Twitter, občas nakouknu když jdu okolo, ale už nevysedávám, není čas ztrácet čas 😀

stellamaris
20. kvě 2014

max.hodku denne,obcas nakuknem pri vareni,ale cez vikend som na konikovi dlhsie 😉 tiez mierna zavislost na konikovi 😀

vlajka1
20. kvě 2014

Hodne. Kdyz mam volno tak sem furt nacuhuju 😄 kdyz jsem v praci tak par minut denne.

kamilka007
20. kvě 2014

@willow4 Ja jsem tu momentalne dve hodiny. A doufam, ze uz ten hokej skonci.. :D

baraz
20. kvě 2014

za den bych řekla tak 2 hodiny... no možná i víc 🙂 ale nemám moc kamarádky v okolí a ráda si povídám... 🙂