Kouřily jste před těhotenstvím? A kdy jste přestaly?

lehna
7. bře 2008

Ahoj holky,
zajímalo by mě, jestli některé z vás před těhotenstvím kouřily,a kdy vlastně přestaly.
děkuji

lehna
autor
12. bře 2008

no ahooooj,
já měla i včera jednu. ale já už si je nekupuju od ledna. jen teda na ty víkendy občas. Jinak si dám manželovu mentolku a ty mi vážně nechutnají, takže jich aspoň vykouřím méně.
A tvůj manžel kouří?

lena13
12. bře 2008

Leni my jsme z Jeseniku.A odkud ty?
Misa si hraje akorat s malou uz je s ni fkat sranda.Dneska jsem zkousela a pomalicky chodila za rucicky,je sikulka.

Martooooooooo no nazdar kde se flakas?Priznani je pokehcujici okolnost 😀 no jak vidim devcata pro vas obe.

lehna
autor
13. bře 2008

ahojky,
jůů z Jeseníku, my měli kousek od tama chalupu🙂. Já jsem z Ostravy, amnžel z Havířova.
Tak malá je teda moooc šikula. Za chvíli bude lítat a nebudeš jí stíhat🙂
My se radši přiznáme, nebudeme ti lhát 😀 😀

lena13
13. bře 2008

nazdarek,
jen na chvlicku nebo andilek mi dela dole bordylek 😀
Ja mam v Ostrave rodinu ,ale ted prsne nevim kde 😅 Ja ti pak zase napisu mala knuci.Uz mam vyfocenou postylku a tak to jeste zmensim a ulozim tak pozdeji zatim pa

lehna
autor
13. bře 2008

myslím, že tady jsem zase jenom my dvě🙂. Marťa na nás prdí a ostatní taky.
Na fotečky se těším, tak ať se podaří🙂

lena13
17. bře 2008

nazdar tak jak bylo o vikendu Leno?Claudi mi ted usla,vcera strasne plakala rostou ji 3 zuby naraz.Nakonec jsme ji daly jakesi kapky tak prestala.

lehna
autor
17. bře 2008

ahojík,
u nás víkend náročný, radši se ani neptej, vykouřená opět krabka a toho alkoholu 😝 . No ale já byla celkem v pohodě, zas až tak moc jsem nepila. Jo adneska jsem dostala MS🙂

lena13
17. bře 2008

tak mrcha dosla?neboj jednou nedojde. 😎
Uvidis ,ze jak uvidis // tak prestanes treba ne uplne,ale casem behem tehu jo.

lehna
autor
17. bře 2008

Leni: došla, ale jsem celkem ráda, apsoň vím na čem jem🙂. Že zase můžeme začít znova.
Já prostě dokud nebudu těhotná,tak mě to asi nepřejde. teďka na víkend jedeme s partijou do vinného sklípku ke kamarádovi, tak to určitě nekouřit nebudu☹

lena13
17. bře 2008

do vinnyho sklipku boze tam jsem byla jednou ,e se tam tak libilo 😵
uz mam vyfocene v albiku ten nabytek,akorat ta velka skrin chyby
beres to dobre,vzdy je super,ze se muzes sanzit znova,my mame radi sex po ranu ,ale ted se to neda jak je mala nebo uz je vzhuru.takze mi uz jen kdyz mala spi 😀

kasiopea
17. bře 2008

Já jsem holky z Opavy, takže napůl cesty od vás :o))zatím to vzvládám bez cigaret dobře, i alkohol jsem omezila, tak na 1-2 sklenky vínka ted jsme byli na narozkách a fakt jsem se držela 🙂

lena13
17. bře 2008

no konecne jsi se ozvala my to tady asi valcime sami s Lenou 😀 ,vidis jak ses siovna

lehna
autor
18. bře 2008

Ahoj holky,
No Marťo.,že se taky ozveš🙂. Ty seš fakt šikovná. Já nemám nějkou vůli. No hlavně mě nepřechází chuť, ale přes týden nekouřím.
Leni:fotky super, a ty první zoubky, to je paráda.

lena13
18. bře 2008

Jsem zavedava jeslti se k nam Marta jeste vrati brzy??? 😀 😀 😀

DIk za pochvalu fotek.U nas je ted nadherne,zima ,ale pekne.TO neni zvykem.pujdu do obchodu jak se vzbudim.Svagr si tu otevrel polsky obchod se svagrovou ona je polka.Mala ta spi,docela ji boli ty zuby nebo ji rostou 3 naraz takze tj maras,Zatim to ,ale jde je moc sikovna.Jen chce byt porad na rukach a mazlit se.Nejradeji kdyz ji po tech dasnich prejedu prstem a jak kdyby masiruju tj uplne v emforii 😀

lehna
autor
18. bře 2008

no to já taky🙂
v kolik malá vstává ráno? ty zoubky fakt nezávidím. vím jak od kámo訚ky malému rostly zuby,to byl protivec. Měla z lékárny taky nějakou vodičku, tak mu večer před spaním masírovala, no ale že by byl v euforii, to teda ne-e. Furt řval. No ajk je měl, tak slintal jak hektor😀😀

lena13
18. bře 2008

no vstava v 6:10 je jak budik 😉
ja mam i kapky od bolesti tak uvidime mala porad spinka,ale uz sebou krouti tak to bude brzy a pujdeme ven

lehna
autor
18. bře 2008

jéé, tak brzy. To já mívám půlnoc🙂. Nevím jak si zvyknu vsátvat co 3 hodiny na kojení, to budu pěkná chodící mrtvola🙂
venku je krásně i tady, já už na procházce byla🙂. S kamarádkou co má toho kluka, budou už mu dva roky v červnu

lena13
18. bře 2008

no ja vstavala co 2 hod a pak jsem prestala kojit nebo jsem mela problemy a mala jedla pak co 3ho,ale desny ale dalo se to vydrzet

lehna
autor
19. bře 2008

ahoj Leníku,
jak je? U nás dneska kosa a ráno dokonce trochu sněhu, brrr 😠
Na to krmení v noci asi zvykne každá,že? protože musí mimi jíst, že? Ach jo, na to se vůbec netěším. Ale na mimi už jo😀

lena13
20. bře 2008

Ahoj Lenasku,
jsem vcera toho mela tolik ,ze jsem vubec nestihala nejak.U nas bylo krasne tak jsme byly s Claudi cely den skoro venku.Tatka mi rikal,ze vam napadl snih,tady je hnusne dneska 😠 a na velikonoce hlasi snih 😝

lehna
autor
20. bře 2008

Nio ahojkyyyyy,
jo, u nás je sníh, pěkný hnus teda. Jsem se těšila, že už bude jaro, a ono takhle. No a na velikonoce taky má být pěkně hnusně. Jedeme do toho sklípku, tak tam budem celé dny zalezlí a koštovat vínko 😀 😝

lena13
20. bře 2008

teda to se mas.my jsme chtely do blackpoolu ze je tam more,no pojedeme doprdele nebo v zime nikam nejedu 🙄 jdu chystat na obed,dneska delam brambor a smazeny syr mnam

lehna
autor
20. bře 2008

dycky jak tam jezdíme na velikonce, tak se málem i opalujem a teďka abysme si přibalili řetězy. No děs 😝 .
Mňám, ten sýr bych si též dala. my měli v sobotu. a včera jsem dělala halušky-po těch se jen zaprášilo 😅

lena13
20. bře 2008

leno krasny svatky a poradne si to uzij ve sklipku ti tise zavidim 😔 😵

lehna
autor
21. bře 2008

leni-taky ti přeji krásné velikonoce.Měj se krásně a po víkendu zase papa

lena13
26. bře 2008

leni jak bylo povidej a prehanej 😎

lehna
autor
26. bře 2008

Ahoj Leni:
bylo supeeeeer🙂, vínečko jedna báseň jako vždycky. v sobotu pařba jak blázen, až to odneslo trochu moje kolínko, ve kterém mi ruplo. No ale jinak paráda. naštěstí nebylo ani moc hnusně,no ale stejně jsme byli zalezlí jen ve sklípku 😀
No a co vy?? Byli jste nakonec někde?

lena13
27. bře 2008

ahoj leni,
mi normal 😀 ,jsem dostala narez v po tak jsem mu to pak vratila bo me to bolelo 😵
Jinak jsme chtely nekam vyjet autem,ale nedalo se nebo tady napadl snih a nechtelo se mi za takoveho pocasi nekam jezdit 😕

lehna
autor
29. bře 2008

ahoj Leni,
jak to že ještě nespíš?🙂)

lena13
31. bře 2008

nazdar Leno,
tady je dneska tak krasne,dodelala jsem obed a pocakm jak mala vstane a hned valime Misovi donest obed do prace 😎 .Jsem delala zapekane nudle se smetanou a syrem.Michal je ma moc rad.
Hele Martina ta na nas uplne kasle co 😀