Kouřily jste před těhotenstvím? A kdy jste přestaly?

lehna
7. bře 2008

Ahoj holky,
zajímalo by mě, jestli některé z vás před těhotenstvím kouřily,a kdy vlastně přestaly.
děkuji

dvojka
7. bře 2008

Ahojky...Já jsem se cigaret vzdala půl roku před plánovanym těhotetenstvím a nakonec jsem byla velice ráda za takové rozhodnutí...I když to nebylo zrovna jednodduchý
😝

kasiopea
7. bře 2008

Ahoj, snažím se od března a včera jsem vykouřila poslední cigarety co jsem měla a už si kupovat novou krabičku nebudu 🙂

kasiopea
7. bře 2008

A od kdy se snažíš ty?

lena13
7. bře 2008

Ahoj,ja jsem kourila a chtela jsem prestat v prosinci 06 na vanoce nebo jsme se chteli snazit o miminko od ledna 07 no a 21.12.se mi na testu objevily // 😉 a v zari se nam narodila holcicka
Myslim,z eje celkem jedno kdy prestanes i kdyz rikaji,ze se mapul roku prestat nebo rok.Ja mam spoustu kamaradek co oehotnely i kdyz kourily uplne bez problemu.Bud to jde normalne nebo se tomu musi pomoci a je jedno jestli kouris nebo ne.Tak mi to bylo receno od tety je porodni sestra 😎

lehna
autor
7. bře 2008

no já přestala kouřit v lednu, ale o víkendech si cigaretu dám,když někam jdeme. To nějak nemůžu vydržet. manžel navíc kouří,ale doma naštěstí moc chuť nemám.Hlavně ty cigarety nesmím mít u sebe, jinak to nevydržím☹. Snažit o mimi se začínáme teďka. V únoru jsem vysadila. tak jsem chtěla vědět jen názor,jak jste na tom vy ostatní

maruska39
7. bře 2008

Já jsem vysadila antikoncepci koncem srpna,3.9 na svoje narozeniny jsem přestala kouřit,dala jsem si takový dárek 😅 A 9.12 jsem objevila // 😉

lena13
7. bře 2008

Marusko tak to gratuluji 🙂

Lehna - ja jsem pak pomlau prestavala kourit a az v unoru jsem prestala uplne jsem nemohla odolat. 😔 Muj manza,ale prstal kourit co videl testik 😀

lehna
autor
7. bře 2008

lena13: a ty si kouřila i když si byla těhotná? No já od toho ledna taky nekouřím už tak moc. I když co je moc, že? Kouřila jsem denně 7-10cigaret. teďka to mám tak na 14 dní.

kasiopea
7. bře 2008

To já měla krabičku tak na měsíc, kouřila jsem málo, ale jak říká tady lehna tak nejvorší je to ve společnosti kde všichno kouří 🙂 ale budu to muset vydržet.
Holky dneska jsem založila diskuzi,ale nikdo se ke mě nepřipojil. Tak to zkusím tady 🙂
Přestala jsem brát prášky od března,ale načala jsem plátíčko a po týdnu jsem to přestala brát a ted mám zase menstruaci, moc brzo. To tak dělá normálně? Jak dlouho trvá kdy se to upraví a můžu si plodné dny počítat od dnešní menstruace, která je ale předčasná?Díky moc za radu 🙂

lehna
autor
7. bře 2008

Kasiopea: tak to si teda moc nekouřila, to můžu jen závidět, krabku na měsíc. To bych se nehlásila ani mezi kuřáky 😀
Jinak k těm práškům-těma práškama to asi bude, že jsi menses dostala dříve, ale jak se očítají plodné a neplodné dny, to teda netuším. A proč si vlastně to plátíčko začínala brát?

kasiopea
7. bře 2008

Brala jsem ho kvůli manželovi, on ještě nebyl přesvědčen že mimi chce, já ho ale pak přesvědčila konečně, tak jsem to hned vysadila 🙂
Chtěla bych otěhotnět co nejdříve pokud to půjde.
No přečetla jsem tady pár diskuzí jak se zjistí plodné a neplodné dny a ovulace. Je to +- asi 14 dnů od první menstruace a zjištuje se to taky podle teploty, to si každý den máš měřit teplotu a když ti stoupne nad 37 a nejsi nemocná a je to asi 10-14 dnů od prvního dne menstruace, tak ti proběhla ovulace(vajíčko je venku) a můžete na to hupsnout 🙂

angelis
7. bře 2008

Ahoj holky muzu se k vam pridat?

angelis
7. bře 2008

Jak se vam to povedlo prestat ze dne na den?Me to nejak nejde.Zmirnila jsem to z 20cigaret denne na 10 alechtela bych jeste vic ale nejak na to nemam nervy.

angelis
7. bře 2008

Uklidnuje me jen to ze jsem se na to ptala lekare jestli uplne prestat nebo ne a ten rekl ze by bylo spatne uplne prestat.

angelis
7. bře 2008

kasiopea:
Mas krasne kocarky v albu.Mi chceme ten Baby point V3 ten tam mas taky myslim ze je jako druhy typ kocarku

angelis
7. bře 2008

No nic nebudu se vtirat ahojte

kasiopea
7. bře 2008

ahoj angelis jasně že se můžeš přidat 🙂

angelis
7. bře 2008

Diky uz jsem myslela ze ti nikdo neni

kasiopea
7. bře 2008

angelis a ty se už taky ted snažíš o miminko?

angelis
7. bře 2008

Koukam ze jses teprve v ocekavani na mimiska tak drzim palecky at to vyjde

kasiopea
7. bře 2008

já tam ještě plno kočárku přidám a který ty to myslíš? moon?tak ten je boží

angelis
7. bře 2008

Ne ne ja uz jse v 7mesici.Cekam dvojcatka.
Jsem po IVF

kasiopea
7. bře 2008

wow ty čekáš dvojčata, tak to ale budeš mít s kočárkama celkem těžký 🙂

kasiopea
7. bře 2008

můžu se zeptat co to přesně je to ivf, myslím si dobře že je to umělé oplodnění?

angelis
7. bře 2008

Ne ne ja myslim baby point V3 ten s tema 4ma koleckama.Budeme totiz kupovat ze zdravotnich duvodu dva vis?

kasiopea
7. bře 2008

pro dvojčátka se mi moc líbí sourezenecký kočárek jane 🙂

angelis
7. bře 2008

Ano je to umela oplodneni.Vyslo nam to na druhy pokus.Zavadeli nam dve vajicka a nastesti se obe ujmuly

kasiopea
7. bře 2008

aha a to budeš zvládat vozit oba kočárky najednou? 🙂 To je asi blbá otazka, asi ne
Jak dlouho jste se snažili o miminko?

angelis
7. bře 2008

Taky se mi libi pro dvjcatka Jane ale ja bych to nezvladla.Jsem sice 13let po nehode na kole ale mam problemy s nohou tak bych to spatne zvladala.

kasiopea
7. bře 2008

a můžu se zeptat kolik stojí takové umělé oplodnění, at vím co kdyby. Moje mamka se snažila o miminko 4 roky a těsně před umělým oplodněním otěhotněla přirozeně