Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

miluse
27. bře 2009

Krásné ranko,

Leni, tak ať má pro tebe mudra dobrou zprávičku a vy o víkendu zaděláte na malýho Bohouška 😉

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Miluško, malýho Bohouška, to je hezký 🙂
No kdybysme teď zadělali, tak podle čínského kalendáře nám to i na kluka vychází. Sice teda bysme chtěli holčičku, ale ta vychází až na příští měsíc. A hlavně budeme rádi za miminko ať je to co chce 😉
A ty bys taky měla mít ovulku teď někdy, tak to jistě o víkendu pojistíte. Třeba se spermoši umoudří a některý dorazí až k cíli 😉

miluse
27. bře 2009

Leni, já budu mít ovulku asi až příští týden. Sice, jsem nevydržela a ráno se změřila, asi doklepu tenhle měsíc, a teplota o stupínek stoupla, tak uvidíme o víkendu. Ale na ovu testy kašlu. Nechce se mi za ně utrácet a poukázky do lekárny už taky došly 😅

Jen jsem pak doma ještě přemýšlela, že jsem se včera na ten UTZ měla vnunit, abych viděla jak clostík zabral 😖 no ale už je pozdě. Tak to necháme na jindy.

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Tak to jo Miluško, já myslela když jsi clostík teď brala už od 3DC, že i ovu bude dřív. Jinak já kdybych neměla zbylé ovu testy doma, tak už taky netestuju, jsou fakt dost drahé. A teplotu budu měřit dokud se neprokáže ovu a pak se na to asi vyprdnu anebo jen tak ob 2-3 dny.
A je to divný, že ti neudělala UTZ, už jen kvůli tomu, aby viděla, co clostík provádí. Když si vezmeš, jak je tvůj doktor v tomhle poctivý a teď nic. A vidíš, tvůj doktor by ti UTZ neudělal? 😉

miluse
27. bře 2009

Leni, no je to možný, uvidím podle teploty, každopádně včera jsme to potvrdily. 😀

No to mě taky napadlo, zkusím mu tam brnknout, jestli by mi ho neudělal, ale nechce se mi to zase lámat přes koleno, na jednu stranu vím, že musím být trpělivá a na druhou jsem strašně nedočkavá 😝

Ona to prostě vzala podle toho výsledku spermiogramu, že to teďky asi nemá cenu to hrotit, když na IUI to není dobré. Nevím, nerozumím tomu moc, ze všeho jsem zmatená. Dneska to večer proberu s kámoškou co jezdí k apolináři, má toho víc za sebou, tak uvidíme.

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Miluško, tak to je správný přístup, je třeba to jistit každý den 😀
A taky bych byla celá nedočkavá, to je úplně normální. Vždyť to vidím u sebe, jak jsem dneska jako na trní, jestli se mi urodil nějaký pěkný folík 😉
Jinak jako taky nerozumím postupu v CARu, proč nechtěli zkusit IUI, je to přece šetrnější a levnější. Ale je dobře, že to máš s kým probrat, je třeba mít co nejvíc informací a být připravená 😉

miluse
27. bře 2009

Tak jsme objednaný i na tu imunologii, byl to docela fofr, jsem si i mohla vybrat termín, jsem ani nečekala, mohly bychom klidně už příští týden, ale řekla jsem si až za 3 týdny, páč stejně musím do gennetu na HP, tak abychom tam nejezdili každý týden jen na otočku 😕 Začátkem května budou výsledky, tak snad se to pak bude hejbat.

eloana
27. bře 2009

ahoj zeny🙂 tak prvni clostil v sobe a je mi na zvraceni

lenkacar
27. bře 2009

elo to je to takovej hnus?

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Tak to je super, že to jde tak rychle. A Miluško, imunologii vám udělají taky v Gennetu nebo jedete do Plzně? Mě doktorka taky říkala, že by nás pak poslala na imunologii k nějaké doktorce v Plzni (už ale nevím jméno).

eloana
27. bře 2009

ani nee ale uz jsem to rozdychala byla jsem se psem🙂) leni jak jsi na tom ty?🙂

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Ahoj El a Leni 🙂
El, to je divný, že ti bylo hned špatně, to snad ani ještě nemohl clostík působit. Nemohlo by to být z něčeho jiného?

eloana
27. bře 2009

no to asi nebylo k tomu🙂) nebo mozna si to clovek v sugeruje

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

El, já když jsem clostík začala brát, tak jsem si přečetla leták a od té doby jsem se furt pozorovala a vsugerovávala všechny příznaky 😀

gucci
27. bře 2009

ahoj holky
jdu vás jen pozdravit...koukám mnoho nových tváří, tak spešl zdravím milusku a lenku 😉

eloana
27. bře 2009

no prave -jako si vsugerujes naprosto vsechny priznaky tehu tak i asi toto🙂 jeste ze dnes existuji ultrazvuky -to muselo byt hrozny kdyz mel nekdo falesnou brezost🙂 a pak sel i rodit a nic

miluse
27. bře 2009

Leni, ne ne, na nějakou klikinu v Praze, v genetu dělají akorát genetiku.

Gucci ahojky, jak jsi na tom? Nějaké novinky?

Elo, to je divný, nebrala jsi ho na lačno? Ikdyž je možný, že je to taky nějaký z vedlejších příznaků, ale mě po něj od žaludku špatně nebylo.

gucci
27. bře 2009

milus: mkrni do alba 😉 , už mám v sobě druhou fčelu

eloana
27. bře 2009

jo brala jsem ho na lacno:(

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Ahoj Gucci 🙂
Teda to uteklo a ty už pícháš 😉 To je super, teď už to pofrčí a za chvilku jsi těhulka 🙂
A fčelky si pícháš sama?

gucci
27. bře 2009

leni: jj sama...minule při IUI mi to píchal manžel, ale ted mi odjel na 4 dny tak jsem měla trochu obavy, ale je to pohodička...taková, že jsem ráno přemýšlela, jestli jsem si to vůbec píchla nebo ne 😀

vy koukám taky jedete....ty ovulka, milus samé kontroly a imuno 😉

miluse
27. bře 2009

Gucci a ty injekce jak to snášíš, dá se to? Neb mě to to asi taky nevyhne. Včera manža cestou dom, že prý si budu píchat injekce a já na to, že mi je bude píchat on 😀 ať se taky snaží 😝 zatím si to jen užívá a honí si bimbáska 😀 😝

gucci
27. bře 2009

milus: je to fakt pohoda, a to já nemám pero, ale musím si ty ampule prvně namíchat přes tlustou jehlu a pak vyměnit jehly a pích...nic na tom není, určo to zvládnete

miluse
27. bře 2009

Gucci, ty léky vypadájí ale hrůzostrašně 😕 😖

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Gucci, si to vůbec nedokážu představit, že bych si to píchla sama. Ale asi když je to tím perem, tak je to v pohodě. Tak hlavně ať ti to účinkuje jak má a ať to dobře snášíš 🙂

No jo, Miluška už to rozjela ve velkém, rychle to uteče a začne taky stimulovat. No a my budeme sexíkovat o víkendu. Mám ty cykly tak hezky pravidelné, že mi ovulka vyjde pěkně na víkend 😝

gucci
27. bře 2009

milus: tjo tak vám vyšel špatně spermio? 😒 tak to mě mrzí, hele ale aspon se nebudete muset dlouho trápit a půjdete rovnou na věc 😉

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Miluško, to jsi hezky napsala - honí si bimbáska 😀 😀 😀

gucci
27. bře 2009

holky já jsem si taky pořád říkala...panebože, hlavně at se nedopracujeme k IVF, kdo mi to bude píchat, manža injekce nesnáší, co budu dělat...a ted se skoro perem o píchání 😀 ...ono to fakt vypadá nic moc, ale je to fakt pohoda

gucci
27. bře 2009

a hlavně ono to vůbec nebolí....to skoro nejde cítit, krev z toho neteče nic

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Tak jo Gucci, když to říkáš, tak to tak bude. Ale jako třeba já jsem hrozná poseroutka, takže pokud k tomu dojdeme, tak nevím, nevím.... Holt píchat bude Milda 😀