Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
10. bře 2011

@jania023 no ved tie 2-3 dni neni tak vela to uz vydrzis 🙂 no som zvedavaaaa 🙂
a kde su vsetky baby??? nas tu nechali takto same??

jania023
10. bře 2011

@nathali ja idem coskoro do skoly ale sa mi nechce ☹ ale o pol 9 som tu 😀

nathali
10. bře 2011

@jania023 teraz vecer do skoly?? no snad ti to tam utecie raz dva 🙂 no snad tu vecer este budem ale keby nie tak zajtra som tu urco 🙂

jania023
10. bře 2011

@nathali sa mi ale nechce ist do skoly ale musim boha 😖 zajtra som v praci ale to mi neprekaza s pripojit na MK

nathali
10. bře 2011

@jania023 v skole to vydrzis 🙂
a to mas super ked mas net v praci to ja musim cakat kym nepridem domov

aduskatt
10. bře 2011

@jania023 ja som tak mala pred mesiacom.tri dni spinenie a AZ POTOM MRCHA, SVINA JEDNA🙂

jika10
10. bře 2011

Ahoj holky, tak jsem z prace doma. V praci jsem se k Vam uz nedostala, to byl pekny frcak, mela jsem toho mooooooc, protoze jsem si na zitra napsala dovcu, tak doufam ze bude krasne 🙂

@nathali Neboj, spatny teplomer nemas, co bych pak mela rikat ja, kdyz mi teploty nechteji stoupat.

Jinak doufam, ze ovulka byla 19 DC, tak uz jsem pro jistotu nasadila bromeline

majka_3
10. bře 2011

Ahojte...Vcera mi gyn predpisat clostil. som moc zvedava ci zaberie... 🙂 mate niektora skusenost s neziaducimi ucinkami?

nathali
10. bře 2011

@jika10 no tak to som zvedava na rannu teplotu 😅
a na co je ten bromeline????
no to by si mala ovulku tak jak jaaa 😀 to by bolo super spolu by sme cakali na to ako to dopadne 😀

jania023
10. bře 2011

@nathali nemam net v praci aale mam ho v telefone taksa sem tamm zasijem a chatujem 😀

jika10
10. bře 2011

@nathali No ja jsem taky zvedava na zitrejsi rani teplotu, snad neklesne dolu a bude stoupat, i kdyz s mym teplomerem nevim, nevim 😀
No bromeline mi poradila jania, ze je dobry na uhnizdeni. Je to misto ananasu. Me teda ananas chutna, ale nemam cas pro nej litat 5 dni v kuse. Jo a melo by se to brat 5 dnu po ovulce 2x1 nebo jist ananas ten prostredek.
Ja doufam, ze ovulka bude ten 19 DC a pak dej se vule bozi

jania023
10. bře 2011

@aduskatt 😀 ja so0m uz psychicky pripravena na mrchu... a ake si to mala spinenie aku to malo farbu?

aduskatt
10. bře 2011

@jania023 hnede..........tri dni sem tam

jania023
10. bře 2011

@aduskatt tak to nieje to iste...ja mam ;ZATIAL zlty z dnedym nadychom ale fakt len taky nadych ...ja mavam spinenie po ms ale iba ked som brala HK a to nieje to iste ...mam dojem akoby som mala ms iba farba je ina a mnozstvo...ale aj tak potrebujem 2 intimky denne

aduskatt
10. bře 2011

@jania023 ja som to mala tiez malinko...........ale uz je to jedno, svina prepukla🙂

jania023
10. bře 2011

@aduskatt no ved je to jedno aku to ma farbu aj tak to skonci svinou 😉

aduskatt
10. bře 2011

@jania023 nejak tak........:.-)

jania023
10. bře 2011

Kocky neviete nahodou..nemali ste niektora preklamsiu??ja som ju mala a potom ma museli odrodit tak neviem ci to teraz nebude isty problem ked otehotniem

nathali
10. bře 2011

@jika10 a ten bromeline sa musi brat ktory dc ci to je jedno??a to kupim normalne v lekarni bez predpisu???
no snad ti bude teplota stupat ja som tiez zvedava ze ako rano bude BT ked bude taka ista tak asi vyskusam aj s klasickym teplomerom namerat ci naozaj ten digi nebude chybny 😀
este baby nespite???
@jania023 no tak to mas super ze mas net v mobile ja to nemam a celkom nad tym premyslam 😀

jania023
10. bře 2011

@nathali dobra vc..ja mam IPone tak tam je to genialne 😀

jika10
10. bře 2011

@nathali Jo jo, bromeline a da koupit v lekarne ber predpisu. je to vytazek z ananasu. A ma se to zacit brat hned po ovu, tzn. kdyz jsi mela 19 DC ovulku, tak 20 Dc zacnes brat bromeline po dobu 5 dnu. Ja mam treba tyhle http://www.lekarna.cz/swiss-bromelain-500mg-tbl...
vydrzi mi to na 3 mesice

jika10
10. bře 2011

No, ja jeste nespim, protoze mi davali navrat do modre laguny 😀 , po romantice kriminalka 😀 , pak doma asi jedna postelova akcicka 😀 a pak teprve spanek 😀
Ale jdu skocit do vany

nathali
10. bře 2011

@jika10 takze mne je to uz teraz na nic kedze som uz 23DC 😅 no ved nevadii uvidim ze co a ako bude tento mesiac a ked nic tak ten dalsi si to kupim a vyskusam 🙂 a nestoji to ani vela a vydrzi dlho 🙂
@jania023 no ja tie dotykove moc nemam rada pridu my tie tel. take spinave obchytane ale to je asi len moj pocit 😀 no ale co mam teraz tel.tak by som najradsej zahodila 😠 no mozno predsa vyskusam ten dotykovy 😀

nathali
10. bře 2011

@jika10 my sme to mali opacne : postelova akcicka uz bola teraz pozerame nejake krimi potom romanticka kniha a postel 😀

jania023
10. bře 2011

@nathali vaskusaj je super aspon ten co mam ja

jika10
10. bře 2011

@nathali No parada, sice naopak, ale postup nachlup stejny 😀
Tak ja jdu na tu postelovou akcicku a pak uz nevylezu, protoze budu lezet s nohama nahore no a mozna u toho i usnu 😀 😀
Tak dobrou noc. Zitra mam dovcu a nejake litani po meste, ale jak budu moct, nakouknu, tak ne aby jste toho nejak moc napovidali, at nemusim moc docitat 😉

nathali
10. bře 2011

@jika10 ze aka nahoda mame rovnaky vecerny program a aj ovu na 19dc 😀
tak maj kraasne aj ja si idem lahnut a citat tu romantiku 🙂
tak papa baby a pekny vecer 😉

daisyna
11. bře 2011

majka_3 Ahoj, já jsem po prvním cyklu s clostilem..nežádoucí účinky, docela ospalost a zdlouhavé pobolívání podbřišku, jinak jsem nic nepozorovala..
A tady je první graf po clostil. http://www.fertilityfriend.com/home/2f6ed2 , souhlasíte s vyznačenou ovulkou? Děkujíí 🙂

jania023
11. bře 2011

dobre ranko tak dalsi cyklus skoncil fiaskom teplota klesla,test negativny zatial je to bez mrchy ale ved ona sa objavy
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

jika10
11. bře 2011

Hoj holky, to je des, mam dovolenou a uz jsem vzbuzena a nemuzu spat, pritom kdyz mam chodit do prace, tak bych spala jako miminko 😀
Jo a tady je muj grafik s krasne vyznacenou ovulkou, takze @nathali mame to nachlup stejne 😀 a ted uz jen cekat.
Jo a jeste se zeptam, neni divne, ze uz me ted poboliva bricho jako na mrchu a mam citlivejsi prsa, neni to trochu brzo??? 😝