Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronika19833
11. bře 2011

Ahojte babenky! takze po dnesnej hadke s mangelom sa vzdavam, na spg nechce ist, odmietol brat aj Profertil - s tym, ze on deti nechce... ☹ Po 5 rokoch a pol roka po svadbe mi to oznamil... ☹ Je mi do placu, neviem, co robit ☹ ☹
PS - ak by ste niektore ten Profertil chceli, ozvite sa mi, dam vam ho lacnejsie...

Vsetkym zelam pekny den!

zuzka1.
11. bře 2011

@veronika19833 sorry za reakciu, ale dufam, ze si ho kupla aspon poriadne do guli 🙄 🙄 🙄 🙄

nathali
11. bře 2011

@veronika19833 ahojky
mozno mal len zly den a nieco ho mozno vystrasilo toto chlapi lubia robit ☹ ani si ale neuvedomuju ze ako tym ublizuju ☹ ja len dufam ze manzel to este prehodnoti a do miminka sa pusti s radostou

@jika10 no tak ty si riadny blazonko 😀 mas dovcu a pracujes 😀
no jasne nic neplat 🙂 ale myslim ze by to v poistovni a bankach malo byt bez poplatku ako si hovorila ja som si to asi pomylila s obcianskym a dokladmi 😅 😀

jania023
11. bře 2011

Kocky tak ja som rozhodnuta ze bud mesiac ziadna BT iba ovu testik a posledny mesiac z colstilom.Myslim ze TYCH krasnych grafov bolo dost..

kamillka100
11. bře 2011

@veronika19833 neverim, to vazne??? to mi je strasne luto ☹ ☹ ☹ , skus sa nerozpravat a uvidis, prejde ho to....ticha domacnost je najlepsia a uvedomi si, aspon moj si uvedomil, ked som chcela svadbu a on nie, chodili sme spolu 10 rokov a nechcel sa zenit, uz sme spolu aj byvali, tak som zacala trucovat a svadba bola 😀 , teraz si to nevie vynachvalit, chlapi su strasne tvrdohlavy, aj moj je taky, no co narobime, myslim si, ze ho to prejde, tie tabletky este nepredavaj ☹ ☹ ☹ aby si potom nelutovala, drzim palce aby bolo vsetko ok 😉

kamillka100
11. bře 2011

ja dnes takto: biedne, dnes budem volat endokrinologovi, dufam ze vysledky uz budu 😠 , som zvedava
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

nathali
11. bře 2011

@kamillka100 no teeeda a ja ze uz ti ovu ukazalo
drzim palce aby vysledky dobre dopadli

baby to co sa tu deje???ziadna radost tu nepanuje len same smutne veci ☹ krasne grafy ktore nie vzdy vidu,manzel ktory stavkuje (snad ho to prejde),ovu ktora neprichadza ☹
uz by to chcelo nieco pozitivne a vesele

kamillka100
11. bře 2011

@jika10
@nathali ahojte babulky, v kutitku duse vam ovulku zavidim, ale v dobrom, gratulujem 😉

kamillka100
11. bře 2011

@nathali presne tak, vsetko negativne, to je strasne ☹ , akurat na depku, este aj v robote je muka, ludia nejako nechodia, tak aj to ma velmi ubija, ovulka neprichadza, manzel sa uz stazuje, lebo bojim sa aby som ju neprepasla 😀 chceme nieco pozitivne,aby sme sa tesili 😉

nathali
11. bře 2011

@kamillka100 ovu sice bola ale este neni vyhrate
ja len dufam ze to tu niekto prelomi a ze tu bude dalsia tehulka
puckal to snad prelomi ta vravela ze bude v nedelu testovat uz by to vazne chcelo
stale sa tu mysli negativne a potom ze sa nedari aj ked vie ze to pozitivne pride tazko ked sa deje nieco zle

veronika19833
11. bře 2011

Dakujem Vam dievcence za povzbudive slova!

Zahajujem strajk, prave som si objednala chatu, pridem z prace domov, pobalim sa a s malym odchadzame na cely vikend prec! A manzel nech zatial na sebou premysla....

nathali
11. bře 2011

@veronika19833 myslim ze je to dobry napad aspon si troska s malym oddychnes a snad muz pride na to ze co povedal........potom sa nam pridi pochvalit ze ako ste sa s malym mali 🙂

kamillka100
11. bře 2011

@veronika19833 moja zabav sa a drzim ozaj prsteky aby si to uvedomil, mas vyhodu, ze mas uz jedno babo, mas pre koho zit 😉 😉 😉 😉 😉 , ja nemam ani jedno ☹ ☹ ☹ , dufam ze raz budem aj ja maminkou

jika10
11. bře 2011

@kamillka100 Neves hlavu, treba ti teplotky zitra stoupnou a ovulka bude vyznacena na ten 18 DC.

Taky nevim co se to deje, ale hlavne nepodlehat stresu, to nam nepomaha. Hlavne vsechno s usmevem. Nebojte to pujde.
@veronika19833 Ouha, teda chlapy maji asi taky menstruaci, ze jsou nekdy tak protivny. To je fakt na nakopnuti. Neves hlavu. O miminku ted nejakou dobu nemluv. Sexikujte kdyz na to budete mit chut a naladu a jeho to prejde, neboj.

Jsem teda rada, ze muj manza tyhle veci podstupuje se mnou. Kdyz jsem mu rekla, ze bude muset na SPG, tak rekl OK beru to jako nutne zlo. No a docela to byla jeste sranda 😀

veronika19833
11. bře 2011

@kamillka100 jasne ze budes maminou, neboj! Drzim ti palce!

veronika19833
11. bře 2011

@nathali - ok, jasne, dam vediet 🙂

veronika19833
11. bře 2011

@jika10 vies, po dnesku mi aj chut na sex celkovo odpada... velmi ma sklamal. On je celkovo dost komplikovana povaha, ale vedela som, co si beriem, tak mi treba!

sysinek
11. bře 2011

@veronika19833
Veronika...super napad ta chatovka...a po nej...majte sexik, len tak...a potom po case mu len tak daj vitaminik...mozno to zaberie 😉

veronika19833
11. bře 2011

@sysinek - vies, ja si myslim, ze som uz urobila dost ustupkov... Vzdy som ja ta, ktora sa mu musi prisposobit a doprosovat sa. Tentokrat ma uz presla trpezlivost a budem tvrdohlava ja... Mozno prave to zaberie zacne konecne realne rozmyslat. Ma 38 rokov - ja viem, ze to nie je az tak vela ale na jeho prve dieta je to dost...

nathali
11. bře 2011

baby ste tu????

kamillka100
11. bře 2011

@nathali ja som tu, nuda??? ja sa tak nudim

nathali
11. bře 2011

@kamillka100 ani mi nehovor ja sa tiez nudim a to uz od pol osmej 😅
a dnes je tu nejak mrrtvo inokedy nestiham odposovat co baby tolko popisu a dnes???
neviek ci je to pocasim ze je tak ticho 😕

sysinek
11. bře 2011

@kamillka100 aj ja sa nudim🙂
@nathali ..ja som tu🙂

nathali
11. bře 2011

@sysinek
@kamillka100 baby super 🙂 aspon viem ze tu nestrasim sama 😀
tak co vymyslime musime zacat nejak veselo lebo tato mrtva nalada ma nebavi

sysinek
11. bře 2011

@nathali
@kamillka100 ake mate plany na wk?...my ideme za svokrickou a svagrom...oslavovat neterkine 2 rocky...a 35 🙂

nathali
11. bře 2011

@sysinek aj ja som sa to chcela opytat 😀
no ja budem v sobotu polku dna urco doma lebo priatel pracuje takze budem upratovat a potom mozno aj my behneme k svokre u nich sa vzdy nieco deje 😀 takze popocuvat novinky a troska si tam oddychnut
ale isla by som niekam na prechadzku ale nemam s kym ☹

nathali
11. bře 2011

@sysinek takze budeme sa pekne napchavat 😀 ale tie detske oslavy su najlepsie 🙂

kamillka100
11. bře 2011

@sysinek my nemame ziaden plan ☹ , asi doma, dnes sa vyberam posediet na pizzu a uvidime co dalej......., ako keby som chcela,t ak by som sa nenudila, treba mi v robote trochu popratat predajnu, len keby sa mi chcelo............, nic sa mi nechce, nemozem sa dockat obeda , som zvedava na vysledky, mam volat poobede, ale teraz sa obavam, ci tam niekto bude.... je piatok 😒 , dufam ze hej

sysinek
11. bře 2011

@nathali a odkial si? mozno by sme mohli niekedy aj dve...sa poprechadzat 🙂
ja som z TT

sysinek
11. bře 2011

@kamillka100
bude...neboj...skus hned po obede zavolat a uvidis, ze jo🙂