Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
11. bře 2011

@sysinek prepac, ale ake je to mesto??? nepali mi to dnes 😀

nathali
11. bře 2011

@kamillka100 jeeej no konecne ta vidim 🙂 uz mi chybala ta tvoja foto 🙂
neboooj ked ti povedali ze mas volat po obede tak tam musia byt 🙂 daj potom vediet ze ako dopadli vysledky 🙂
kamilka a ty si odkial?
@sysinek ja som z Nitri a TT je Trnava??
no ked by sme sa mohli stretnut niekede na pol ceste tak si stretko dat mozme 🙂

sysinek
11. bře 2011

@kamillka100 Trnava

sysinek
11. bře 2011

@nathali jeeej...to by som bola rada 🙂 ...mozeme niekedy...ja som v Nr studovala...

nathali
11. bře 2011

@sysinek heeej a kde???
jasneee ze sa mozme stretnut 🙂 aspon dame kafe a pokecame a ja dufam ze uz bude teplejsie a mozme si posediet na terase 😀
to by bolo skvele keby nas bolo viac s konika a dame stretko 🙂

kamillka100
11. bře 2011

@nathali ja som z BJ, skoda, mam to dost daleko, taku kavu by som si s vami dala 😀 , aspon by sme pokecali 😉 😉 😉 , lebo ked zacnem niekomu o mojom probleme hovorit, tak gula z ocami, ala ja sa potrebujem vyrozpravat, ja som taka lapa 😀 😀 😀 , stale len rozpravam, svokra nema na mna nervy ked niekedy spolu obedujeme, lebo este pocas obedu lapem a koncim stale posledna 😀

sysinek
11. bře 2011

@nathali
no mozeme...ze raz Trnava a potom Nitra na striedacky 😉 ...a samo, nech sa prida, kto bude chciet to by bolo fajnove...uz sa zacinam tesit... 🙂

sysinek
11. bře 2011

@kamillka100 🙂 ...ze dobre 🙂 lapem...sa mi paci to slovo 🙂

nathali
11. bře 2011

@kamillka100 si jak jaa 😀 ja sa tiez nemam komu vyrozpravat jedine ma pocuva ocino moja najlepsia kamoska 🙂 ale aj tomu nechcem vsetko hovorit ☹ az ma to niekedy mrziii ze nemam komu to povedat ☹
kamosky co maju mimi tak tie nechcem zatazovat svojimi vecami a co su bezdetne tak to bud neriesia alebo zveca kecame len o chlapoch 😖
ale tako si pokecat s babami co maju som mnou vela spolocne by vaazne bodlo 🙂
niekedy si vravim ze by bolo dobre sparvit taky vecer a dat si spolu vinko 😀

nathali
11. bře 2011

@sysinek no jasneeeee 😀 a baby
co si tak raz za cas spravit vylety vzdy u nejakej baby v jej meste a aspon by sme mali vylet a aj by sme si pokecali 😀

kamillka100
11. bře 2011

@nathali to nie je zly napad..... 😉

sysinek
11. bře 2011

@nathali
@kamillka100
suhlasim s Vami, ja tiez to v podstate nikomu nehovorim...svokra ma nechape, ta mi hovori, ze aj ona 3 roky cakala na dietatko...rodina ani nic netusi...mysli si, ze sa nam nechce starat o mimi...a kamosky...su odcestovane vo svete...ale take vinko ci kaficko...s vami...by bodlo

sysinek
11. bře 2011

@nathali
no preco nie...

kamillka100
11. bře 2011

@sysinek ani mna nikto nechape, kazdy hovori, ze bude, bude.....len na to nemysli, pride, ze to velmi prehanam, ze chcem ist do sanatoria, ze mame este casu, oni nevedia, co ja prezivam,, jedine co ma chapa je moj muz, on suhlasi aby sme isli do CAR

nathali
11. bře 2011

@kamillka100
@sysinek myslim ze sme na to vsetky rovnako ani jedna sa poriadne nemame komu vyrzpravat len to v sebe dusime a ani ukludnujuci plac nam nepomoze takto aspon odlachcime dusicku 😀 a vylety mam rada tak preco si to neuzit?? 😀

sysinek
11. bře 2011

@nathali
no vsak ano...ide jar...hlavy vycistime...pokecame, podporime sa, porehoceme sa...bude to parada

nathali
11. bře 2011

@kamillka100 mne kazdy vravi si este mlada tak vydrz mimi pride-tuto vetu neznasam! ............ a co ak nie???? uz som s toho tiez niekedy na nervy 😠 sice do CARu sa nam este nechce ale ked tak davam si este rok cas a potom pojdem a myslim ze by som potom aj priatela nahovorila 🙂

sice teraz som bez liekov ale je to taka super pauza aspon som sa nemusela stresovat ze kedy sexovat a kedy nie to bolo strasneee

nathali
11. bře 2011

@sysinek ja som bola dohodnuta s jednou kamoskou s mk ta je ale uz 29tt 🙂 a mala cele tehu rizikove tak sme si slubili ze sa stretneme neskor je z BA ale este sa to nestalo nejak nam to nevychadzalo casovo ☹

nathali
11. bře 2011

@sysinek
@kamillka100 a ked hlavu vycistime jak nam bude skvelo 🙂 juuuj uz sa na to vaazne zacinam tesit 🙂

sysinek
11. bře 2011

@nathali aj ja som uz happy🙂...no tak kukajte do diara...a davajme termin 🙂
@kamillka100

nathali
11. bře 2011

@sysinek tento mesiac alebo az ten dalsi???

sysinek
11. bře 2011

@nathali dajme ten dalsi...bude teplejsie... 🙂

nathali
11. bře 2011

@sysinek ok a kedy asi stred alebo koniec mesiaca???

sysinek
11. bře 2011

@nathali mozeme aj na zaciatku, koniec mesiaca je Velka noc...to moc ne... 🙂

nathali
11. bře 2011

@sysinek
@kamillka100 baby nemate najake domace zvieratko????

sysinek
11. bře 2011

@nathali...nic nemam preco🙂

nathali
11. bře 2011

@sysinek cooo uz velka noc ani mi to nedochadza ze to tak letiii 😀

nathali
11. bře 2011

@sysinek a ktory den piatok alebo sobota???

sysinek
11. bře 2011

@nathali no aj aj...momentalne som nezamestnana...tak som free 🙂

nathali
11. bře 2011

@sysinek ja chodim do prace a sa mi strieda ranna a poobedna tak co to nechat na sobotu 🙂 tu mam volnu vzdy 😀
a cez den priatel chodi este do prace tak nebude nadavat ze som prec a aspon dame kafe 🙂 a je mi jedno aj hodina