Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
12. bře 2011

@lifinka no to bude naozaj ako hoovris vola bozia

nathali
12. bře 2011

@jika10 to si vravim aj ja ,ja len dufam ze v den ms bude pekne vysoko a ziadna ms nepride toho sa teda bojim
vonku je naaadherne asi pojdem na chvilku von s bubom nech si pobeha 😀

veronicka33
12. bře 2011

kurnik ale nás tu je a ešte žiadna tehulka ☹ okrem naších troch 😀 čo sa to snami deje? 😒 už by bolo načase aby sa to podarilo no nie?lenže chyba je v tom že sme úplne na to sústredené,aspon ja teda a jasne že sa nedarý,no ale nemyslite na to 😢

lifinka
12. bře 2011

@jika10 taky bych řekla 13DC ovulka u veronicky

veronicka33
12. bře 2011

@lifinka presne tak vyšlo mi to dala som si to na další den že 37,1 len tak a označilo to 13dc

lifinka
12. bře 2011

@veronicka33 já jsem celých 5m nic jiného nedělala, než jsem se prohlížela v zrcadle, zda už něco neuvidím, třeba ty prsa proklesnéné apod.jaký mám hlen a tak dál, připadala jsem si jako posedlá vším co se otěh, týče. mm nudila do sexu, no je to síla....člověk musí stále doufat v to dobréééé

lifinka
12. bře 2011

@veronicka33 tak vidíš, super

veronicka33
12. bře 2011

@lifinka ako si to vedela? 🙂 no ale ked bude rovnaká BT 37 tak neviem či to ukáže 😉 ale snaha bola 13 DC tak snád to víde 😖

veronicka33
12. bře 2011

@jika10 vyšlo to tak ako ste povedali z lifinkou 😀

jika10
12. bře 2011

@veronicka33 @lifinka No tak ja uz asi pochopila grafiky a teplotu 😀
Jinak, ja se na to moc nesoustredim, spis v praci na to nemam cas myslet, pokud se me nekdo nezepta, jestli uz jsem tehotna. Na konika lezu, kdyz si udelam v praci chvilku, ale tvarim se, ze mam moc prace 😀 Takze uz me to tim nebude. U me to bude spis stresem mym i manzovym a jeste mym dalsim zdravotnim problemem, i kdyz mi gyndar rika, ze by to vliv mit nemelo 😖

veronicka33
12. bře 2011

@jika10 hm no ja som na Urade práce tak mám dosť času ale ani sa moc nesustredím akurát vtedy ked má už prísť mrcha že čo zase bude a ako to skončí 😒

jika10
12. bře 2011

@veronicka33 Ale jo, tak na konci si taky vdzycky reknu, tak co bude mrcha nebo nebude. Ale vzdycky radeji pocitam s mrchou a pak me to treba jednou mile prekvapi 🙂

kamillka100
12. bře 2011

baby ja uz grafom neverim, verim len ci ukazu ovulku a nic viac, krasne teploty nic neznamenaju, ukazkovy graf som mala ja, jika10 a aj jana a neviem kto kazdy 😠 a mrcha prisla, neviem ci to bude clostilom a duphastonom,alebo kde je vlastne problem........ viem ako sa jana teraz citi ked dostala mrchu, taku nadej sme jej davali a nic z toho......

jika10
12. bře 2011

@veronicka33 Ja jsem prave rada, ze mam praci, alespon nemam cas na to moc myslet. Jediny co me stve, tak jedna kolegyne chce odejit, az ja otehotnim a otazka, zda uz jsem tehotna od ni prichazi tak 2x tydne. Uz jsem se na ni rozcilila a rekla jsem ji, ze jestli chce odejit tak at jde a neceka na me, ze by to mohlo trvat jeste pekne dlouho. No a co myslis, vypoved samozrejme nedala

lifinka
12. bře 2011

@veronicka33 úsměv!!!!musí!!!!krásně jste se trefili.no protože to stouplapo ta teplota a když máš pak 3dny vyšší, tak je ovu na poslední den nejnižší teploty 😉

jika10
12. bře 2011

@kamillka100 KAmilko, netrap se tim. Kdyz prijde mrcha je to hrozny, aale jede se dal a budme radi, ze mame moznost prakticky kazdy mesic a to by v tom byl cert, aby se to uz jednou nepovedlo 😉 Hmmmm, ale opravdu se hlavne netrap, tobe to nepomaha. Me manza rika, ze je potreba abych byla zdrava a v pohode jako domecek pro mimiska. Takze tak, byt v pohode je krok k uspechu 😉

lifinka
12. bře 2011

@jika10 krásně to muž povedal domeček pro mimíska, až mám zas slzy v očích 😀

veronicka33
12. bře 2011

@lifinka jáj no vidíš aká som trúba že tomu nerozumiem,ale ja si meriam BT asi 3 alebo 4 mesiace inak som nikdy nemerala ale už by som to mohla aj ja rozpoznať 😀

kamillka100
12. bře 2011

@jika10 ja viem ,ze trapenie tomu nepomaha, ale snazim sa ako mozem, v jeden den som vyrovnana a poviem si, ze ked ma prist, tak pride, aspon usetrime viac peniazkoch a mozem vyuzit este dobrovolne poistenie ci m dlhsie a na druhy den som smutna, pride mi luto, minuly tyzden sa svagrine narodilo babo, tak si viet predstavit ako som sa citila, najma ked som ho uvidela, prislo mi velmi luto, ze mohla som aj ja take mat, ale raz budem mamina, tomu verim 😉 , vcera som si nasla ten hormon co som mala zvyseny cortizol a je to stresujuci hormon, precitala som si co je preto dobre robit, tak treba sportovat a brat nejake este vitaminy zinok......atd.... no uvidim ci sa k tomu prinutim 😀 , trebalo by zacat sportovat, len sa mi nechce, som leniva 😀 😀 😀

veronicka33
12. bře 2011

@lifinka neplačkaj nerobí to bábu dobre musíš sa tešit a nám znovu poslať bacilky 😀

veronicka33
12. bře 2011

@kamillka100 tak to som si hovorila aj ja že začnem niečo zo sebou robiť,aby som na to nemyslela ale tiež sa mi do toho nejak nechce keby som aspon mala ským ale nikoho tu nemám takú kamošku 😠 tá naj sa mi odsťahovala do blavy takže som sama iba susedu mám ale tá už je staršia 😒

lifinka
12. bře 2011

@veronicka33 joj hormony jsou někdy přehnaně šílené, mm se mi někdy směje, darebák jeden,

veronicka33
12. bře 2011

@lifinka no tak to ti verím,inak chytám bacilky posielaš? 😀

jika10
12. bře 2011

@lifinka Jojo manza je vtipalek, ale kdyz ono to v tomhle stresovym svete snad ani jinak nejde. Proste delat si radosti a radovat se z malickosti

lifinka
12. bře 2011

@veronicka33 těhubacilky teďďďddddddddddddddddddddddddddddddddddddď chytejte všechny!!!!!

lifinka
12. bře 2011

@jika10 🙂

veronicka33
12. bře 2011

@lifinka 😀 máááááááám snááááád pomôžu 😀

nathali
12. bře 2011

@lifinka prisla som treoska neskoro ale asnad aj mne nieco ostalo 😀

jika10
12. bře 2011

@kamillka100 No ja myslim, ze jsem v pohode kvuli tomu, ze proste spousta veci neresime, teda alespon to, co nejde ovlivnit a tohle fakt neovlivnime. Navic, kdyz bych se stresovala, tak stres neni dobrej ve spojeni s moji nemoci, mohla bych skoncit na kapackach a na mimco zase na nejakou dobu zapomenout. Takze si myslim, ze to je hlavne ti. Jo a cvicit a sportovat se mi samotny taky nechce. Nejak se nemuzu dokopat na zumbu, ktera se shodou okolnosti cvici u nas v baraku, kde mame kancelare, takze by stacilo sejit 3 patra a bylo by. Jenze problem je v tom, ze kdyz bych si na hodku odskocila, tak se mi tam nahromadi prace a pak nebudu vedet co driv. No hlavne ze mam vymluvu, co 😀

jika10
12. bře 2011

@lifinka Chytaaaaaaaaaaaam 😀