Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
13. bře 2011

vonku je baajecne co dnes planujete??

kamillka100
13. bře 2011

@nathali presne tak, pevne nervy, ale tento mesiac sa velmi uz nespolieham, uz som sa stym zmierila ked mi ovulaciu nechcelo ukazat, ked teraz nevyjde, vyjde na druhy mesiac s pomocou CAR 😉

nathali
13. bře 2011

@kamillka100 ja tiez radsej nedufam je to tak lepsie mozno potom budem milo prekvapena alebo proste len ms pride a pojdem k dr.
no tak drzim palceky aby ten CAR nakoniec nebol 😉

lifinka
13. bře 2011

@jika10 no ještě, že jsme v domku, já musím každé ráno vysávat, máme pejska 😀

puckal
13. bře 2011

@nathali Ahojky díky, jsem taky zvědavá, teplota mi ještě stoupla. Ty máš taky hezký grafík, že by zahnizdovací pokles 😉 No počkám do úterý a uvidím, když neklesne tak testnu 🙂 Ale už by to chtělo nějakou těhulku 😵

nathali
13. bře 2011

@puckal no tebe to kraaasne vystrelilo hore na vysoke teploty 🙂 no to by bolo skvele keby si premolima lady 🙂
no moc drzim palceky
ja som dnes rano merala s digi a tam ze 36,7 tak som skusila klasicky teplomer a tam 36,6 tak znova digi ze ci neni pokazeny a tam 36,5 tak som to skusila zas ze ci tam nebude nejaka ina teplota ale uz to ostalo na 36,5 tak som ju zapisala ked bola dva krat na teplomeri 😀 ale skoro ma porazilo ked bola teplota stale ina 😀

puckal
13. bře 2011

@nathali aha, to mě měří oba stejně, mám už dva protože se mi párktát zdála teplota divná, tak jsem pořídila ještě jeden. A měří mi stejně.

lifinka
13. bře 2011

@puckal pěkný graf držím pěsti 🙂

puckal
13. bře 2011

@lifinka díky, to víš, chtěla bych se tobě přidat at vás je tam víc se // 😵 Ale když přijde MS, tak doufám, že nenechá na sebe dlouho čekat a mám další kolo s clostíkem 😉

puckal
13. bře 2011

Jinak hezké odpoledne, pádím dělat oběd 🙂

lifinka
13. bře 2011

@puckal no už bych k sobě někoho opravdu uvítala 🙂

nathali
13. bře 2011

@puckal no ja mam teraz pri posteli aj klasicky teplomer a aj ten digi ale ked teplota klesala tak som nevedela ze kde zostane stat ale nakoniec neklesla o moc 🙂 teplomeri boli na rovnako 🙂
a co varis????

kamillka100
13. bře 2011

@nathali ja planujem ist do KE ku svokrovi do nem. a potom nieco kupit v optime 😉 , tak tu dnes nebudem , mozno vecer mrknem ci sa nieco nedozviem 😉

jania023
13. bře 2011

@jika10 tak potom preco sa ma brat skor?aky je iny dovod ako ovu?kratsie cykly?

kamillka100
13. bře 2011

@nathali mne klasicky stale ukazuje viac ako digi. aj ked som bola chora tak s dig. som horucku nemala a s riadnym som mala , to bol rozdiel aj o 0,5, tak neviem, ja to mam asi naopak, preto ked som chora tak si meriam s riadnym a BT len s digi. 😉

kamillka100
13. bře 2011

@jania023 jani, ja som mala s clostilom jeden mesiac 14DC a druhy 16DC 2x1 od 5DC a ked som zacala brat treti mesiac 3DC tak ovulka bola asi 12-13DC, aj mne dr. povedal, ze ked sa skor berie, tak by mala byt ovulka skor, tak neviem co je na tom pravda 😒 , kazda sme ozaj ina 😉

kamillka100
13. bře 2011

@jania023 ked ti mozem poradit, zacni brat od 3DC, je to lepsie, keby som mala brat opat, tak urcite od 3DC, vraj to je pre zeny,ktore maju kratky cykly, ale to je jedno 😀

nathali
13. bře 2011

@kamillka100 praveze mne aj klasicky ukazuje rovnako ako aj digi len dnes ma to zaskocilo ze som mala ine teploty 😀 ale potom sa ustalili
my asi budeme doma a mozno pojdeme troska von je tam tak kraaasne 🙂
@jania023 ja ked som brala takto clostil tak mne to upravilo cykli tiez som mala neskoro ovu a potom prisla na 13DC po dva krat ved uvidis ako to bude u teba kazda sme ina

jika10
13. bře 2011

@jania023 Jo, to ja ti nepovim. Ja kdyz brala clostika 3-7 DC, tak ovu byla 16 DC a cyklus sem mela 32 dnu. Takze nevim.

kamillka100
13. bře 2011

@nathali aha, no ja mam asi blby teplomer, mne ukazuje stale inac 😀 , preto nanho nadavam

nathali
13. bře 2011

@kamillka100 no ked mne sa nezda teplota na digi tam skusam s klasickym ale zatial boli hodnoty stale rovnake a dnes rano som merala a merala az kym to nebolo rovnake 😀
ja neviem co mam variiit ☹ sice nieco v tej chladnicke je ale ked ja nemam na nic konkretne chut ☹

veronicka33
13. bře 2011

@puckal no ja som zatial bez clostilu 🙂 uvidím čo mi v pondelok povie dr lebo mám že vraj nízke endometrium 😒 iba 6mm

jika10
13. bře 2011

@nathali No tvuj grafik vypada faaakt super, sem na tebe zvedava. To dnesni sniozeni teploty by mohlo byt zahnizdovani, co. Navic kdyz jsi jeste 4 DPO spinila. Drzim palce, aby jsi to byla ty, ktera prolomi ledy s tehulkama 😉

Ja nevim, k cemu bych prirovnala muj pokles, na zahnizdovani je brzo, takze ja si myslim, ze to bude spis blizici se MS 😒

veronicka33
13. bře 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d skušam to sem dat lebo na ff mi to pekne ukáže a tu to nejako divné 😒

nathali
13. bře 2011

@jika10 no ja som tiez zvedava ze ako to dopadne ale moc by som chcela byt uz v tej dolnej tabulke 🙂
a preco by malo byt u teba skoro na hniezdenie ved hniezdenie moze byt medzi 5do10dpo aspon tak som niekde citala ja som s tym poklesom ani uz neratala a na ms ani nemysli ved to je skoro!!!

veronicka33
13. bře 2011

zas prečo mi to neukáže aj dnešný den?to je čudne ☹ ukazuje mi to krásnu ovu na 13DC a tu len do včera 😠

nathali
13. bře 2011

@veronicka33 a zapisala si ju poriadne??tusim aj jania023 to tak mala

veronicka33
13. bře 2011

@nathali zapísala lebo ked otvorim FF tak to mám pekne vyznačené,ale ked to odošlem tak je tam včerajší den ☹ a ktoré sa to posiela to hore nie?lebo je tam toho teraz asi 3

jika10
13. bře 2011

@veronicka33 Ja jsem svoji dnesni teplotu na FF musela zadat asi 5x nez se mi zapsala. Takze to skus jeste jednou nebo dvakrat a nebo petkrat jako ja 😀 To by bylo, aby jsme ten graf nepokorili 😀