Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
14. bře 2011

@jika10 nie si sama, aj ja sa pridavam, zobudili by sme sa niekedy v nedelu ako tehulky 😀 , najhorsie to cakanie, este ja mam taky problem, ze neviem co mam robit, lebo v piatok budem len 9DPO a potrebujem volat do CAR a objednat sa, na testovanie je skoro a bojim sa, ze ked mi mrcha pride v sobotu ako ma , tak teoreticky by som mala byt v pondelok v CAR na vstupne vysetrenie, tak teraz ozaj neviem co budem robit, asi sa pre istotu objednam a keby nahodou nedosla, tak tam zavolam, no este uvidime 😉

jika10
14. bře 2011

@kamillka100 No kdyby jsme se vzbudili jako tehulky, tak to bych se samozrejme vubec nezlobila. S tim CARem je to faakt tezky, ja doufam, ze se mu vyhneme a pujde to nejak samo, mohlo by 🙂 Navic mi vsichni rikaji, ze nikdo z rodiny nikdy nemel problem otehotnet (babicky, mamka, segra), no a kdo rika, ze ja ten problem mit nemuzu ze. To je fakt na zabiti 😠

puckal
14. bře 2011

@kamillka100 přesně, normálně se objednej a když to nedostaneš, tak ti aspon vezmou krev, zda tam je HCG či ne a už s tebou budou dál pracovat 😉

puckal
14. bře 2011

@jika10 to nikdo nemůže vědět, zda zrovínka ty můžeš mít problém či prostě je to náhoda.

jika10
14. bře 2011

@puckal No presne, ale me tyhle reci privadeji uplne k nepricetnosti. Me by nikdy nenapadlo se nekoho ptat, tak co kdy budou deti. Vzdyt prece nikdy clovek nemuze vedet, jestli ten par nema s otehu nejake problemy a nebo nechce. Tohle je podle me dooost soukroma vec a ani nikdo z rodiny nema pravo se v tom stourat 😠

kamillka100
14. bře 2011

@jika10 ani u nas nemal nikto v rodine problem, sestra ma tiez otocenu maternicu a otehotnela na prvy sup, tak neviem asi som vynimka, nebudem dlhsie cakat , snazime sa vyse roka a viac sa trapit nebudem, no uvidime 😉

leeena_4
14. bře 2011

ahojky holky, co je tu nového?
@kamillka100 když nebudeš mít ještě ms v CARu, tak ti aspoň udělají utz a mrknou na vaječníky a sliznici. A když to budeš mít, můžou vzít krev na HP, jestli půjdeš ráno a na lačno. Ani jedna varianta není k zahození 😉 Už se těšíš do CARu? 🙂

kamillka100
14. bře 2011

@leeena_4 ahoj, tesim sa velmie, nemozem sa toho dockat, uz len tam vidim sancu, ked ani endokrinolog mi nepomohol, vraj som v poriadku, tak potom neviem kde je problem, najhorsie je na tom, ze som do car volala minuly tyzdena a povedali mi, ze mam zavolat akonahle dostanem kramy a mam prist na 2DC alebo 3DC, lebo oni v tedy robia vstupne vysetrenia, tak kym mrchu nebudem mat, tak je zbytocne volat, no uvidim, skusim mozno este v piatok, vysvetlim im, ze mam dostat v sobotu a uvidim co mi povedia, teba tiez vysetrovali pocas mrchy? lebo pisala som s babami, co tam chodili kde planujem ja a povedali mi,ze mi budu robit ultrazvuk a brat krv na 2dc, je to take blbe, ze pocas mrchy ma budu vysetrovat, dufam ze to zvladnem 😉

jika10
14. bře 2011

@kamillka100 Ja myslim, ze se nemas ceho bat. Me doktor taky vysetroval vnitrnim ultrazvukem v dobe mrchy. Trapne bylo to, ze jsem nevedela, ze me bude takhle vysetrovat, myslela jsem, ze to bude normalni ultrazvuk, tak jsem si nechala tampon a lehla jsem si na luzko. No a pak jsem to uvidela a ja rekla, nebylo by dobre vyndat si tampon. A on, no to by se urcite hodilo, pokud ho tam nechcete jeste vice utemovat 😀 😀 Sem se musela pak hrozne smat

lifinka
14. bře 2011

@jika10 u nás v rodině z obou stran nikdy nikdo neměl problém počít spíše rodily až moc často 😀 já např, mám 3 starší segry 😅 , takže hold jsem to také schytala já ty problémy ms nemám vůbec jen přes vyvolání, přestaly mi chodit před 10 lety

leeena_4
14. bře 2011

@kamillka100 úplně tě chápu a přeju, ať ti to vleje do žil taky takový optimismus, jako mě. Tady je jedno, kdy přijdeš. Já šla 23DC a dělal mi uzt a pak jsem šla 2DC na krev. Ale utz mi v pátek dělali i přes mrchu (kvůli divné ms a cystě). Bylo to divné, ale oni jsou prý zvyklí a připadá jim to normální 😉 Super, že máš v pořádku endokrinologii, to je paráda 😉 přeju, ať brzy poznají, kde je zakopaný pes 😉

lifinka
14. bře 2011

@jika10 také jsem toto zažila měla jsem tampon a měl vyšetřovat, no trapss a já na něj a co když to tady kápne??? no síla!

lifinka
14. bře 2011

@leeena_4 ahojky leeena, jak je?v jaké jsi fázi?

kamillka100
14. bře 2011

@jika10 ked ja mam na 2,3Dc silnu mrchu a bojim sa, ze mu tam pospinim 😀 😀 😀 , take blbe , no ale zvladnem to

leeena_4
14. bře 2011

@lifinka pořád v té stejné, bez folíků 😀. Teď se mi udělala cysta, která snad dneska praskla (prudká bolest v pravo a pak znova krvácení, které už končilo). Minulý týden jsem byla na HP - výsledky budou až příští týden. Ve čtvrtek jdu na průchodnost a když nebud HP nijak katastrofální (samozřejmě, že kvůli PCO nebude ideální) a vejcovody budou průchozí, tak už mám na další cyklus objednané injekce gonalu na stimulku k IUI. Chceme zkusit max 3 pokusy a pak IVF. Když by nebyly vejcovody průchodné, tak rovnou IVF. Mám skvělého pana doktora v CAR a moc mu věřím a je mi sympatický, takže důvěra funguje a uvidíme, co se bude díť. Snad duben/květen 1.IUI.

jika10
14. bře 2011

@leeena_4 No ja to vidim tak, ze budes tehulka driv nwz my tady. Tak pak sem prosim hod nejake ty tehu bacilky jooo 😀

leeena_4
14. bře 2011

@jika10 Blázínku, zatím kdykoliv jdu k doktorovi, tak slyším samé jobovky 😀 naposledy ta cysta. to je jediné, co mi po clostilu zabralo, takže tak horké to určitě nebude 😉 Ale jak jsem to začala takhle aktivně řešit, tak je mi mnohem líp 🙂

jika10
14. bře 2011

@lifinka Jee, to jsem rada, ze nejsem sama. No ja prave taky nevedela jak me bude vysetrovat. Ale ted uz jsem poucena pro priste 😅

No u nas kdo chtel otehotnel prakticky na prvni zatah. Jen ted mela sestra problemy s druhym, ale to neni na jeji strane, jeji manzel ma lenivy chlapaky. No a umelko se jim poradilo na prvni pokus. Takze tam fakt problemy byt nemuzou. Treba moje babicka je z 11 deti, tak tam problem asi taky nebyl 😀

jika10
14. bře 2011

@leeena_4 No pockej, pockej. My tady meme skore za leden 2 tehulky, za unor 0 a pulka brezna a zatim krasna 0 . Jestli to pujde takhle dal, tak budes opravdu drive tehulka. Uz potrebujeme novou krev do zil, aby jsme vedeli, ze to ma cenu.

Ja jsem ted bez clostiku, tak se necham prekvapit 🙂 Jo a priznam se, stale merim, stale merim. Je to jak droga. Uz ted jsem natesena na zitrejsi ranni teplotu 😀

leeena_4
14. bře 2011

holky u nás taky nikdo nikdy neměl potíže s otěhotněním. Dokonce moje mamka otěhotněla přes danu 😀.

puckal
14. bře 2011

@leeena_4 Ahojky holka, tak já čekám na zítřek a zkusím testnout. Graf mám pěkný ale znáš to, nedá se mu věřit. Zítra jsem 12DPO tak doufám že pokud těhu je, tak něco se ukáže 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9

leeena_4
14. bře 2011

@jika10 😀 měříš a měříš? No, mě je od té doby, co neměřím mnohem líp a nestresuju se a nemyslím na to tolik. Ale musím se přiznat, že mi ten teploměr a to špekulování trochu chybí 😀.
Jinak koukám, že se to tu zaseklo. Taky bych potřebovala vzpruhu😀. Ale já jsem se fakt hodně psychicky uklidlila od té doby, co jsme v CARu. Samozřejmě, že až budu těhulka, přijdu vás sem zaprskat 😀. máš jen jeden měsíc bez clostíku? držím palečky, ať ovulka dorazí a je z ní něco krásného 😵 😵 😵

lifinka
14. bře 2011

@jika10 11 dětí to je síla, nechápu , jak to může ženská zvládat...
leeena_4 tak super, čpí z tebe plno optimizmu a dobré nálady, to je dobře, moc držím pěsti a to jdeš na laparku nebo na ten driling, nebo jak to je...

leeena_4
14. bře 2011

@puckal graf máš hezky, ale znáš můj opatrný názor na krásné grafy 😉 Testík určo zku, ať víš, na čem jsi, měl by už být vidět aspoň duch, kdyby to vyšlo. Mooc držím palečky - slyšela jsi - potřebujeme pozvzbuzení 😉 🙂 😀

leeena_4
14. bře 2011

@lifinka díky, nevím, kam na něj chodím, ale mám ho (myslím ten optimismus) 😀. Laparku mi nedoporučil doktor. Ve čtvrtek jdu na průchodnost a když to bude ok, tak příští cyklus stimulka s injekcema a IUI 😉

jika10
14. bře 2011

@leeena_4 No ovulka byla krasne, i jsme na to s manzou v ten den vlitli. No a ted me uz od 3 DPO poboliva brisko. Trochu se bojim, aby to nebyla predcasna mrcha. No, me to mereni ani nestresuje. Spis je to zabava a zacalo me to bavit 😀

@lifinka No tak to taky nevim. Ale rikala jsem si ze musela porodit a do mesice musela byt zase tehu, nejde mi to do hlavy. Dokonce bych rekla, ze na me nekdo sije boudu, ale ja bohuzel nebo bohudiky vsechny tyhle teticky a strycky znam, takze to neni vymysl 😀 . To vis, na slovensku jim asi casto nesla elektrika 😀 😀

lifinka
14. bře 2011

@leeena_4 hoooodně štěstíčka!

veronicka33
14. bře 2011

Ahojte dievčatá tak už som spät,a nič zase nepovedal,bol tam dr nie tá super dr takže ma vyšetroval on iba to že ovu bola aj si nechal to sono a v pondelok mám íst ráno na krv a mal tam napísaný že progesteron tak asi také testy budú robiť,no ide ma už šlaktrafit ☹ kúpila som si Calibrum vitamínky 🙂 neviem čo bude sliznicu mám 8mm a o tom nehovoril nič 😠

jika10
14. bře 2011

@leeena_4 Asi na tebe leze jaro, jako na me 😀

lifinka
14. bře 2011

@jika10 😀 a co jiného dělat bez eletriky, co? 😅 😅 😅