Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
30. dub 2009

leni opet te zdravim.na nocni poceni a semotamo navaly jsem taky zapomela.ale nebylo to kazdy mesic

jinak pro moa.beru ho 4 mes.

moa
30. dub 2009

dasi co to je Divinu bile tablety?

moa
30. dub 2009

juj sme to my chudence len do nas pchaju vselijake hnusne tabletiska a potom aj pekne prestanem byt.ale co uz mam obrucku na ruke uz sa to snad nezmeni v dobrom aj zlem,v chudobe aj bohatstve, v chudosti aj tucnosti 😀 no nie

dasa.77
30. dub 2009

moa..........za jeden den se toho moc nenastrada.me doktor doporucil,pred ovulkou stradat aspon 4-5 dni.po pregnylu mi folik praskl nekdy druhy den,nekdy az za dva,tri dny.posledne jsem dostala 10000,to uz jsem pocitovala ty bolesti v podbrisku.ale nijak nesnesitelne

moa
30. dub 2009

no ja som tiez zvedava kedy praskne lebo minule mi ho pichol na druhy den som bola na sono a nic a az na ten dalsi praskol,tak som zvedava ako sa mu teraz uraci milostivemu 🙂
asi mu je tam dobre kde je ked sa mu odtial nechce

dasa.77
30. dub 2009

je to plato,kde jsou bile a modre tablety.Vypada to jako HA.Ja mela brat 8,nebo 10 dni jen ty bile.Vpribalovem letaku je napsane,ze je to pro zeny v klimateriu.Nebo na lecbu priznaku predcasneho prechodu.Ale ja jsem to mela na zvyseni endometria,ci co.

dasa.77
30. dub 2009

k ovulaci ma dojit od 24-40h po pregnylu.a sexovat ted taky v te dobe.ja to radsi pojistim a v den,kdy mam ovu sexikujeme a pak jeste dalsi dva

moa
30. dub 2009

aha tak to potom asi take daco ako mam ja fematab lebo som mala tenku sliznicu na mater a tiez tam bolo pisane,ze je to pre zeny v prechode a proti osteoporoze.ked som sa pytala lekarnicky tak mi to vysvetlila,ze zeny v prechode stracaju estrogen a preto sa im neobnovuje sliznica a nekrvacaju a robi sa im osteop,tak beru toto.a ja preto aby sa vajko ak by bolo oplodnene malo o co uchytit a asi aj ty

dasa.77
30. dub 2009

a kolik ten nejvetsi folik meri? nebo mivas jen jeden?..........u me to bylo posledne 15DC 26mm.coz uz je dost.jinak kolem tech 22mm.

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

tak jsem dokoukala Růžovku, Milda usnul na gauči a říkám si, že ho tam asi nechám a budu mít celou postel jen pro sebe 😀

Moa, folík po pregnylu určitě praskne a sexíkovat může kdy chcete, spermijky vydrží až 4 dny, takže dnes, zítra, pozítří ti předepisuji sexík 😉

dasa.77
30. dub 2009

ano,jde o to uchyceni 😀 tak jsem se dopidily stejneho vasledku,ale jinym lekem............fematab?? zni to divne

moa
30. dub 2009

sa mi zda,ze minule bol 26-27mm a iba jeden a na 21DC bola ovu.ja si meriam aj bazalku inak by som asi nevedela kedy je ovu

dasa.77
30. dub 2009

leni,,,,,,,nejen celou postel,ale i PC. Dnes uz chlapa k nicemu nepotrebujes,ne? Mate prece zadelano.Tak proc by ti mel v posteli zbytecne prekazet? 😉

moa
30. dub 2009

leni ja asi pockam do rana mna uz vsetko boli 😖
Dasi Fematab asi preto lebo som v zahranici

moa
30. dub 2009

leni a kedy to testujes si nenapisala

dasa.77
30. dub 2009

😀 leni,spermie sice maji v deloze diky deloznimu hlenu delsi zivotnost,ale pokud dostanu neco na snizeni tvorby toho hlenu,aby mohly spermie lepe proniknout dovnitr,je to pak horsi.A navic,udelej to tak,aby ti tam 4 dny zustaly ☹ a neutekly zase ven 😀 😀

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

Dáša, přesně, zaděláno je, takže postel i PC jsou jenom moje 😀 A konečně se pořádně vyspím, když mi nebude nikdo pochrupovat u ucha a utiskovat mě 😀

Moa, testovat bude nejdříve tak 13.-14. mája, to by měla nebo vlastně neměla přijít mrška 😉

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

Dáša, s těma spermije máš pravdu, těžko jim poručíš, aby tam zůstaly a neutekly zpět. Proto říkám sexík každý den v období ovulky je nejlepší 😉 A samozřejmě i mimo ovulku, trénink je taky důležitý 😀

moa
30. dub 2009

no tak to ja sa necudujem,ze som neni tehu.hlien hahha 😀 mala som asi 1den a zasa sucho ako vyschnuta studna.ja ho mam asi tak ako kedy sa mu zachce raz dost a potom sucho 😒

dasa.77
30. dub 2009

moa,ja bych se mohla na mereni BT teploty vis co? Nemyslim na to a tak sem tam zapomenu.Nebo se vzbudim,prvni vstanu,protoze se mi chce moc na wc a pak uz je to zbytecne merit.A melo by se to zjistovat ve stejnou dobu,ze? Zkousela jsi ovulacni testy?Je to pohodlnejsi

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

Moa, já mám nejvíc hlenu tak 2 dny před ovulkou, to musím nosit intimku a pak skoro nic. Tak z toho taky nejsem moudrá 😒

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

Dáši, já jsem měřila a tento měsíc jsem se na to vykašlala, jen teď v období ovu jsem měřila 3x, aby viděla, jestli ovu fakt byla. A máš pravdu, někdy se mi taky chce už hrozně na wc, že měřit se nedá.

moa
30. dub 2009

leni lenze ja ho nemam niekdy ani pred ovu.dakedy pocas cyklu trochu potom 1ci 2 dni vela a potom zasa malinko alebo nic.ani teraz to nie je ziadna slava a rano mi ovu test ukazal pozitivne.
tak si tam asi nalejem lepidlo po sexe aby mi neusli 😀

moa
30. dub 2009

dasi a uz sa to stalo take daco ako mne minuly mesiac,ze mi ovu testy vychadzali pozitivne 7dni?
a to neklamem mala som ich poukladane vedla seba a boli rovnake

dasa.77
30. dub 2009

leni,to,cemu rikas hlen pred ovulkou,je hormon,ktery se s blizici ovulaci uvolnuje ve vetsim mnozstvi.proto se ovulacni testy pouzivaji od 12DC,kyzdy den a kdy dosahnes stejne tmaveho prouzku,nebo tmavsiho jako je v testovaci zone,behem 24h nastane ovulka.takze sex za 24h od pozit.ovulacniho testu.nejlepe do tech 40h.

dasa.77
30. dub 2009

moa...........7 stejnych pozitiv.testu? to je fakt zvlastni.to ja jsem mela celkem 6 testu,prvni vubec nic,dalsi 4 slaboulinka carka,posledni silnejsi nez testovaci.ale i u techto testu se pise,ze je dobre pouzivat je ve stejnou dobu a pokud mozno 1 druh.

moa
30. dub 2009

no ved ja som pouzivala jednu znacku a kazdy den tu istu hod po odmerani teploty do wc a urobit test a vsetky boli rovnake ,tak neviem ci to bolo pre to ,ze som uz mala pichnuty Pregnyl alebo co bolo ale bol to des

dasa.77
30. dub 2009

nejlepsi doba odberu je 10-20h

dasa.77
30. dub 2009

ja jsem mela dva druhy.a slo to poznat

moa
30. dub 2009

pockaj tomu nerozumiem