Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
16. bře 2011

@puckal 😀 noooo řekla bych, že to máš v kapse 🙂

puckal
16. bře 2011

@lifinka nebudeme radči předbíhat, počkám si na zítra, ráno hodím výsledek. Ale pokud test bude jen /, MS nebude a teplota se bude držet, tak nevím co budu dělat ☹ Na 14DPO si myslím že už musí na 100% ukázat, že jo?

jika10
16. bře 2011

@puckal Ty jo, tak na tebe jsem obzvlaste zvedava 🙂

lifinka
16. bře 2011

@puckal no co bys dělala, za den zase test a i kdyby tam nic nebylo a ms nikde musela by jsi na krev.ale věřím, že by mohlo už něco 14 den být na testě, někdy se stane, že se hnízdí moc dlouho a tím se odloží i HCG v moči, no uvidíme hlavně hop nevyhazuj a máš 10tku?

nathali
16. bře 2011

Tabulka 16.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m.....65DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......49DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......49DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......45DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r..........39DC...(PC40dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......36DC...(PC27dní)
loretana.........26r.......snž......15m.....31DC...(PC46dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........30DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........29DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........28DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........28DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................27DC...(PC28dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r..........27DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................25DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........24DC...(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......19DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m..........16DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......9DC...(PC28dní)
lienkapp.............r......snž.......7m..........7DC...(PC38dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........6DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž.......................5DC...(PC32dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....12tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......11tt..........(snž..3r)

nathali
16. bře 2011

ahojky holky 🙂
tak som konecne doma dnes som skoro tych 6h v praci ani nevydrzala jak som sa tesila domov 😀
hned si dala margotku mala som taku chut na sladke 😀
a tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/331739

@puckal no teeda grafik ma kraasny tie teploty su vazne uzastne a este je ti spatne nechcem nic predbiehat ale ked ty nebudes tehulka tak uz potom nicomu neverim!

puckal
16. bře 2011

@lifinka jo mám mamatest 10ku. Ten co sem četla je nejlepší. Tak ted jsem zvládla rohlík se šunkou, a je mi líp. Ted zkusím i něco jiného než čaj. 😉

puckal
16. bře 2011

@nathali díky, po včerejším testu jsem už v těhunevěřila ale po včerejších nevolnostem, MS nikde, teplota neklesla......snad i zase doufám. Zítra to zkusím testnou znovu 😉 Ale tvůj grafík je také hezký, je vidět i uhnízdění 😵

nathali
16. bře 2011

@puckal no ja myslim ze zazraky sa deju a ty budes toho dokazom ze aj ked si mala testik neg.tak aj tak budes tehulka ja ti to moc moc prajem a verim ze to tak aj bude 🙂
ale ako vravela lifinka aj keby tam nic nebolo chod na krv ked by ms neprisla ale snad nic take nebude 😉
no ja dufam ze to bolo hniezdenie a ze to nebol len pokazeny teplomer 😀
ale je pravda ze taky grafik som este nemala 🙂 tak uvidim ze aka bude BT zajtra
a co priznaky mas nejake?okrem toho zvracania 😀
@lifinka a ako sa mas zlatiiicko??jak je ti ??? co Ivosek

puckal
16. bře 2011

@nathali příznaky jinak žádné takové běžné, bolí mě záda, a jsem samý bedár 😅

jika10
16. bře 2011

@nathali Teda tvuj grafik vypada opravdu bajecne. Tak drzim palce. Ja se spise pripravuju na MS 😒 V dalsim cyklu bude clostik, tak budu doufat, ze uz i nam by se to mohlo povist

jika10
16. bře 2011

@puckal No tak me se bedary delaji i pred MS, ted uz mam treti, takze proto radeji pocitam s mrchou

nathali
16. bře 2011

@puckal no tak to by chcelo nejaku dobru masku 🙂
ja som mavala vzdy nieco na tvari a hlavne na brade a teraz mi pomalicky miznu 😅 😀 ale som samozrejeme rada 😀
@jika10 no tesi ma ze teploty nemam uplne nizko ale aj tak mam strach ze ci ms nedorazi ale som rada ze dnes som uz 30dc a tuk tuk ms nic ale je mozne ze pride na konci tyzdna aj ked sa na nu necitim iba ma bolia prsia
ale aj tvoj grafik je pekny tiez mas celkom vysoke teploty takze mozno ms nepride 😉 🙂

jika10
16. bře 2011

@nathali Ja jsem takove teploty mela i minuly mesic. Kdyz ty grafiky porovnavam, tak jsou si dooost podobne, proto uz radeji neverim a pujdu si pobrecet. Dneska me to toiz stve i v praci

puckal
16. bře 2011

@jika10 já je moc nemívám, používám na obličej sůl z mrtvého moře a dobře to zabírá. Tak asi zase nasadím masku.

leeena_4
16. bře 2011

@nathali krásný grafík máš, to špinění a pokles pádní po ovulce je přímo ukázkový. Tiše držím palečky, kdy chceš testovat?

nathali
16. bře 2011

@leeena_4 ja sa strasne bojim a to doslova 😀 tak som si povedala ze tento mesiac nebudem testit vobec ale pockam ci ms nepride a ak nepride tak az potom by som testla chcela som az v pondelok alebo tak nejak ale uz som tu mala navrh aj na nedelu 😀 tak uvidim
a co ty ako sa mas???? co je nove u teba???

nathali
16. bře 2011

@jika10 ja ani porovnat nemozem grafy lebo ten minuly co som mala mi behali teloty hore dole a tu su take jednotne 😀 tak uvidim
verim ti ze ta to v praci nebavi a viem ako ti je ja som to v praci tiez skoro uz nevydrzala ☹ a este to pochmurne pocasie k tomu 😒 snad sa optimizmus coskoro vrati 😉

leeena_4
16. bře 2011

@nathali já se ti vůbec nedivím, já jak jsem měla ten krásný graf, tak jsem se taky hrozně bála testit 🙂 Budu tě sledovat 😀 😉 Já se mám moc fajn, začíná jaro, takže paráda 😵 Zítra jdu na průchodnost vejcovodů. Jsem 8DC a příští cyklus začínám píchat injekce a snad zaberou a bude IUI 😵

nathali
16. bře 2011

@puckal a na tvar pouzivas ako peeling tu sol??ci ako???
ja som mavala strasnu plet asi koli tym liekom a aj sa mi viac mastila a pouzivala som ilovu masku ta je super 🙂 a teraz sa mi celkom polepsila plet asi ze som clostil nemala uz 3 mesiac 😀

leeena_4
16. bře 2011

jo a jinak z toho posledního cyklu s clostíkem mi přeci jen něco narostlo. mělo to 31DC 23mm a o týden později už 25 a vyklubala se z toho cysta 😀 musím se tomu už tlemit. Doufám, že teď praskla při ms a nebo to má v nejbližší době v plánu 🙂

nathali
16. bře 2011

@leeena_4 tak to je super ze mas super naladu 😀 ved slniecko robi divi 😀
ja som tiez strasne stastna ze uz neni taka zima.
tak to ti budem drzat moc moc palceky aby IUI bolo a bolo aj mimco 🙂 a inekcie si davas sama?? 😕

leeena_4
16. bře 2011

@nathali no, je to v takovém tom peru a bude mi to píchat manžel, já to nezvládám, jsem na to posera a dělá se mi z toho zle. Já myslím, že první iui nevyjde, ale mohlo by se do 3 pokusů povést 😵

nathali
16. bře 2011

@leeena_4 ale aj tak si silna zenska ked si nechas pichat inekcie viem ze to inak asi nejde ale aj tak 🙂 klobuk dole 🙂 a mas super manzela ked on to dokaze 😀
a mozno to IUI vide hned moc ti to prajem takze mate ked tak tri pokusy? tak to vijst musi aj keby nechcelo 😉 🙂

leeena_4
16. bře 2011

@nathali ó děkuji 😵 A manžela mám fakt báječného, to je pravda. Ve všech směrech je mi při snažení oporou 😵 . Jinak na iui můžeš jít kolikrát chceš, pojišťovna ho hradí 6x do roka. Ale nechceme to zkoušet do nekonečna. Když se nepovede 3x, tak chceme jít na podzim do IVF 😉

puckal
16. bře 2011

@nathali jo jo, rozpustím jí ve vodě, natřu na obličej a jemně masíruji. Po 10 minutách sundám a mám plet jak dětskou prdelku 😀 Já jsem alergik a normální věci mi nepomůžou, osypu se ještě víc. Toto mi někdo poradil a je to super. Dovezla jsem si jí ze svatební cetsy, a ted mi jí táta objednává, má lupénku tak mu také pomáhá. Objednáváme tak 20kg. Mě stačí 1kg na půl roku.

nathali
16. bře 2011

@leeena_4 je super ked mas muza a vies ze sa na neho mozes spolahnut 🙂
mna prekvapil priatel vcera vetou ze mi kupi auto ale take aby sa tam vosiel aj kocik a bolo bezpecne ked budeme mat raz mimi 😀 moc ma ta veta potesila ze nemysli len na svoju buducnost
@puckal a to sa da aj normalne kupit??? ja by som to vyskusala🙂
no tak to z vas maju radost postari ked vam musia doniest 20kg soli 😀 sa mozte s tatkom hrat na rozpravku Sol nad zlato 😀

leeena_4
16. bře 2011

@nathali no to je taky zlatíčko 😵

jika10
16. bře 2011

@nathali No to ja jsem si je hned porovnala, navic kdyz tady kliknu na link, tak mi tam vyjedou oba grafiky.
No v praci me to nebavi, protoze sefici jsou krete.i. Porad vymysleji nejake inovace a stejne to nefunguje a vrati se to do starych koleji. Jeste ze v patek cela firma krome me odjizdi na hory, to bude pohodaaaaaaaaaa 🙂

nathali
16. bře 2011

@leeena_4 no niekedy ma prekvapit 🙂
@jika10 poznam ked sefovci su debili nam dnes oznamili ze otyzden v sobotu budeme skolenie od rana do vecera 😠 neviem sice co chcu tak dlho skolit aj tak si myslim ze to nebude mat ziadny efekt
tak to si od nich aspon oddychnes a v piatok budes mat pohodicku 🙂