Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
17. bře 2011

@nathali no myslím si že rozhodne víkend. bud dorazí Ms nebo zase v neděli zkusím testit. Něco tam ráno bylo, ale opravdu jen duch 😖 Ms zatím mešká jen pár dní. Jinak už neblinkám a je mi OK.

sysinek
17. bře 2011

@kamillka100 tak to sme na tom rovnako...aj ja ocakam cez wk mrchu...uvidime...

nathali
17. bře 2011

@kamillka100 ani ja si nerobim nadeje je to tak lepsie ze?no sme na tom rovnako budeme cakat spolu 🙂 snad nepride ani jednej 🙂
len ma stve ta moja teplota ze je stale rovnaka a neviem co si o nej mam myslet ☹

nathali
17. bře 2011

@sysinek tak super budeme cekat v trojici na to aby ms neprisla 😉 🙂

kamillka100
17. bře 2011

@sysinek
@nathali tak som zvedava ci budeme cez vikend vsetky mrchovat 😀 😀 😀 alebo ktora sa tomu vyhne 😀 v nedelu skusim testnut aby som vedela nacom som 😉 alebo nie????? joj 😠 😠 😠 😠 je to lakave

sysinek
17. bře 2011

@nathali
@kamillka100
tak super budeme cakat na to, ze vlastne necakame 🙂
no ja som si slubila, ze testnem az niekolko dni po meskani...tak az nabuduci tyzden...ak nedojde mrska 😉 ..ale nemam ziadne priznaky ...nic...takze by to bol skor zazrak 🙂

nathali
17. bře 2011

@kamillka100 ja na to asi kaslem nebudem testit lebo podbrusko citim sice nie ako na ms je to zlasne ale uvidim mozno sa ms rozbehne a ak nie asi pojdem k dr nech na mna kukne ockom
ale som zvedava ze ci budeme vsetky nadavat alebo sa bud aj niektora z nas(alebo vsetky) tesit na mimisa 🙂

kamillka100
17. bře 2011

@sysinek
@nathali ja tiez nemam ziadne priznaky, nic mi nie je, ani brusko neboli, co ma zvyklo uz tyzden pred mrchou, no mma dostat az v sobotu, tak mozno zajtra zacne boliet, nechapem tomu, ale necitim sa ani v tehu, sice je mi dnes dost tazko po ranajkach, ale to preto, ze sme trochu vcera oslavovali a vypila som si 4 fernety, to bude z toho, nebudem sa kontrolovat, ze nebudem pit, co ked som v tehu.....tento mesiac sa normalne nezpoznavam, vyse roka som nepila, bala som sa, ze co ked som v tehu, ako dufam, ze si nemyslite , ze som alkoholicka 😀 😀 😀

nathali
17. bře 2011

@kamillka100 nie nie nemyslime si ze si alkoholicka ale je dobre ze si dala ked si mala na to chut ved na tom nic nie je
ja som sa takto tiez obmedzovala ani kavu som nechcela prestala som fajcit-nie som fajciarka ale mam doma lahke slimky tak si raz za cas jednu s priatelom pri kave dam 😀
a povedala som si ze ked budem tehu fajcit nebudem vobec ale preco sa tyrat tym ze toto a hento nemozes ked nakoniec ms pride a psychika v prdeli 😠

sysinek
17. bře 2011

@kamillka100 no mna podbrusko praveze bolelo do vcera...a ako som sa uvolnila na predstaveni Particka...tak zazrakom prestalo 🙂
neboj 4 male frtany to je v poho...k nam doniesla minuly tyzden kamoska flasku dobreho vinka...no kym dosiel manzel z prace, tak sme ju stiahli...ja teda vino nepijem...ale to mi nejako moc chutilo 😀

sysinek
17. bře 2011

@nathali presne tak...suhlasim s tebou 🙂 netreba prehanat,ale ani moc sa obmedzovat...

kamillka100
17. bře 2011

@nathali presne tak, aj kavu som sa snazila obmedzit a povedala som si dost, kym nie som v tehu, nebudem sa vobec obmedzovat, v utorok planujem ist na zumbu, tak uvidim, ani cvicit som velmi nechcela, myslela som si, ze mozem si tomu ublizit, aby som nahodou nepotratila atd....KONIEC, ziadne obmedzovanie, minuly rok som sa vzdala a zahodila kolieskove korcule, toho roku si ich pekne vyberiem a zacnem trochu sportovat, nemam ziaden pohyb, mozno aj preto sa nam nedari, do prace autom, z prace autom, ziadna prechadzka

nathali
17. bře 2011

@sysinek @kamillka100 kamoska co mala velke problemy s oteh tiez zumbovala ked jej ms neprisla zistila ze zumbovala uz vo dvojici 😀 a teraz je uz 30tt tak v klude si zacvic 🙂
ja sa tiez nechcem obmedzovat a pila som len Caro aby som naaahodou kofeinom neublizila mimisovi ktory tam aj tak nebol 😅 😅 😀 😀 😀 😀
tak dost obmedzenia a podme si dat na co mame chut 😀

sysinek
17. bře 2011

@nathali
@kamillka100
presne tak...ja som prestala so zumbou...lebo co ak by nahodou...ani nebeham...kaslem na to...od buduceho tyzdna...ideme do toho naplno...a bol by cert, aby to nevyslo 😉

kamillka100
17. bře 2011

@sysinek presne tak, netreba sa obmedzovat, cim viac sa budeme kontrolovat, tym horsie to bude..... joj tesim sa, od druheho tyzdna zaciname sportovat s mrchou 😀 😀 😀 😀 , mozno ked nepride, tak az o cca rok 😀 😀 😀

sysinek
17. bře 2011

@kamillka100 😀 no aj ja som uz cela zhava 😀

kamillka100
17. bře 2011

@sysinek pridavam sa k tebe 😀 😀 😀

sysinek
17. bře 2011

@kamillka100 super...takze buduci tyzden...mame plan...ideme na zumbu...ja planujem...v stredu...a este nieco by sme si mohli dat nejaky iny ciel...len ma nenapada aky 🙂

kamillka100
17. bře 2011

@sysinek musime schudnu min., 2-3 kila, bodlo by, nie zeby som bola tlusta a neuskodilo by 😀 , nebolo by zle plavanie, ale asi na to ma nikto nenahovori, lakaju ma kolieskove, ale este je zima

sysinek
17. bře 2011

@kamillka100 oki...na zaciatok to staci...2kg...
my radi bicyklujeme, len cakame na pocasicko 🙂

jika10
17. bře 2011

@nathali No stoupam, ale pekne pomalu, tak uvidime co z toho bude, ale radeji pocitam s tou mrchou, abych nebyla moooc zklamana. Jo a taky mi psala kamoska, ze ma z clostiku dve nadherny holcicky, dokonce se jedna jmenuje po me 😀 . Takze holky, clostik funguje 😀

No a po teto zprave jsem dostala v praci hned servano, takze moje nalada je opet na bode mrazu 😒

veronicka33
17. bře 2011

Ahojte holky tak ja dnes takto zatím 😀

veronicka33
17. bře 2011

prečo mi to zase nevyšlo?sakra každopádne o stupen vyyšie takže 37,2 😀 zatím

jika10
17. bře 2011

@veronicka33 Asi te FF nema rad, juak jsi se mu tam stourala v nastaveni 😀

jika10
17. bře 2011

@veronicka33 Ale myslim, ze krasny grafik, ale o grafiku to neni dulazity je vysledek. Drzim palce 😀

nathali
17. bře 2011

no tak som spet mala som tu kamosku tak sme kecali 🙂
@veronicka33 mas krasny grafik 🙂 no co s toho bude???
uz by to chcelo zaplnit tu spodnu cast tabulky nech tam babam neni smutno 🙂

nathali
17. bře 2011

kam ste odisli ☹ nechali ste ma tu samu?? ☹

jika10
17. bře 2011

@nathali Ja jsem tu,jenom jsem byla obedvat

nathali
17. bře 2011

@jika10 no a ja za chvilku pojdem do prace ☹
jak mne sa tam dnes nechce ☹ radsej by som tu s vami kecala 🙂