Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
18. bře 2011

@jika10 krásný graf
puckal, myslím, že jsi těhu, já měla první 3dny slabé testy sice jsem začla od 10DPO, ale záleží na konečném uhnízdění a to někdy trvá více dní,
nathali, jak je?

jika10
18. bře 2011

@kamillka100 No tak neves hlavu, jeste neni nic ztaceno a dnes jsi 9 DPO, takze uhnizdeni by to fakt mohlo byt. Ja mela taky pokles ale 5 DPO, takze ja si moc nefandim. No nic kdyztak mame dalsi kolo

lifinka
18. bře 2011

@kamillka100 i by mohla zítra stoupnout, kdy čekám ms?

lifinka
18. bře 2011

@jika10 jsou vyjímky kdy se hnízdilo i 5DPO ale spíše je to až na ten 7,8,9, ale co víš? 🙂

jika10
18. bře 2011

@lifinka No jasne, ja abych nebyl zrovna nejaka ta vyjimka 😀 No uvidime, taky to nemusela byt hnizdeni, protoze hnizdeni se objevuje pouze u nejakeho procenta tehotnych. Uvidim, jake budou teploty. Pripadny test se chysta az 15 DPO a mozna i pozdeji 🙂

kamillka100
18. bře 2011

@lifinka ja cakam zajtra, ja mavam 28 dnovy cyklus +-1 den, tak uvdime, ale nevadi ked pride mrcha, tento mesiac som nejaka vyrovnana, asi preto, ze idem do CAR, uz som tam zase volala, tak mi povedali, akonahle dostanme aj cez vikend, ze mam volat na mobil dr. a ze ma hned objdedna na cas, tak on pracuje aj cez vikend, nevedela som 😉

lifinka
18. bře 2011

@jika10 taktak radši nikam nespěchat, co?je pravda, že hnízdění nemusí být vůbec značeno poklesem také jsem to četla...

lifinka
18. bře 2011

@kamillka100 tak to je super, kdyby to nevyšlo, tak můžeš kdykoliv k dr, do CAr ten víkend je velká výhoda.

sysinek
18. bře 2011

ahojte dievcata 😉 ako sa mame ?
@kasiopea no podla mna to nie su ziadny duchovia, chod k Dr. a pytaj si zobrat krv...a ziadne ze... nie neber...nepohni sa od neho kym ti nevezmu krv...a zobrala by som mu ukazat aj vsetky testy 🙂... drzim palce
@kamillka100 tak to si si nasla super Care, ze takto ti vychadzaju v ustrety 😉
@puckal budem na teba mysliet...nech to dopadne dobre...uz by sa tu tehulky zisli ako sol 🙂

jika10
18. bře 2011

@lifinka No prave, ze jsem to taky cetla. navic i na krasny grafik se n neda spolehnout, takze sice obcas spekumluju, jestli se zadarilo nebo ne, ale to neovlivnim, takze mi stejne nezbude nic jinyho nez cekat. A testovat nechci moc brzo, navic mam doma testy jen s citlivosti 25 a do lekarny jsem leniva jit 😅 , takze tak jako tak bych musela pockat, protoze na testu 25 by mi to snad ani driv nic neukazalo

jika10
18. bře 2011

@sysinek Mas pravdu, ze by se sem nejake nove tehulky hodily. Krom lifinky tady neni nikdo, kdo by rozprskaval ty tehu bacilky 😀

kamillka100
18. bře 2011

@lifinka vsak preto som tak vyrovnana, ze ked to nevyjde, tak tam je nadej, uz som na 100% rozhodnuta, vidim tam len nadej 😉 , nemozem sa toho dockat, uz sa vobec nebojim , mala som take stavy, ze som tam nechcela uz ist

jika10
18. bře 2011

Jo a dneska zase kolega priveze do prace mrnouska, tak budu hlidat. Uz se tesim. Jen vim, ze to doma zase obulim 😒

sysinek
18. bře 2011

@jika10 dufam, ze sa to prichodom jari vsetko zmeni a tehulkovske virusky budu lietat ovzdusim 😉

kamillka100
18. bře 2011

@jika10 aspon mudem mat prax, aj ja mam okolo seba vela malych deti, niekedy mi je strasne luto, vcera som bola pri 2 tyz. babatku, take malicke, jooooooooooooj, budeme skusenejsie 😀

jika10
18. bře 2011

@kamillka100 No to mi povidej. Navic si myslim, ze nejenom zkusenejsi, ale asi i nejstastnejsi. Protoze mam takovy pocit, ze ten kdo si timhle neprojde, ze musi dlouho cekat, tak z toho snad ani nema takovou radost, jakou z toho budeme mit jednou my a budeme si to uzivat.

@sysinek No kdyby litaly bacilky ovzdusim, tak to budu chodit s otevrenou pusou. Ale spis si yslim, ze chytnu nejakou chripku 😅

kamillka100
18. bře 2011

@jika10 presne tak , vytuzene babo .....ani kricat nanho nebudem 😀

veronicka33
18. bře 2011

Ahojte dievčatá 🙂 dnes idem na víkend ku mame tak si oddýchnem 3dni od pc 😀 inak teplota klesla z 37,2 na 37 :(

loretana
18. bře 2011

@nathali tak bohužel, dnes jsem 2 DC, poslední cyklus 32 dní....

nathali
18. bře 2011

Tabulka 18.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m.....67DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......51DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......51DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......47DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r..........41DC...(PC40dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......38DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........32DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........31DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........30DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........30DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................29DC...(PC28dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r..........29DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................27DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........26DC...(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......21DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m..........18DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......11DC...(PC28dní)
lienkapp.............r......snž.......7m..........9DC...(PC38dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........8DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž.......................7DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......15m........2DC...(PC32dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....13tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......12tt..........(snž..3r)

nathali
18. bře 2011

ahojky babulkyyyyy 🙂 konecne som domaaaaaaaaaaaaa 😀
@kasiopea tak podla testikov tehu si lebo tam nemas ziadne duchy ako baby spominali a aj // sa ukazali na testiku ktory mal citlivost vysoku takze by som este pockala a potom sla na sono alebo ked tak na krv-hcg
@kamillka100 mne sa ti nezda ze by ti tak skoro mala ms prist a to ze ti klesla BT to nevadii aj mne klesla a potom vyskocila hore uvidis ako zajtra 🙂
@jika10 grafik kraasny som zvedava az kam budes stupat 😀 snad ti to dobre dopadne 🙂

tak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
rano som zas merala dvomi teplomermi 😀 a BT bola rovnaka nechcelo sa mi verit ze sa zas nepohla 😕 ale zacala som dnes troska spinit sice ma brusko vobec neboli ako na ms aj ked si niekedy poviem ze ho citim ale nie je to ziadna bolest a potom ma ten pocit prejde 😕 tak uvidim cez vikend ze co a ako

@lifinka a ako sa mas??jak je ti???

lifinka
18. bře 2011

@nathali dnes jsem jela pro Igora tak máme mm doma, ivošek ho nechce ani nechat převlíct, chce si hrát, no jo týden pro dítě je dosti.Jinak dobrý je mi celkem fajn, sice Ivošek papkal makrelu a tak jsem si dala jinak se ryb netknu vůbec a teda nic moc mi není, ale to přejde.Štve mě to počasí!BT máš hezkou i tam je pokles 8DPO a už jsi 3DPo ty jo to letí...takže testovat nee?

jika10
18. bře 2011

@nathali No ja jsem taky zvedava, kam ta moje teplota az vystoupa. Na tehuse necitim a to uz jsem 10 DPO a mohla bych se citis snad i jinak kdybych tehu byla. No, ja za hodinu taky mizim z prace, dneska mam dovoleno odejit o pul hodiny driv, takze uz se tesim 🙂 Na tebe jsem taky zvedava. Ja si myslim, ze kdybych merila s obych teplomerem, tak mam ty teploty taky dost stejny jako ty, ale protoze ten muj teplomer ma 2 desetinna mista, tak grafik vypada tak jak vypada

nathali
18. bře 2011

@lifinka tak super ze nie si sama doma 🙂 a maly si tatu uziva co?? 🙂 to jo super
no to pocasie stve aj mna 😠 ved uz bolo tak kraaasne 🙂
no BT je stale rovnaka tak ani neviem ci je to dobre ked nestupa a dnes som spinila tak to necham tak testovat nebudem ked tak az cez tyzden 🙂

lifinka
18. bře 2011

@nathali dobrá snad se to nerozběhne v ms!!!!Jinak ivošek mu nedá pokoj, zato já si kooonečně v klídku serfuji!

nathali
18. bře 2011

@lifinka tak aspon ze mas chvilku pre seba 🙂
ja som teraz zamestnana kocurom 😀 stale ku mne chodi a chce sa maznat a hlavne sa chce nosit na rukach miluje ked mi lezi na hrudy😀 vcera som ho skoro zbila lezala som v posteli a on si lahol na moje bolave prsia 😅 😕 bolest au au au ale prezila som v zdravi 😀
no snad ms nepride ja ju nechcem!!!! 😀 😀 😀
@jika10 no na teba sa veeelmi tesim ze ako dopadnes 🙂 tak super ze mozes aspon o pol hodky skor odist 🙂

lifinka
18. bře 2011

@nathali prsa zase bolí, no sakriš, už by z toho mohlo vyjít to těhu!

jika10
18. bře 2011

@nathali No tak me treba k dnesnimu dni vubec nic neboli, ani prsa, ani brisko, proste nic. Citim se jako bych byla na uplnym zacatku cyklu, takze uvidime. Na dalsi mesic jsem dyztak nachystana, clostik uz ceka v supliku 😀

No ajak jsem psala, tak moje nej kamoska ma diky clostiku dve nadherne berusky (dvojcata), takze alespon vim, ze clostik funguje, jen ne asi na me 😒

No, ale zase podle kartarky bych mela otehotnet v unoru - nepovedlo se, breznu - cekam na vysledek nebo v dubnu .... Takze cekam

nathali
18. bře 2011

@jika10 ono sa ti to podariii uvidis moja naj kamoska ani clostil nepotrebovala tej by kludne stacilo keby okolo nej manzel len trenky osuchol a bola by tehu hned 😀

tak to mas super ze ta nic neboli mna bolia hrozne prsia ked idem na aute tak cakam aka jama bude aky spomalovac 😅 au au au ☹ a vecer pride kocur este ten si na mna lahne
a brusko ma neboli co som prekvapena len ho sem tam cetim ale to ma hned prejde tak snad to tak aj ostane

@lifinka ja si to tak moc prajem az sa bojim testovat 😀 tak radsej poctivo cakam 😀

lifinka
18. bře 2011

@nathali kdo si počká, ten se dočká 😉
ivošek tancuje, no smějeme se, že by mohl dělat ten blackdance, nebo jak se to píše🙂