Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

daisyna
22. bře 2011

minulý měsíc ovu nebyla, tak jsem dostala agolutin, abych mohla nasadit clostil a trvalo to 15 dnů, než se mi rozběhla, jinak jsem to 14tý den dostávala, jednou myslím 15tý..těžko něco předvídat dopředu, když mám každý cyklus jiný :(..

daisyna
22. bře 2011

@jika10 měj se hezky, zatím ahoj a nenech si zkazit tak krásný slunečný den 🙂! Také musím jít..

lifinka
22. bře 2011

@jika10 ahojky, tak zase po jednom odpočinku jdeš do kopce? 😀 tak hlavně stoupej!!!!!S tou prací, to je teda blbý, to by mě vytáčelo a co mu chceš říct, že, ale pokud to bude dlouho trvat ozvala bych se'!!!!!

lifinka
22. bře 2011

@veronicka33 a kdy budou testy?

sysinek
22. bře 2011

Helou kocky, ako sa mame 🙂 ...
U mna v poho... 😉 moja mrcha si dava nadcas...hlasi svoj prichod uz takmer 2 dni a furt nic...

jika10
22. bře 2011

@lifinka No jsem zvedava, jak dlouho budu stoupat, ale myslim, ze stejne zitra nejpozdeji pozitri klesnu a prijde mrcha. Takhle jsem to toiz mela i minuly mesic 😒

No jinak v praci uz se to tahne tyden, takze nevim, nebavi me to. Uz jsem chtela jit dneska k doktorce, aby mi napsala neschopenku, jenze manza mi rekl, ze nema cas (on me tam vozi, protoze je to v hoznym zapadakove) a ja nez bych se tam dostala MHD tak je to hodka a pul 😒

lifinka
22. bře 2011

@jika10 a tak jestli máš dobrou dr, tak poštou by ti to neposlala?No zatím ms není 😉

lifinka
22. bře 2011

@sysinek vidíš, rozmýšlá se!!!jestli ti nedá pokoj na 9 měsíců 😉

sysinek
22. bře 2011

@lifinka no to by som bola nesmierne nadsena 🙂 ...no uvidime ci sa do konca tyzdna rozbehne, lebo sa poctivo hlasi,a le zatial len spini...

lifinka
22. bře 2011

@sysinek držím pěsti!

jika10
22. bře 2011

@lifinka Ale jo, poslala by mi ji, ona je to moje byvala budouci tchyne (chodila jsem s jejim synem) 😀 Jenze nejhorsi je, ze ja tam za ni asi opravdu musim, uz mi 14 dnu otyka prava ruka a boli jak cert, asi mam zanet slach nebo neco takoveho

lifinka
22. bře 2011

@jika10 tak si ber ibalgin je na zánět zatím, než se tam dostaneš, tyjo, tak se opatruj!nemáš jí třeba namoženou?

jika10
22. bře 2011

@lifinka No ja nevim, ja byla pred 14 dni na MRI a pichali mi kontrastni latku a tolik krve co ze me teklo a jak tobolelo, to jsem jeste nevidela. Tak si prave myslim, ze by to mohl byt nejaky zanet. No ja se prave nechci dopovat lekama, co kdyby byl mimisek 😒

lifinka
22. bře 2011

@jika10 aha, to bys ale měla co nejdříve k mudr, ibalgin ten se nesmí, jen snad paralen...ale nenechávej to, ať něco nezanedbáš.

jika10
22. bře 2011

@lifinka Ja vim, ze bych s tim mela neco delat, ale mame v praci problem s lekari. Mame si e domlouvat po pracovni dobe nebo pred. jenze moje mudra je tam az od 8 hodin do 14 a ja jsem od 9 do 18 v praci 😒 a oni me proste k tomu doktorovi nepusti 😠

lifinka
22. bře 2011

@jika10 bože to jsou blb.ci, já bych šla na neschopenku ať ji pošle poštou, dáš to do práce a pak můžes k dr...neštvi se tam, pak máš jen nervy...

jika10
22. bře 2011

@lifinka jooo, to mam a pak se jeste divim, ze nam nejde mimisek, kdyz mam takovouhle praci 😒

lifinka
22. bře 2011

@jika10 asi by jsi od práce potřebovala oddych běž na nesch., a udělej si krásné jaro doma!Co ty na to? Když máš s dr, dobrý vztah 😅 a třeba se i mimi podaří, to by bylo pěknýýýýý 😉

jika10
22. bře 2011

@lifinka Jo, jen ja se bojim, ze oni jen tak nezkousnou, kdyz budu duma. Kdyz budu mit vychzky, tak mi reknou, at prijdu do prace a udelam tady neco. To uz se mi totiz taky parkrat stalo 😒

puckal
22. bře 2011

Ahojky, potřebuju radu, ted už jedu vlastně 3 kolo s clostíkem. A ted váhám, kdy se mám objednat k Dr. Říkal, že pokud se nezadaří at přijdu ale váhám, zda tomu nedat po clostíku tak 2 měsíce bez Dr. a až potom tam jít. Snažíme se od 7/2010. Jak to vidíte???

puckal
22. bře 2011

Jinak dnes je vážně nádherně, škoda být v práci....ale co naděláme, pracovat musíme když nejsme těhu 🤐

lifinka
22. bře 2011

@puckal já bych šla k dr., jen pro kontrolu a poradila se sním, co teda teď zda tu pauzu...mě dr., říkal po 3cyklech s clostíkem ať si dám pauzu.

puckal
22. bře 2011

@lifinka jak myslíš pauzu???

sysinek
22. bře 2011

@puckal ja by som si dala tretie kolo s clostikom, potom 2 mesiace pauza...a potom lekar 🙂 ....a s lekarom by som sa poradila ako to vidi, ci Car...alebo...mozno nejake vysetrenia

puckal
22. bře 2011

@sysinek Tak asi jo. objednám se na červen a aspon uvidím, jak bude chodti ovu a MS bez prášků. Díky za rady.

veronicka33
22. bře 2011

@lifinka ahojky tak dnes som 12 DPO a 25DC testy na progesteron budem mat vo štvrtok alebo potom ked nezavolám tak mám príst 6 dní po MS

lifinka
22. bře 2011

@puckal že 2měsíce budeš bez clostíka, tak jsem to měla s Ivem 3cykly clostyl, pak 2měsíce pauzy a v tom i laparku a pak jsem zase najela na clostyl a vyšlo to.

kamillka100
22. bře 2011

ahojte baby, no slubila som vam, ze vam dam vediet ako som pochodila, tak som tam bola, zobrali mi krv , vysetril ma a zistil, ze opat mam na lavom vajecniku cystu, dufam ze sa praskne, na druhy tyzden idem opat k nemu na krv a aj manzel na spermiogram, tak som zvedava, bude sledovat cely cyklus a potom mi povie vysledok, tak som zvedava, dr. som povedala, ze som brala clostil, tak mi povedal, ze je to riadne svinstvo a ze niekomu pomozu, niekomu nie, ze dobre ze mam prestavku, no uvidime co dalej 😉

nathali
22. bře 2011

Tabulka 22.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m.........71DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........55DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m.........55DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m........51DC..(PC45dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........34DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........34DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................33DC...(PC28dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r..........33DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........30DC...(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......25DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m..........22DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......15DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r.........14DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.............14DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......7m..........13DC...(PC38dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........12DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž.......................11DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......15m........6DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....9m............5DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............2DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................2DC...(PC29dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....13tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......12tt..........(snž..3r)

nathali
22. bře 2011

ahojky holky 🙂
tak vonku je uuuuzastne za chvilku pojdem asi na prechadzku lebo ked je tak super nemozem sediet doma 🙂
v praci to bolo len o preziti dnes sa mi nic nechcelo 😅
no a moja ms je teda riadne divna sice zacala silno no a teraz je taka slabulinka ze by som povedala ze je to ako spinenie 😒 no ani sa v tom nevyznam 😠
zajtra idem konecne ku kadernicke 🙂 a pre clostil az v piatok juuj uz sa tesim zacneme snazenicko a ja budem k tomu este krasna 😀
@kamillka100 tak snad cysta praskne no som zvedava na dalsie info od dr.s CARu snad sa mimca dockate co nevidiet 🙂