Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
24. bře 2011

@nathali 🙂) dakujem, aspon nemusim pocitat.....no, vidim, ze je cas sa znova intenzivnejsie zabalit do perin, xixi a potom vytiahnut utrogestan🙂

kacnov
24. bře 2011

holky přikládám testíky jde to od spoda to je 2x 22.3 pak 1x23.3 a vrchní 2 z dneška tak mi na to některá pisnite budu ráda

jika10
24. bře 2011

@lifinka joooo, zatim vse OK. A mam pocit ze pro ted i to spineni ustalo. No uvidim, zitrek asi rozhodne 😝

jika10
24. bře 2011

@kacnov To je tabulka, aby jsme vedeli, kdo je jaky kolikaty den cyklu, jaky byl posledni den cyklu, kolik nam je let a jak dlouho se snazime. No a kdyz otehu, tak skocis dolu do tabulky za lifinkou 😒

jika10
24. bře 2011

@kacnov No myslim, ze ty z dneska by mohly byt OK. Jsou tak nastejno ty carecky. Tak supky dupky do postylky 😉 A teplotu si nemeris, jen tak pro potvrzeni ovu

lifinka
24. bře 2011

@jika10 jejda tak se držkaj, ať jdeš ke mě do tabulky, prosííím 😵 držím moc pěsti 😉 opovaž se zítra něco psát, jakože máš ms apod. 😔

aduskatt
24. bře 2011

@lifinka ja by som tiez isla rada k tebe🙂)

jika10
24. bře 2011

@lifinka OK, pokud prijde mrcha, tak se neozvu 😒 Ale budete mi hrozne chybet 😒 No ja nevim, ja porad pevne doufam, ze to vyjde 🙂 Uvidim, jaka bude teplota zitra. Jo a uplne se bojim testit, aby test nebyl zase negativni

lifinka
24. bře 2011

@aduskatt tak máš, otevřené dvířka-pojď, držím pěsti, tak ráda bych už nějakou těhulinku chtěla k sobě, proč to nejde???

lifinka
24. bře 2011

@jika10 to by nám bylo moc smutno bez tebe!Každopádně piš!

lifinka
24. bře 2011

@jika10 neboj se testit, teď to bude jiné.Vždyť začalo jaro🙂

aduskatt
24. bře 2011

@lifinka klasika, PCO........ved teraz mam take snazilkove dni, pozajtra nasadim utrogestan a zasa budem dva tyzdne dufat.............prave dnes mi volala sefka( marodujem) a kolegyna je tehu.....brala Clostil.a u nas v praci sa tehotnie po dvojiciach, xixi, tak duuuuuufam

lifinka
24. bře 2011

@aduskatt kéžby, kolikátý si den?

jika10
24. bře 2011

@lifinka No jo jaro, ale to na me jeste nejak nevlezlo asi 🙂 Uvidim, zatim to necham a snad bych to zkusila o vikendu testnout

lifinka
24. bře 2011

@jika10 dobře a co ta ruka?

aduskatt
24. bře 2011

@lifinka podla Nathalinej tabulky 16🙂)))a suhlasi to

lifinka
24. bře 2011

@aduskatt taky mě to napadlo se tam podívat 😀 tak snažilkujte

aduskatt
24. bře 2011

@lifinka nezanedbavame🙂) akurat mam chripku, tak neviem, co to urobi

jika10
24. bře 2011

@lifinka No to se snad ani neptej. Mudra na podezreni, ze by to mohla byt ataka, ale ja si myslim, ze ne, protoze pri atace se citim uplne jinak a tohle je takovy ze chvilku lepsi chvilku horsi .... No jo, pani doktori, asi se budu muset vylecit sama 😠 Zitra jdu na krev kvuli borelioze, coz jsem si zaridila taky sama a asi je poprosim, jestli by mi mohli vzit krev i kvuli nejakymu tiomu zanetu. A rozhodne o HCG je prosit nebudu, pockam 😅

lifinka
24. bře 2011

@aduskatt jej, tak se brzy uzdrav, ať je tělíčko nastartovaný na miminko!

lifinka
24. bře 2011

@jika10 to ani nevím co je ataka?

aduskatt
24. bře 2011

@lifinka uz mi je lepsie, druhy tyzden som doma, konecne od nedele bez horucok, tak snad zabojujeme🙂

lifinka
24. bře 2011

@aduskatt tak to je nemoc na ústupu, to zvládnete 😉 když nejsou horečky je lepši.

jika10
24. bře 2011

@lifinka no to je prave pri te moji nemoci, jako projev toho, ze neco nefunguje a mela bych jit na 3 kapacky. Ale to ja nechci a doufam, ze nebudu muset, protoze pak by jsme meli se snazilkovanim na pul roku utrum ☹

aduskatt
24. bře 2011

@lifinka dufam, ved utros je uz v pohotovosti🙂len neviem, ci to nejak nepoposuvalo ovulku

lifinka
24. bře 2011

@jika10 ježíši, tak to určo nesmí být ono, jejda to je trápení tak odběry to ukáží...

lifinka
24. bře 2011

@aduskatt tak to holka nevím, já to neužívala, až teď na první trimest na udržení plodu.

aduskatt
24. bře 2011

@lifinka utros ne, zle som sa vyjadrila.som myslela chripku a horucky....neviem, co to urobilo so mnou po tejto stranke.......utros pred ovulkou nesmiem, lebo ju blokne

lifinka
24. bře 2011

@aduskatt aha tak ok.

jika10
24. bře 2011

@lifinka no ja myslim, ze to ataka neni, takze jsem i dost v klidu. Nekdy az moc 😅 Ani ted nestresuju, kde je mrcha, pohoda klidek, asi to bude tim pocasim 😀