Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
25. bře 2011

@daisyna no to je krásná zprávička p ránu, moc gratuluji, chytám a věřím že snad se nám 3 kolo také zadaří.Už nechci jen // čárky na ovu testu ale i na těhu 🙂

puckal
25. bře 2011

Já přidávám dnešní graf: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Jen je divné, že už ty teploty před ovu jsou dost vysoké než obvykle. Uvidím co z toho bude 😨

nathali
25. bře 2011

@puckal aj mne dnes vyletela teplota nejak vysoko http://www.fertilityfriend.com/home/331739
takuto teplotu som mavala az po ovu 😅 no som zvedava na tento grafik 🙂
@daisyna juuuj tehu bacilky chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂
a ako ti je???

puckal
25. bře 2011

@nathali no uvidíme co se z toho zrodí 😅 Asi kvůli měsíci ná teplotky zkáčou jak chtějí.....

nathali
25. bře 2011

@puckal no ale to mali v minulom grafe takto vyskakovat 😀
ale som zvedava ze ako mi tento krat budu teploty skakat no dufam ze teraz to uz dopadne ovela lepsie a bez mrchy 😉
jaaaaaaaaaaj u dr.mi nikto neberie tel. ☹ snad nema dovolenku asi ma trafi potom ☹

lifinka
25. bře 2011

@jika10 no to jsem měla já, když jsem byla těhu, ale prý to někdo má i normálně 😔

lifinka
25. bře 2011

@daisyna tak pojď ke mě do tabulky, koonečně, test jsou pořádný dálnice super, velká gratulka!!!

lifinka
25. bře 2011

@jika10 prosím tě tak i tobě a veronicke došla ms! potvůrka jedna doufám, že už holky naposledy!

jika10
25. bře 2011

@lifinka No v tom pripade ja to ma i normalne. Ja jsem teda pripad. Ja mam snad vsechno 🙂

jika10
25. bře 2011

@lifinka No jo, alůe nejak mi to nevadi a zjistila jsem, ze ovu 19 DC a LF 16 dnu, takze se mi LF zatim nezmenila, alespon muzu trochu planovat.

No a ted asi opravdu budu merizt jen do potvrzene ovulky a pak dej se vule bozi. K cemu mi je krasny graf, mela jsem z nej takovou radost a nic z toho

kacnov
25. bře 2011

@daisyna také moc gratuluju!!!! snad se i nám zadaří

nathali
25. bře 2011

@lifinka ahojky 🙂
ty si uz v 14tt??az teraz som si to vsimla ved ja nestiham prepisovat v tabulke tvoje tt jak ti to ryychlo leti 🙂

baby mam otazku: sestricka mi stale nebere tel.to sa mi este nestalo ☹ tak neviem ci tam vobec dnes su a ja som uz dnes chcela zacat s clostilom lebo dnes som uz 5dc a doma som nasla poslednych 5 tabl.clostilu mam si ich dat bez vedomia dr.alebo mam radsej pockat az na dalsi mesiac?? ☹ normalne neviem co robit

lifinka
25. bře 2011

@nathali až budeš Natty příště psát tab., dej mi 14tt začínám vždy úterý, děkuji ti.ivošek zůstal dnes doma, strašně celou noc prokašlal,hoky je toto normální 4dny ve školce a zase nemoc????jsem z toho smutná 😔

lifinka
25. bře 2011

@nathali a máš to daleko, že by jsi tam skočila?

lifinka
25. bře 2011

@jika10 jasně zbytečně tě to stresuje, měř do ovu a pak jen čekat a neměřit, nemá to cenu....Měříš a graf krásný celou dobu a pak pokles na ms, stačí jen jediný den, či dva poklesu a je to v háji 😔

nathali
25. bře 2011

@lifinka tabulku opravim,no s Ivoskom ma to mrzi ☹ snad sa ale s toho dostane a nezhorsi sa mu to , no niektore deti su take ze im staci byt v s inymi detmi a hned su potom chore ☹ ja som taka bola tiez ked som bola mala

nemam to daleko ale oni si niekedy spravia o den dlhsie volno alebo niekedy ide dr.na nejake skolenie a viem ze ked su tam vzdy zdvyhnu tel. sestricka je zlata a snazi sa,uz som tam volala asi 6krat od 8h volam a nic ☹ a k druhemu dr.teda nejdem

puckal
25. bře 2011

@jika-já chctěla taky meřit jen do vou, ale jak jsem na to navyklá, dělám to automaticky. No krásných grafů už tady bylo dost, už musíme nějak zařídit aby jsme skočily dolu do tabulky 😠 Prostě v neděli začnem a za 10 dní skončíme. Musí se to sychrovat. U mě v práci to začalo být na prd, tak bud budu muste změnit práci nebo jí na MD. Dlouho to tu nevydžím.....

puckal
25. bře 2011

@nathali hm...a ty ho bereš jeden denně???

lifinka
25. bře 2011

@nathali tak asi mají volno, to je škoda.

puckal
25. bře 2011

@lifinka Já to vidím u sestry, filipovi je 5 let, a poslední rok je tak týden ve školce a nemoc, alergie , chřipka atd. Jediné štětsí má ségra v tom, že má 2 babičky, který dělají na směny a stídají se v hlídání. Ségra má skvělé místo a super placené na půl úvazku, tak jí pomáhají.....

nathali
25. bře 2011

@puckal no zacinala som tak ze jeden denne a potom my zvysil davku na 2x denne viac som ale nemala

nathali
25. bře 2011

@lifinka @puckal baby tak ako by ste to riesili??dali by ste si ten clostil 1x1 do 9dc alebo by ste rasdsej pockali??? dr.by som to potom povedala to je jasnee

leeena_4
25. bře 2011

ahoj holky, jdu se na vás podívat a pochlubit se s kontrolou včera u dr, kvůli tomu krvácení: dopadla jsem super! Cysta není. Sice říkal, že bych kvůli cystě takhle nekrvácela, ale když řekl, že ta cysta zmizela, bylo mi fuk, proč jsem krvácela, hlavně, že je to už v pořádku Taky měl výsledky imuna a jsou OK. Už mi přišel i puregon. A jako bonus mám i sliznici v normě - s tím jsem měla taky problémy. Takže kontrola na 1* a jsem ráda, že jsem tam šla. Jsme objednaní na 8.4. s manžou, jdeme vyzvednout ten puregon a Toma budou učit, jak mě píchat injekce. Řekla jsem to včera takhle mamce a ta furt nechápala, co ho tam jako ten doktor bude učit, jestli to neumí, nebo co a pak z ní vylezlo, že přeslechla slovo injekce a myslela, že ho budou učit jiné věci 😀

sysinek
25. bře 2011

@nathali ja by som si uz dala...a ked si brala 2x1 tak by som pokracovala v tom trende 🙂

sysinek
25. bře 2011

@leeena_4 jeeeeeej tak to je super...same pozitivne spravicky 🙂

nathali
25. bře 2011

@leeena_4 no tak to je super ze to dopadlo tak skvelo cysta zmizla 🙂 sliznica je tiez krasna 🙂
a manzel to ustoji pichat ti inekcie?? a neboli to?? ale pre mimi asi vsetko ze??
tak snad vas nebude dlho napinat a mimco pride co nevidiet 😉
@sysinek ja by som si aj dala 2x1ale mam doma len 5 tabl.a to by mi nevydalo a pre clostil si musim ist len na recept a kedze dr.neni v praci ☹ tak mam nejak smolu ☹ ale nevadi asi sa to deje pre nieco a ja zacnem brat aspon 1x1 a potom sa to ked tak zvysi hlavne aby boli uz vysledky

jika10
25. bře 2011

@leeena_4 No to jsou uzasne zpravicky. Tak drzim palce. A rikam, urco bude driv tehulka nez my tady. Nam se to tehotneni tady nejak zaseklo. I kdyz dneska s jarem nam svitla mala nadeje, ze uz to bude lepsi a lepsi 🙂

leeena_4
25. bře 2011

Mám fakt velkou radost holky 😵 Nevím, jestli ty injekce bolí, nepřemýšlím nad tím, jiná možnost není 😉 A manža je statečnější než já, já bych se nepíchla 😀.
@jika10 uvidíme, uvidíme. Koukala jsem, že tě ten grafík zase sfiňa nalákal, co? 😒 Schvaluju měření jen do potvrzení ovu a pak s tím seknout 😉

sysinek
25. bře 2011

@nathali asi mas pravdu...vsetko sa pre nieco deje...a vsetko ma svoj vyznam 🙂

jika10
25. bře 2011

Hooolky, tak clostik napsany .... A objednana na 5.4. na foliky (poprve za tech x mesicu). Dokonce Dr. rikal, ze zkusi vymyslet, co s nama dal. Tak doufam, ze se vyhneme CARu. No uvidim, co nam rekne toho 5.4. Asi si radeji vezmu manzu sebou