Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sysinek
25. bře 2011

@jika10 tak to je super...aspon nejaky posun 🙂
ja by som sa tiez najradsej vyhla Caru, mne lekarka odporuca este laparoskopiu...mam strach, ale ked chcem mimi, budem to musiet podstupit...

lifinka
25. bře 2011

@leeena_4 tak super, vidíš, hlavně, že není cysta a můžete se vrhnout na stimulku, hodně štěstíčka!

nathali
25. bře 2011

@leeena_4 no manzela mas statocneho ja by som si tiez nedokazala pichnut nieco do seba 😀 ale co som pocula vraj to neboli ale asi ako u koho no snad to budes mat bez bolesti a s kraaasny vysledkom na konci 😉
@jika10 tak super ze uz mas clostik a ide sa na to uvidis ze CARu sa vyhnes ako aj lifinka
@sysinek ja by som na laparku isla neni to asi nic prijemne ale tehuli sa po tom vraj velmi dobre 🙂
tiez by som sa CARu chcela vyhnut ale davam si cas este do konca roka

lifinka
25. bře 2011

@jika10 super,

sysinek
25. bře 2011

@nathali my sme sa s manzelom rozpravali...tento rok este laparka...a potom to do konca roka nechame na prirodu...
uvidime...nema zmysel to az takto silit, za kazdu cenu...
len ja uz mam 31 rokov, nie je to vela, ale zase ani malo...takze aj z toho mam strach...a nemaly ☹

lifinka
25. bře 2011

@sysinek laparky se fakt neboj...profouknou a budeš z razu těhule, jdi do toho, já taky byla!

nathali
25. bře 2011

@sysinek no ja tiez som si vravela ze by som najskor skusila laparku a potom by sa uvidelo priatel do CARu strasne nechce ale bolo by dobre keby aspon isiel na dalsie spermio aby sme vedeli ze ci sa zlepsilo ze ako je na tom,vypocut si rady od inych lekarov,co odporucaju lebo moj dr.nas chcel poslat rovno na ICSI a to sme teda odmietli

sysinek
25. bře 2011

@nathali aj mna poslali rovno na ivf...ale sa zatial tomu branim...snad sa ubranim...a vyjde to prirodzene

sysinek
25. bře 2011

@lifinka no asi mas pravdu..robim z komara somara 🙂
...vsak nie som jedina, ktora to musi absolvovat, alebo uz absolvovala...a dopadlo to vytuzenym mimi

cecil36
25. bře 2011

Baby prepace ze sa vam tu votriem, neviet mi poradit, ci ste mali pri clostile vyrazky? Mne sa spravili dost na tvari uz druhy den po zacati uzivania. Mali ste to niektora?

lifinka
25. bře 2011

@sysinek já bych fakt na nic nečekala, měla jsem jít už dávno a nečekat 4 roky...

leeena_4
25. bře 2011

@lifinka děkuju 😵 Ty vogo, ty už jsi ve 4.měsíci, to je šílený, jak to letí

lifinka
25. bře 2011

@leeena_4 jj je to síla, jak to letí, už je mi naštětsí 14dní fajn, že nezvracím a doufám, že to tak už zůstane.Ve čtvrek jdu na gyndu tak se těším na utz, jde i mm, musel si vzít na to volno.

sysinek
25. bře 2011

@lifinka a to dovtedy ste sa snazili prirodzene a nedarilo sa?

nathali
25. bře 2011

@sysinek tak to skusk troska popohnat u lekara aby ste na mimco necakala tak dlho
ja si davam aj preto na cas ze tento rok ideme prerabat domcek tak tajne dufam ze zamestnam hlavu s inymi veci a vide nam to prirodzene

sysinek
25. bře 2011

@nathali no sak jun/jul laparka...a potom uz len snazenicko 🙂

leeena_4
25. bře 2011

@lifinka jé, uvidí ho poprvé? to bude krása. A super, že už je ti dobře. Necháte si říct co to je?

lifinka
25. bře 2011

@sysinek dva roky jsem strácela čas s jinou dr, tal nic nedělala, pak jsem změnila dr, udělal HP a spermio zjistil, že mám špatné hormony a více testosteronu, který bránil ms tu jsem nemívala vůbec po 20tce a tak pak jsme začli clostylem 3cykly a pak 2 měsíce pauzy a v těch jsem se obj, na laparku a pak mi vyvolal ms a já nasadila clostyl a těhu bylo na světě, takže clostyl je můj kamarád, a teď jen clostyl 4cykly v kuse, ale i jsem byla v lednu v CAR, jelikož dr, už říkal, že by clostl měl zabrat a v Care mi řekli, že otěhotním snad jen přes IVF ani inseminaci nedoporučili a vidíš už jsem byla 7DPO, když jsem byla v CAr i mě napslai stimulku injekce a nakonec za 4dni jsem tam volala, že už nedojdu, že mám //.

nathali
25. bře 2011

@sysinek to by bola parada keby vam to po laparke vyslo hned na prvy krat 😉
@lifinka juuj mimco je uz pekne velke 🙂 to budu urcite aj slzicky stastia 🙂

sysinek
25. bře 2011

@lifinka pekny stastny koniec...super 🙂

lifinka
25. bře 2011

@leeena_4 už se mnou byl jednou, ale bylo to ve 4tt, tak na to hleděl a nic neviděl, že 😀 a teď právě už se nemůže dočkat, můžu říci, že teď to snad prožívá více než s Ivoškem 🙂 No jak jsem byla před 14dni na screaningu ve 12tt tak jsem chytla blbého dr, na genetice, takže se ani nepodíval, i když jsem se ptala, všichni v okolí říkali, že už to věděli právě z této genetiky....strašně jsem byla smutná, nevím, čím to je, ale strašně si to přeji vědět snad proto, že mám doma klučinu 😅 a toužím po holčičce, ale za dravé miminko budu nejšťastnější,i jsem přemýšlela, že si koupím ten babytest pohlaví, ale je to moc drahé...nevím, zda dr, něco uvidí, ale kéž by se mimi nestydělo.

sysinek
25. bře 2011

@nathali tak to ti poviem, to by som sa po tych necelych 2 rokoch snazenia a trapenia, ked dosla ms... fakt mooooooc potesila a bola moc vdacna 🙂

lifinka
25. bře 2011

@nathali jj sbrečením teď nemám nouzi 😀 😀 😀

leeena_4
25. bře 2011

@lifinka to je krásný, že to taky prožívá. Ty jsi už byla na NT, tak to jo, tak to už máš klidnější dušičku, ne? Přeju, ať vám neukazuje prdelku a je to holčička 🙂

jika10
25. bře 2011

Holky, ted jsem chvilku nepracovala a nejak mi prolitlo hlavou, co s nama bude, kdyz se nam to mimco ted nepovede. Ja snad do toho 5 dubna ani nevydrzim ☹

leeena_4
25. bře 2011

@jika10 a co je 5 dubna?

sysinek
25. bře 2011

@jika10 no neznasam tieto myslienky, lebo ma privadzaju do zufalstva... ☹
ale musime bojovat...a snazit sa...a snad sa nam to podari

lifinka
25. bře 2011

@leeena_4 moc díky. NT je negat, jsem moc ráda.ale až bude mimi v náručí, tak to bude už lepší, ještě stále obavy jsou, ale jsou daleko v mysli, radši....

jika10
25. bře 2011

@leeena_4 No 5 dubna jdu na folikulometrii a jelikoz podle dr mam uz 6 mesic clostika, tak pry musi vymyslet co s nama

@sysinek No ja doufam, ze kdyz ted to bude hlidany, tak ze by se nam snad mohlo zadarit, uvidime. Jo, chce se mi uplne brecet

sysinek
25. bře 2011

@jika10 no uplne ta chapem...moja krasna....ja som si uz dnes rano poplakala 😢
to cakanie je strasne ☹