Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
25. bře 2011

@lifinka až bude v náručí, přijdou další obavy 😀 to je nekonečný příběh 😀
@jika10 ale toho se vůbec neboj, podívej na mě - mě clostík nezabral, vymysleli co s náma a nakonec říkáš, že budu mít mimi dřív než ty, takže čekají tě jen dobré zprávy, pár vyšetření a pak už jen samé jistoty a pozitiva 😉

puckal
25. bře 2011

@leeena_4 ahojky tak to je super že cysta je pryč. Nic nebrání pokusu o mimčo 😉 Jen obdivuju tvého muže, mě by mi to můj nemohl píchat, vidí injekci a omdlívá......a nevím zda bych to zvládla já......no uvidíme, co třetí kolo s clostíkem, pokud nic, tak zase k Dr. ale až v květnu, po přijímačkách 😉

puckal
25. bře 2011

@nathali Tak pokud jsi někdy brala 1 denně, tak bych ho nasadila, uškodit si myslím že nemůžeš, jen ti dřív narostou vajíčka. Myslím si že ti to i tak může pomoct. Já mám poslední kolo s clostíkem.......tak nevím co bude dál.....

leeena_4
25. bře 2011

@puckal já ho taky obdivuju 😵 Na co děláš přijímačky? chtěla jsem zkusit psychologii letos, ale neotevřeli ji dálkově, tak počkám do příště. Jinak držím palečky s tím clostíkem, ale nebuj, když to nezabere, je ještě spousta možností 😉
Já bych měla na tebe jeden dotaz, jestli to náhodou nevíš. Dočetla jsem se, že není možné řešit návrat ženy po RD výpovědí pro nadbytečnost, byla-li předtím na její pozici přijata jiná žena na dobu neurčitou. Jak teda řešit, když se mi vrací zaměstnankyně z RD a já mám na jejím místě jinou se smlouvou na dobu neurčitou? Děkuju předem, pokud budeš vědět.

puckal
25. bře 2011

@jika10 ty jsi ho brala 6 měsíců v kuse???

lifinka
25. bře 2011

@leeena_4 to máš naprostou pravdu, vidím to u Ivoška, pořád starosti....

puckal
25. bře 2011

@leeena_4 já chtěla sociální práci na FF UK ale také ji neotevřeli. Takže jdu na UK studium humanitní vzdělanosti a do Hradce na sociální a charitativní práci, tak doufám, že jedno z toho vyjde 😉 Ale už bych se měla na to připravovat, je tam i AJ překlad 😒 Já vím, že jsou i jiné možnosti ale já si myslím, že clostík zabral jak měl tak právě nevím ,co pak dál.....
Ohledně práce- je pravda, že pokud je žena na MD a na její místo někdo nastoupí, tak by to měl mít vždy na dobu určitou, ástup za RD té a té......v tom je ta zásadní chyba a když té ženě po MD dáte pro nadbytečnost a ona se bude bránit, tak to vyhraje, protože jste na jejím místě nechali někoho jiného. Pokud tato situace nastane, žena po MD by se měla normálně vrátit na stávající místo a ta, co byla místo ní ale na neurčitou dostat pro nadbytečnost a odstupné....

jika10
25. bře 2011

@puckal No nebrala jsem ho v kuse, ted jsem si udelala sama od sebe pauzu, takze ted to bude 5 mesic s clostikem s mesicni pauzou. No ale stejne se trochu bojim a premyslim kde muze byt chyba a vrta mi to v hlave 😒
@leeena_4 Ja vim, ted jsem byla bez clostiku a ovulka byla, tak ja uz fakt nevim kde je chyba 😒 Asi budeme muset do CARu aby to manzu naucili, ale ne pichat injekce, ale to druhe 😀

lifinka
25. bře 2011

@jika10 😀

daisyna
25. bře 2011

@nathali děkuji 🙂, jinak je mi 28, snažení asi 6 cyklů (měla jsem anov. cykly - asi každý druhý..a dlouhé),

daisyna
25. bře 2011

@nathali je mi normálně, kdybych neměřila, tak si ničeho nevšimnu, akorát špatně snáším hlad a chodím častěji cikat...trochu pobolívá břicho, tak snad je vše ok..

jika10
25. bře 2011

Holky chapete to, ministerstvo spravedlnosti si zmenilo formulare na platebni rozkazy a tak mi neprijali vcera 9 zalob, takze je musim ted predelat 😠

daisyna
25. bře 2011

@jika10 tak to je radost 😒 ...už neví co by zpackali..

leeena_4
25. bře 2011

@jika10 😀 😀 😀 To mu radši neříkej 😀 😝 Ono se nemusí povést ani s clostíkem, vždyť i naprosto zdravým párům, které mají mimi se to povedlo, třeba až na 7 pokus 😉 Nevěš hlavu a jsetli skončíte v CARu, tak taky dobře, já si nemůžu stěžovat, pečlivě se starají, hezky to odsýpá a mám pocit, že někdo řeší ty starosti za mě 😉

jika10
25. bře 2011

@daisyna No to mi povidej, porad same inovace a nic z toho. Jsme rikali, ze musi kazdy tyden udelat novy formulare, abysme vedeli, zaco jsou placeny 😠 Ale me pridelavaji praci 😠

jika10
25. bře 2011

@leeena_4 No ja vim, segra ma z CARu taky krasnyho prdolku a hned na prvni pokus. jeji manze mel kluky lenivy 😀 😀 No budu ted doufat, ze je to posledni cyklus s clostikem a ze se zadari. Ja totiz nevim, kdy bych na ty navstevy CARu brala cas s moji praci a blbyma sefama 😠 ja jsem manzovi o vikendu poustekla film sexualni praktiky pozemstanu a tam je to prave o pareni a tehotenstvi .... No proste jak trefit spravne terc a cil 😀 😀 😀 Faaakt ftipny, takhle jsme se dlouho nezasmali

jika10
25. bře 2011

@leeena_4 Jooo, a moje kamoska ma krasna clostikova dvojcatka, je jim rok. Takze ja na clostik verim a verim ze funguje a me tay pomuze 😉 Ted to vypada jako kdyz tonouci se stebla chyta 😀

leeena_4
25. bře 2011

@jika10 a manža má udělaný spermio? Držím všechno co mám, aby to vyšlo s clostíkem. Já mám taky kamarádku, která čeká clostíková dvojčátka 😉 takže to určo zabírá 😵 A sexuální praktiky pozemšťanů jsou super, viděla jsem to před pár lety a jak jsi mi to připomněla, tak si to budu muset pustit znova, taky se mi moooc líbilo 🙂

leeena_4
25. bře 2011

@puckal děkuju, to jsem potřebovala vědět. Takže to vyřešit dohodou s dotyčnou (ona se ve skutečnosti ani vrátit nechce) a dát jí výpověď dohodou s 5 měsíčním odstupným?

puckal
25. bře 2011

@leeena_4 Počkat pokud se vrátit nechce, tak by tu výpověd přece ani nenapdala, tak je to fuk. Jo stačí dohodou s odstupným, asi 5měs. když ty dva měsíce ji nechcete zaměstnat 🙂

jika10
25. bře 2011

@leeena_4 Manza spermio ma a je v poradku. Nebo teda v lednu bylo, tak pokud v tech unorovych mrazech kluci nezamrzli, tak b y to melo byt OK 😀
Ale tak i kartarka rekla, ze otehu v unoru, breznu nebo v dubnu. No tak ten duben se hold bude muset vytahnout 😀 A je jaro, tak by to mohlo jit lip. Clovek vybehne do prirody na mez a bude ....... z toho hexensuz 😀

nathali
25. bře 2011

Tabulka 25.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m.........74DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........58DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m.........58DC...(PC32dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........37DC...(PC33dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........33DC...(PC27dní)
chersi...............23r....snž....20m..........25DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......18DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r.........17DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.............17DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......7m..........16DC...(PC38dní)
lienkapp..........26r......snž.....7m..........16DC..(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........15DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž.......................14DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......15m........9DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž........................9DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.....9m............8DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............5DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................5DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r.............4DC...(PC28dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m.............1DC...(PC35dní)
veronicka33...33r....snž.........14m........1DC...(PC26dní
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....13tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......12tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

@daisyna tak som ta v tabulke opravila 🙂

leeena_4
25. bře 2011

@puckal jojo, na 90% by to nezpochybnila, ale já za to zodpovídám a tak chci mít jistotu. Nikdy nevíš 😉 Děkuju za potvrzení 😉
@jika10 😀 určitě nezmrzli - zimu mají rádi. Dokonce jsem někde v lékárně viděla přípravek podporující otěhotnění - chladivá náplast na "pytlíka" 😀 už si umím představit, jak to ten chlap z těch guelek strhává, tu náplast 😀 😀 😀.
Tak to se určitě zadaří 😉

jika10
25. bře 2011

@nathali Ale fuj, ja ten spodek tabulky snazilek ale nemam rada .... Sup sup abych stoupala a pak hned dolu do tehulek 😀

kacnov
25. bře 2011

holky mám dotazík je možné že bych měla po clostilu ovulaci 9DC?? nebo je to blbost? ted jsem si dělala dnešní ovu test a mám na něm slabolinkou druhou čárku ty před tím měli silnější

kacnov
25. bře 2011

ještě bych se zeptala těch co berou urogestan je lepší zavádět nebo polykat? budu ho brát poprvé tak nevím

blandik
25. bře 2011

Ahojte, tak si vás tady pročítám. Už jsem psala, že jsem měla poprvé clostík, citím se dost jinak - mám pachu't v puse, na
fouklé břicho, asi jsem i unavená, jsem podrážděná jeden den, druhý úplně v klidu...už jsem vyplýtvala jeden těhu test, který funguje až první den po vynechané MS, a já si ho dělala pár dní po ovulaci...a koupit si přesnější test se zase bojím, že mi vezme naději, co mám...Už mi fakt hrabe, pořád myslím na mimi, jestli tam je nebo není...to vajíčko na ultrazvuku si pořád představuji a mám pocit, že mi šibne, když nakonec dostanu MS. A tak si to tady pročítám...

kacnov
25. bře 2011

@blandik :D sme na tom asi podobně já si furt dělám ovu testy ale jeden den se zdá že mám a druhý den zase nic a takto je to dokola tak nevím jestli mi nekecají náhodou 😀

kamillka100
25. bře 2011

@leeena_4 ahoj lenuska, nechce sa mi citat vsetko, nemam velmi prehlad, ale ty ma velmi zaujimas a precitala som si, ze ti bude manzel pichat injekcie, naco su ??? aby som bola v obraze, ked pojdem najblizsie k dr. do car, tesim sa na stvrtok, veeeeeeeeelmi

blandik
25. bře 2011

@kacnov - 😉 ovu testy jsem si jetšě nedělala, ani neměřila BT, nemůžu přijít na to, co je DC (do cyklu?). Snažíme se přes 1,5 roku o druhé, původně jsem chtěla rozdíl do dvou let mezi dětma (na první jsme čekali 3/4 roku), mám pocit, že kdybychom začali na druhém "pracovat" dříve, tak do toho 3/4roku po porodu, tak bychom nečekali, cítila jsem, že jsem tam fungovala "správně", měla jsem pravidelnou ms, ale pak se to zozladilo a te'd to nejde. Malému budou tři pomalu a já se mám vracet do práce, malého do školky...A ten clostík se mnou neuvěřitelně zamával po všech stránkách, zhoršila se mi ple't, pobolívá mě břicho, mám pachu'T v puse...ale to všechno si může člověk vsugerovat, krom té problematické pleti. Prostě se nemůžu soustředti na nic jiného než na to, jestli tam nějaké mimi pidi mini je nebo ne...mám nějakou práci a nemůžu se vůbec soustředit...A jak je to u vás?