Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
27. bře 2011

@jania023 aj ja si zacinam zvykat na take myslienky ze nic s toho potom je lepsie ked je clovek prekvapeny ale nie ms 😠
teraz co citam tak baby co nemohly oteh isli do CARu spravili vysetrenia pomohly im viac nez gyndos no tak ma to celkom zacalo lakat

aduskatt
27. bře 2011

@lifinka no, je a vraj tato chripka trva aj 6 tyzdnov, takze este mesiac budem kaslat.....ale je mi lepsie ako bolo.......tebe zelam skore uzdravenie

aduskatt
27. bře 2011

@nathali aj aj chodim do CARu, tak uvidme🙂

zuzana36
27. bře 2011

ahojte, mozem sa pridat?
ja som clostil brala minuly rok v juny a hned prvy cyklus som otehotnela. dovtedy sme sa snazili dva roky a nic. ale o male sme v 11tt prisli. od vtedy sa snazime a stale nic. skocila som medzi sojove snazilky, je to perfaktna tema a na ich radu som si kupila fitosoju forte a zacala brat. hovoria, ze na druhy treti cyklus sa podari niekomu otehotniet, no ja zial to stastie nemam. dnes uvazujem, ze by som si dala znova clostil, ale tak ako tu niektora pisete, ze sa pri nom netvori dostatocne hlienik a okrem toho znizuje vystelku maternice, cize sa ma brat po ovu duphaston, aby sa malo kam vajicko zahniezdit a ten nemamô. no uvidim co urobim, tiez uz mam snazenia dost-nevladzem ani ja ani manzel a uz sme si povedali, ze koncime a predsa by sme este do toho sli.
ja len tolko mozem poradit, ze na maternicu je moc dobre pit alchemilku, na hlienik tak 5 dni pred ovu 100%dzusik z ruzovych grepov a po prebehnutej ovu na lahsie uhniezdenie je dobre nasadit na 2-3 den bromelain- ten brat tak 5 dni. lensa nema nasadit skor,aby nevysusal plodny hlienik. a este je dobre zohnat si pressed gel, aby sa spermosom lepsie hybalo. tot vsjo 🙂

jika10
27. bře 2011

Ahoj holky, jak pujdu na mereni foliku, muzete mi nektera, ktera jste na to chodila rict, jak to probiha a jak se to zjistuje??? Vnitrnim UTZ nebo jak??? Nevim jestli se mam bat nebo radovat, ze se neco deje 🙂

jania023
27. bře 2011

ahoj neviete nahodou ked som nemerala BZ od zaciatku ale az dnes myslite ze FF nevyznaci ovulku?ja som si dala teplty akoze vopred aby mi to vyznacilo ovu ale nic mi nevyznacilo neviete preco?
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

kaaaty
27. bře 2011

@jika10 ahoj robi sa to vnutornym ultrazvukom, je to v pohode nemusis sa nicoho bat. Je to ako bezna prehliadka napr ked ti beru vzorky....len pri folikumetii ta iba prehliadnu...a na obrazovke meraju ich velkost...nikedy som ich aj videla ked dr na mna otocila monitor...

jika10
27. bře 2011

@kaaaty Aha, no tak dik na info. V tom pripade uz se vubec niceho neobavam 😉 To se zvladne

jania023
27. bře 2011

@lifinka ahoj aka to bola stranka co si my poslala na tu BT atie testiky ze kedy co sa deje ..uhniezdovanie a tak..

mirkatv
27. bře 2011

Ja som tento mesiac brala 1x Clostilbegyd a tiez som mala strach ze co ma vobec caka. Ale prezila som aj meranie folikul a doktor mi nechcel veriť ze som brala len po 1 tabletke, lebo som ich mala 9 . Ovulacia bola neskutocne bolestiva, ale aj to sa dalo prezit ved čo človek nepretrpi pre babo. No a teraz uz len cakame co ztoho bude. Ci budu tie // ciarky ,alebo nie. Pobolieva ma v podbrusku a mam hrozne citlive bradavky ale podla mna je to ztoho Clostilbegydu ( alebo Pregnylu) co som brala. Tak uvidime . Drzim Vam vsetkym palce ... :o)

veronicka33
27. bře 2011

Dobry vecer dievcata co nove?nechce sa mi citat 🙂

veronicka33
27. bře 2011

Oslava skoncila a ja som trosku nakukla k vam 😀

kacnov
28. bře 2011

@mirkatv ahojky také jsem brala clostil tento měsíc poprvé dělala ovu testy-mám tam i fotku co mi vyletělo za čáry 🙂
snad to už konečně vyjde :( já k tomu beru utrogestan a prý tu ovulku brzdí :( tak nevím co je na tom pravdy uvidíme 13.4

jika10
28. bře 2011

Dob re rankko holky .... Tak koukam, ze se nam ta diskuse nejak zasekla, ze by vsichni pilne pracovali na miminkach 😀 Nooo, tak to bude tehulek v dubnu 😀

puckal
28. bře 2011

Dobré poledne, makáme ale v práci ☹ Venku je krásně. Já čekám na ovu, tak začínáme pracovat domapilně denně, mám poslední clostík tak at to zkusíme pořádně využít, když nevím co bude potom......ale co vím, že testit budu 16.4. protože to má MM narozeniny 😉

veronicka33
28. bře 2011

@jika10 ahojky aj ja som si všimla 😀 no to by mohli byt zase nejaké tehulky napríklad ja 😀 ale to je ešte daleko 😒

veronicka33
28. bře 2011

@puckal noooo pekne a ja meniny 😀 tak to musíš využit 🙂 ja idem zajtra na sledovanie ku dr že kedy bude asi ovu lebo mávam dost skoro 😒 aby sme sa vedeli pripraviť a šup na 😲 😀

veronicka33
28. bře 2011

@kacnov tak držím palce nech sa podarý 🙂

lifinka
28. bře 2011

@jania023 http://merenibt.xf.cz/index2.html a tam na to hnízdění je to pomůcky, výpočty tak tam si zadej posl. ms...dříve jsem se neozvala, lítala jsem po dr, jsem kaput 😔 dělaal mi výtěry krk, nos, napsal bioparox, celou noc jsem seděla a poplakávala, jak jsem nemohla od bolesti polykat............

kamillka100
28. bře 2011

ahojte babulky, co mate nove??? teraz tu nechodim tak casto, tak nemam prehlad, tak ziadna nova tehulka??? skoda ☹ , od zajtra si zacnem merat BT, i ked teraz velmi nemusim, idem na folikulometriu,t ak budem vediet nacom som... 😉

veronicka33
28. bře 2011

@lifinka ahojky tak to si tak strašne chorá chúdatko moje a to je najhoršie teraz však?ked si nemôžeš poriadne dat tabl,tak skoré uzdravenie a neplačkaj 😒
@kamillka100 ahoj moja ani tak často a tento mesiac som sa rozhodla že si nebudem merat BT lebo podla ovu grafu som mala na 10 den a podla dr sona asi 7-8 tak čo podla čoho sa mám riadit?zajtra idem ku dr kazala mi príst na 6den po ms aby vedela ako na tom som,mám kamošku čo ostala tehu na 5 DC po ms 🙂

lifinka
28. bře 2011

@veronicka33 díky, je to naprd, právě proto si cokoliv dát, aby jsem miminjo neublížila...ve čt jdu na gyndu už se nemůžu dočkat, mám černé myšlenky...stále kašlu a břicho už z toho bolí, tak mimčo pořád stahuji...a tak zítra máš velký den na UTz, jsem zvědavá...

veronicka33
28. bře 2011

@lifinka no aj ja čo povie a ešte aj výsledky z krvi,lebo minulý týžden som volala a nedvíhali mi to a osobne sa mi tam nechcelo ist 😒

jika10
28. bře 2011

No holky povim Vam, ze c.lostika beru uz druhy den, ale mam taky cerne myslenky, jestli tam vubec toho 5.4. neco bude, kdyz ovu po clostiku mivam az 16 DC a toho pateho budu 12 DC. Jo a taky jsem rikala manzovi , ze ted bude rizeny doktorem, jak a kdy se trefovat 😀

veronicka33
28. bře 2011

@jika10 no ja som bola na 13DC a už tam folík nebol že asi praskol skor tak idem zajtra další cyklus a bude ma sledovať od 6teho dna aby vedela že kedy asi 🙂 a určite to bude lepšie lebo podla grafu mi to nevychádza a vtedy som mala BT 5dní v kuse 36,8 tak to mohlo byt skor ale tiež neviem kedy no a ked nieje v tedy snaženie tak je to zbytočné ☹

kamillka100
28. bře 2011

@veronicka33 vsak aj ja som z toho salena, tym grafom uz neverim,akurat ten zaver, ze ked klesne,tak pride mrcha, to mi stale dobre ukazalo

jika10
28. bře 2011

@kamillka100 Jooo, tak s mrchou se grafy fakt nemileji 😒

@veronicka33 No sem na sebe zvedava, spis premyslim nad tim, jestli budu na clostika nejak reagovat a tak. Teplotu budu merit, ale jen do ovu a pak dej se vule bozi 🙂

jika10
28. bře 2011

No a taky si rikam, ze kdyz to ted nevyjde, tak asi pujdeme do CARu, aspon na konzultaci a nejake ty testy, abysme vedeli na cem vubec jsme. Tech 16 mesicu je faaaaaaaaaaakt dlouha doba

zuzka1.
28. bře 2011

ahojte kocky,
co mate nove?
ja mam pocit, ze tento mesiac nic, neviem ci foliky dorastli alebo nie, neriesim,ideme dalej, uz nech mam po mrche 😀 som zvedava na vysledky, sa mi lui ten moj doktore skuma ma a skuma. teraz mi robil ureaplazmu a chlamdyie a est enieco. kedze aj to byva pricinou a clovek ani nevie, ze to ma. no uvidime.
kto sa nam rysuje na testovanie??
jania ty ako moja?
lifinka skoro sa uzdrav moja, cibulovy sirup si neskusala a na bolave mandle si natri octanov mast, tu mozes a satku na krk na noc, mne to davali tak v nemocke, odvtedy to robim tak doma. alebo si zozen ak mas z kade jazveciu mast.

jania023
28. bře 2011

Cau kocky tak moj FF somnou vybabral dal mi ovulku na dnes i ked mam uz 2dnicovu test pozit.sobota a nedela a dnes uz asi bude nagat. Takze uz by Malo byt po nej ci nie??? Teplota rano 36,6 ale kedze je posun casu a spala som ani nie 5h tak je to divne lebo vecer som Mala 37,2 takze normalne 39,9 keby to bolo rano a dnes klesla rak ja uz neviem..dala som hociake reploty do FF az n'a vcerajsiu a dnesnu tak co myslite??
http://www.fertilityfriend.com/home/347dcf