Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
28. bře 2011

@veronicka33 niekde som citala, ze program FF sa moze mylit cca 2 dni, tak teraz neviem je to program, uz dr. vie asi lepsie ked ovulka bude, tak sa riad podla toho co povie dr. 😉

jika10
28. bře 2011

@jania023 A proc by ovulka nemohla byt dneska ... Vzdyt prece i v pribalove informaci pisou, ze po pozitivnim testu by mela nastat ovulak do 24 - 48 hodin

kacnov
28. bře 2011

@veronicka33 moc díky i já tobě 🙂

nathali
28. bře 2011

Tabulka 28.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m...........?DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m............?DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m............?DC...(PC32dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.............40DC...(PC33dní)
sysinek..........31r......snž.......2r............36DC...(PC27dní)
chersi...............23r....snž....20m..........28DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......21DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r.........20DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.............20DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......7m.........19DC...(PC38dní)
lienkapp..........26r......snž.....7m.........19DC..(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.......18DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž......................17DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......15m.......12DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................12DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.....9m............11DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............8DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................8DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r.............7DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........14m........5DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž.....10m.............4DC...(PC35dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....14tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......13tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

jania023
28. bře 2011

@jika10 Ked jà mam pozit uz 2dni tak neviem ale n'a clearblue pisu ze od prvehi testu 12-36h bude ovulka a podla toho mi to vychadza najpozdejsie na vcera v noci..aj tak z toho nic lebo manzel nieje doma a naposledy bolo v piatok vecer ☹

daisyna
28. bře 2011

Ahoj, holky 🙂
Dnes jsem volala na gyndu a prý se mám zastavit některý den příští týden. Půjdu ve středu, to budu asi 6+5tt podle MS a 6+1tt podle ovulky.. Jsem zvědavá co mi řekne. Nemá utz, tak mě pošle nejspíš do nemocnice, ale nevím jestli hned, nebo budu mít počkat. Pobolívá mě břicho, tak snad není něco špatně a fazolka je ok..
Kdybych šla na ten utz hned ten příští týden, bylo by tam něco vidět?

nathali
28. bře 2011

@daisyna no ked si uz v 6tt tak to uz bude vidiet nieco a mozno aj srdiecko uz bude 😉

daisyna
28. bře 2011

@nathali no ještě nejsem 🙂, měla bych být ten příští týden...no uvidím, ale ta bolest mě zneklidňuje :((..

jika10
28. bře 2011

@daisyna No ja myslim, ze v 6tt uz neco videt bude, minumalne ta fazolka. Srdicko nevim. Drzim palce, at je vse OK.

To je hrozny, nejdrich chceme, aby se nam podarilo miminko, tak mame starosti a pak kdyz uz se to podari, tak mame zase starosti, jestli je bobisek v pohode, no a kdyz se narodi, tak mame starosti az do smrti 😒 Ale zase je to hezky 😉

jika10
28. bře 2011

@nathali Neslo by neco udelat s tou tabulkou, abych nebyla na konci 😅

jika10
28. bře 2011

@jania023 A co vis, treba si tam nejaka mrska pockala 😉

daisyna
28. bře 2011

@jika10 no jo, jsou to pořád nervičky :(...se bojím, aby to clostile nebylo nějaké špatné :(...nevíš nějaké statistiky, jaká je úspěšnost udržení? Právě mi dr. nenapsal utroš nebo něco podobného :(.. Malá byla počata přirozeně bez léků a zjištění přišlo až v devátém týdnu, takže jsem si ušetřila měsíc nervů 🙂

jika10
28. bře 2011

@daisyna No to ti nepovim. Ja mam taky jenom clostika a utros mi dr nenapsal. Ale to asi zalezi jakou mas vysku sliznice. Jenze kdyz jsi nechodila na utz, tak to taky nevis 😝 No a nemuzes doktorovi zavolat a zeptat se ho na to???

jania023
28. bře 2011

Cauky..tak ja mam za sebou uz 3 den pozit.ovu test ..je to normalne??normalne sa pise na letaku ze po prvom teste je ovu 12-36h a ja uz mam 3dni pozit.test 😒 nemozem ovulovat viac dni napr..ze v sobotu bolo jedno vajko a dnes napr.dalsie??ci co si myslite..teplota vcera bola 39,9-37 a dnes iba 36,6 tak mne to vyzera velmi divne

veronicka33
28. bře 2011

@kamillka100 ahojky tak to sa určite budem riadit podla dr zajtra mám íst ale ešte špiním 😒 tak neviem no uvidím čo povie aspon sa opýtam na testy 😒

lienkapp
28. bře 2011

Ahojte baby, tak ja som zo svojho tela uplny jeleň. Mylsela som že už som po ovulke ale dnes mam nejaky hlienovy deň 🙂. Ja už tomu nechapem. Myslite si ze to moze byť? som dnes 19 den cyklu. O dva dni idem na odber, tak snad sa tam nieco dozviem.

lienkapp
28. bře 2011

no to je tabulka, v ktorej nam nathali zaznamenáva v ktorom si dni cyklu, aky dlhy bol posledny cyklus, kolko mas rokov a ako dlho sa snažite o babo. Len jej napises udaje a ona ta tam zapise. Inac je to celkom fajn, aspon si nemusis pamatat ktory si den, ona ti to automat. rata 🙂

lienkapp
28. bře 2011

@kacnov no to je tabulka v ktorej su udaje o tom ako dlho sa snažite o babo, kolky den cyklu si, ako dlhy bol posledny cyklus, kolko mas rokov. Posles udaje nathali a ona ta tam napise. ja to dobre, lebo aspon si ty nemusis pamatat ktory den cyklu si lebo ona ti to automaticky kezdy den pridava. 🙂

aduskatt
28. bře 2011

no, po dvoch tyzdnoch v praci prvy den, dost vycerpavajuce.......nehovoriac o tom, ze som isla spat rano o pol druhej🙂

kacnov
28. bře 2011

@jika10 to je velmi pěkně a pravdivě napsané 🙂

kacnov
28. bře 2011

@nathali ahojky můžu tě poprosit o zapsání do tabulky? je mi 23roků s manželem se snažíme 3/4 roku

kacnov
28. bře 2011

@nathali a ted jsem 13DC MOC DÍKY

aduskatt
28. bře 2011

tak som zvedava, utrogestan nastupil, tak uvidime, ci bvudeme pod stromcekom kocik mat🙂))

jika10
29. bře 2011

Dobre rsno, devcata.Tak ja jsem opet v praci 😝 Jinak mrcha je uspesne u konce, hura a ted zacne ta prijemnejsi cast, snazenicko 😀

kacnov
29. bře 2011

@aduskatt ahojky i u mne už 3 den :( tak nevím jestli ta ovulka proběhla :(

puckal
29. bře 2011

@jania023 ahojky, když ti teplota nestoupla tak si myslím, že teprve bude. A je stopro pozitivní už 3 dny???

puckal
29. bře 2011

Jinak dobré ránko, já si myslím, že se u mě blíží ovu, uvidíme co dnes testík: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
A ted budeme zkoušet denně, je to poslední kolo s clostíkem, tak at z toho něco je 😉 Co jinak, není tu nová čekatelka na //, která by už mohla testit??
@nathali- a co ty kločko, nasadila jsi teda clostík nebo ne??

puckal
29. bře 2011

@kacnov a co teplota??? Stoupla?

lifinka
29. bře 2011

@zuzka1. ahojky, díky za rady.No už nevím co dál....mám bioparox, teď se mi spustila strašná rýma, ale polykání je stále bolavé, ale dnes jsem se v noci potila, tak snad to bude lepší doufám.Ivošek už vykašlává, no byl 4dny ve školce a opět doma, já nevím.
Včera jsme byli na imunologii a brali mu krev a výtěr také nos, krk a tak jsme hleděli s mm, že se ani nehl sestřička, co mu brala z žíly krev, prý měla tlak aspoň 150, že se bála, neměl žádné žíly,. Tak měl od všech pochvalu, prý tak hodné dítko ještě neměli.

linka
29. bře 2011

ahojte,tak ja hlasim,ze spg vysiel spatne,bol horsi ako minule,ale dr.vravel,ze to nie je az take zle,nasadil mu lieky a vitaminy,tak uvidime...s mojou dr.som sa dohodla,ze ked to nevyjde do konca juna,v juli ideme do CAR,tak sa celkom aj tesim,najvyssi cas 😵