Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
30. bře 2011

@kacnov koukám na něj...uvidím, když tak objednám na další kolo a zkusím ted i prstíkovou metodu 😉 Tyhle testy taky kupuju ale na mimibazaru, jsou tam trošku levnější....i těhu testy.

nathali
30. bře 2011

Tabulka 30.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m...........?DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m............?DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m............?DC...(PC32dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.............42DC...(PC33dní)
sysinek..........31r......snž.......2r............38DC...(PC27dní)
chersi...............23r....snž....20m..........30DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......23DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r.........22DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.............22DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......7m.........21DC...(PC38dní)
lienkapp..........26r......snž.....7m.........21DC..(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........20DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž......................19DC...(PC32dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r........14DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......15m.......14DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................14DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.....9m............13DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............10DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................10DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r.............9DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........14m........7DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž.....10m.............6DC...(PC35dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....14tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......13tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

jika10
30. bře 2011

@nathali Ale nathali fuj, ja nechci byt na konci tabulky, fakt s tim nejde neco udelat 😅

nathali
30. bře 2011

ahojky holkyyy 🙂
ale ste toho popisali 😀 no ale dobre sa vas cita tak je to v pohode 🙂
ja som mala vysledky s krvi vyborne tak som rada a potesil ma aj priatel pred znamim otvorene priznal ze sa snazime o mimi dlsie a ze teraz by to uz ako mohlo vijst uz sa na to tesi vzdy to zapieral asi nechcel nikomu nic vysvetlovat
tak sme sa dohodli ze okolo ovu bude silno pracovat aby tomu tak bolo 🙂 uz mam objednane ovu testiky zajtra chcem ist na gyndu(konecne 😀 ) @kacnov a tu prstikovu metodu urcite vyskusam 🙂ked je taka uspesna
@puckal no manzel je teeeda zlatyyy 🙂 ked to takto super zobral ved poslednu sancu s liekmi treba vyuzit poriadne 🙂
a to by bolo aby to nevyslo

blandik
30. bře 2011

@kacnov - přečeetla jsem si a příští měsíc taky budeme tlačít prstíkama spermijky, jestli bude potřeba 😀 Ještě si vzpomínám, jedná známá lékařka mi radila kořen Maca, že několika jejím známým hned zabral, je to na posílení.

nathali
30. bře 2011

@jika10 ja by som ta taaaaaaak rada prehodila do tej spodnej 🙂
a najradsej tu vrchnu tabulku celu zrusila a bola uz len spodna s tymito menami 🙂 len keby to na me zaviselo ste tam vsetky uz daaaaaaaaaaaaavo 🙂

nathali
30. bře 2011

@blandik o tom som pocula a nasla som caj taky MACA a naozaj pomaha???
ja som odhodlana vyskusat vazne vsetko 😀

blandik
30. bře 2011

@nathali - my máme kapsulky, mají to užívat oba partneři. No, těhotná nejsem, asi, ale prý to pomáhá. O čaji jsem ještě neslyšela. My se sice snažíme o druhé přes 1,5 roku, ale zatím jsem to moc neřešila, až te'D mám clostílk a dostala sjem se do do fáze, kdy mi to začíná lézt na mozek a začínám zjiš'tovat...

jika10
30. bře 2011

Holky priznavam, taky ted zkusime pomoct spermijkam a budeme prstikovat .... Uz jsme zkouseli v prosinci 😅

zuzka1.
30. bře 2011

aka je to prstikova metoda???

kacnov
30. bře 2011

@zuzka1. dávala jsem odkaz trošku nahoru pod mým jménem kukni

kacnov
30. bře 2011

kočky určitě to vyskoušejte já to ted praktikuju 1 měsíc tak uvidíme co z toho bude 😀 😀 😀

veronicka33
30. bře 2011

Ahojte dievčatá,tááááák dnes som bola na folikulometrii som 7 DC a folík 9mm mám príst zase v pondelok testy sú na jednotku takže začína sa snaženíčko o 😲 😀

jika10
30. bře 2011

@kacnov A schvalne, kdo pomaha spermijkam. Ty nebo manza 😅 U nas se toho zhostil manza, no a je to sranda 😀

jika10
30. bře 2011

@veronicka33 Noooo, tak gratulka ze to takhle krasne jde. Tak at je snazenicko s uspesnym koncem 😉

veronicka33
30. bře 2011

@jika10 dakujem no už by bolo načase,ale neviem čo bude dalej ☹ manžel ma zdrav. problémy a nechcem ho teraz tlačit na spermiogram,ešte nebol a ani neviem kedy sa dostane 😒 ale tak skoro to nebude, tak ešte že má chuť aspon sexíkovat ked už sú tie problémy 😒

jika10
30. bře 2011

@veronicka33 No jo, taky si to krasne davate. Tak at je manza brzicko v poradku. A ty ted beres clostika??? A nebo fungujes bez nich

veronicka33
30. bře 2011

@jika10 ja som bez clostilu dr povedala že ho neptrebujem že ovu prebieha aj bez neho tak aspon to no dúfam že čoskoro sa nám to každej podarý a už budeme na dolnej tabulke 🙂

veronicka33
30. bře 2011

@kacnov a čo a ááááálebo ako to....... 😀 so spermiijkami?

jika10
30. bře 2011

@veronicka33 no v to taky doufam, navic ja jsem v ty horni tabulce dole a to neni moc povzbudive 😒 Se mi tam nelibi, ale pry vstup do dolni tabulky je pouze se // na TT. A jak to mam asi udelat??? 😀

veronicka33
30. bře 2011

@jika10 no ve toto ako to urobit? 😀 treba to nechat na náhodu asi 😀 lebo inak to nevidím 🙂

jika10
30. bře 2011

@veronicka33 No to se ptam taky, jak to udelat ..... No budeme asi muset skoncit s nacvikem a vzit to nekdy na ostro 😀 A na nahody ja neverim, spis na stesti a to mam pocit, ze se nam vyhyba veeeelkym obloukem 😒

veronicka33
30. bře 2011

@jika10 to ano asi to chce trpezlivost ako mi dr povedala ale nemožeme byt neviem dokedy trpezlivé no nie? 😀

nathali
30. bře 2011

tak som spet 🙂
bola u mna sestra tak sme si pokecali
@veronicka33 no tak super ze je vsetko ok a folik rastie 🙂 tak snad sa aj podari 😉

veronicka33
30. bře 2011

@nathali ahojky no rástol pekne aj minulý mesiac a nič 😠 tak dúfam že to víde ale už to nejak neriešim ani si nemeriam BT kašlem na to a som pokojnejšia uvidíme budem cez víkend snažilkovat 😀 a v pondelok uvidíme čo nove na folíku a ty ako sa máš?

jika10
30. bře 2011

@veronicka33 No jasne, ja vydrzim hodne, ale ceho je moc toho je prilis. To cekani je dlouhy. Je nespravedlivy, ze na ovu tak dlouho cekame a pak je behem par hodin po vsem 😝

nathali
30. bře 2011

@veronicka33 celkom dobre 🙂 ja chcem ist zajtra k dr.som zvedava ze co mi povie uz som tam dlho nebola 😅
ja dufam ze tento mesiac bude uspesnejsi 😉
@jika10 no to je strasne polku cyklu cakas na tych par hodin ktore ti mozu zmenit zivot len keby to cakanie nebolo take dlhe tak by to este slo 🙂

veronicka33
30. bře 2011

@nathali hej a keby si aj vedela kedy to asi úúúúplne presne prebehne aby bolo ťuťumuťu a potom 😲 😀 ale takto ☹

jika10
30. bře 2011

@nathali No prave, to cekani je nejdelsi, ja uz mam pocit ze nedelam nic jineho, nez jen na neco porad cekam. Taky zacinam mit pocit, ze uz ten rok u me neni o kalendarnich mesicich, ale ze uz ty mesice pocitam mrcha, mrcha, mrcha .....

nathali
30. bře 2011

zatial som bola optimista ale zacina ma to uz pekne stvat ☹
aj ja uz chcem pekne priberat do bruska a v lete sa ukazovat ako sme uz narastli 😀
snad tento clostil pomoze a vajco pekne narastie budem aj dr.sledovana zas a aj ovu testik si spravim tak snad to uz vijde ja uz nechceeeeeeeem mrchu