Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
31. bře 2011

@nathali Muj manza je pro kazdou spatnost 😀 A kdyz by navic pomahla, tak si pak bude poklepavat po ramenou, jakej je king 😀 😀 😀 Ja jsem rada, ze ho to taky zajima, alespon mam pocit, ze si toho prcka taky preje. Dokonce mi sam rekl, ze ho taky trapi to, ze se nam mimco nedari. Je zlatej 🙂

puckal
31. bře 2011

@nathali můžu ale nevím, aby teplota nestoupla jen po práškách....ale asi na to peču, ovu test pozitivní teplotka klesla tak ovu asi je a vezmu si ho. Hezky si teda užijte víkend v postýlce 😉

sysinek
31. bře 2011

@nathali ja si graf nerobim, len si meriam teplotu a znacim...no a moj manzel, ze preco si nerobim graf, ze aspon 3 mesiace...a potom to vyhodnotila 🙂 ...no nezaprel sa v nom technik 🙂

nathali
31. bře 2011

@jika10 aj pritel je za kazdu srnadu ale neviem ci s prstikovou metosou pomoze ale mozno ma prekvbapi 😀 a aj jeho hneva ze sa nam nedari ☹
@puckal no ved uvidis ako to bude po tom lieku
@sysinek no vidis 🙂 keby si vedela tak aj meras skor ze?? 🙂

sysinek
31. bře 2011

@nathali no to vies, ze ano 🙂 ... 🙂

chersi
31. bře 2011

Ahojky holky, dlouho jsme tu nebyla, tak vám jdu jen říci jak pokračujeme.

laparoskopie dopadla naprosto v pořádku, dokonce jsme byla již po ovulaci. Včera jsem byla v centru a řekli jsme že zkusíme další IUI i přes ovulaci nasazen clostyl a v dubnu dalsí pokus

sysinek
31. bře 2011

@chersi tak to je super 🙂
mozem sa opytat...mne odporucili laparo, aby sme mohli skusit prirodzene...
u teba tento sposob nezabral?

chersi
31. bře 2011

mě dělali laparoskopii tedka v breznu. Oba jsme v porádku a stejne se snazime o dite 2 roky :(

puckal
31. bře 2011

Tak nakonec jsem prášky nevzala a vezmu je až 2 dny po ovu, at opravdu vím, zda mi moc nezvyšují teplotu oni a je opravdu Ovulka 😉 Začnu od 17DC a bud do 25DC nebo posunu do 28DC. A uvidíme co se bude dít.

kacnov
31. bře 2011

@nathali taktak dělej na tajňačku 😀 😀 😀

jania023
31. bře 2011

cauky tak ja to uz pomaly balim..sertiem nato cim viac sa snazim tym menej to ide takze sup teplomer do zasuvky a zabudnem na stranku FF tak to potom mozno ojde..mam posledny mesiac z clostilom ale tento bol taky divny..test ovu 3 dni pozit a ziadne ovu bolesti niue ako minule mewiace som myslela ze umriem 😅 tak teraz uz len cakat ale ja na zazraky uz davno neverim.Ked som bola na kompletke ulekara min rok tak mi povedsl ze je vsetzko ok ale asi nieje niec ok ked to nejde..fnuk

lifinka
31. bře 2011

ahojky holky, tak mi dr, dal antibiotika, abych se z toho už dostala,jinak utz byl ok.jsme o týden starší, už jsem byla tak nervózní, než půjdu na utz, z toho jak jsem nemocná, ale naštěstí ok, mimi asi spinkalo.

lifinka
31. bře 2011

@chersi tak super a že se ta laparka dala vydržet?držím pěsti k dalšímu IUI.

linka
31. bře 2011

@puckal ahoj,dva denne beriem,ale uz to prechadza,len ma krize pobolievaju a brucho taha tak mierne 😒 idem vas docitat 😉

lifinka
31. bře 2011

@nathali tak natty až budeš psát tabulku dej mi tam 16tt díky moc.

linka
31. bře 2011

@lifinka to som rada,ze ti nasadil atb,neboj coskoro budes v poriadku,pekna fotecka z utz,mimi krasne rastie 😵

lifinka
31. bře 2011

@linka děkuji ti 😉 no už se nedalo dál co nasazovat jen ty ANT. bohužel, ale prý se v těhu můžou nasadil mi je přímo gyndař, když jsem byla na ko, jinak měl co dělat, aby mě slyšel 😀 😀 😀

chersi
31. bře 2011

@lifinka Jasně, bylo to v pohodě, celkově jsme byla doma 3 týdny, ale bylo to spíš na odpočinek, než s neschopností 🙂)

byla jsem na sále pouze 15 minut, nic nenašli. Klidně jsem mohla jít už ten den domu 🙂) ty sšité ranky jsem cítila asi týden, pak už ani ne.

Děkuji za držení palečků 😉

veronicka33
31. bře 2011

@lifinka ahojky božinku tebe ale tie tt utekajú no už si v 16tom to ani nieje pravda,no to je super aspon sa ti ulaví a bude ti lepše tak držím palčeky 🙂

veronicka33
31. bře 2011

@jania023 ahojky ani ja už nemeriam nemá to zmysel,ani nechodím na FF je to tak lepšie a som pokojnejšia nemám také nervy že aká bude teplota atd no včera som bola u dr folík bol 9mm tak dúfam že dorastie mám íst zase v pondelok tak uvidíme že čo bude dalej,som bez clostilu 🙂

jika10
31. bře 2011

Ahoj holky, tak dnes nasazen ACC a v nedeli pridame grepovy dzus 😀 Dneska beru posledniho clostika a pak budeme cekat co z toho bude nebo nebude 😅

@veronicka33 Kolikaty den jsi byla, kdyz jsi mela folik 9mm??? Ja pujdu 12 DC a zacinam trnout cim dal vic, jestli tam nejaky folik bude a bude dostatecne velky na 12 DC

lifinka
31. bře 2011

@chersi přesně já tam sice byla 35min na sále také nic nenašli a týden bolelo bříško, jinak bylo fajn...tak to se povede uvidíš!

lifinka
31. bře 2011

@veronicka33 děkuji snad zaberou, jinak jsme podle dnešní ko zase o týden starší tak jsem si to změnila víš o ten týden, letí to 🙂

jika10
31. bře 2011

Jo holky poradte, dneska jsem na tu moji bolavou ruku dostala aulin a tam pisou, ze se nesmi v tehotenstvi (coz nejsem, zejo) no a ze se nedoporucuji pro zeny, ktere se snazi otehotnet. Tak nevim, jestli je mam dneska zacit brat nebo ne

jika10
31. bře 2011

No tak jsme se o tom bavili s manzou a rikal, ze si ho mam vzit a az budeme tehotnet, tak 4 dny pred uz ho brat nemam. To se mi zda rozumny, no jo je inzenyr, tak si to secet odecet a vysledek mi sdelil 😀 😀

veronicka33
31. bře 2011

@jika10 ahoj no bola som včera u dr a 7DC 😀

jika10
31. bře 2011

@veronicka33 No super, tak to jsem dneska, tak doufam, ze tam mam alespon podobnyho drobka 😉

veronicka33
31. bře 2011

@jika10 no tak držím palce nech sa všetko zadarý 😀 my sme narovnako iba obden však 😀 noooo mohly by sme aj tehulky už byt ☹ ale určite raz aj to bude ☹

jika10
31. bře 2011

@veronicka33 Jejky, no jo jsme jenom obden 😀 Tak to je parada, to to budeme prozivat skoro podobne. No ja tomu alespon v koutku duse verim, ze ted uz se nam to povede. Jak mam chodit k tomu dr, tak jsem krapet klidnejsi 😀

veronicka33
31. bře 2011

@jika10 no ano aj ja som kludnejšia ešte by mi aj mohla povedat kedy presne sa snažilkovať 😀 nech to víde a už potom mi nebude ku šťastiu nič chýbat iba to aby to vyšlo a bolo konečne 😲 😀 ale asi môžem iba snívat 🙂