Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
3. kvě 2009

Ahojky Šárko, tak jste měli krásný víkend a doufám, že sis odpočinula.
A vidíš, 17.4. jsi byla na IUI, tak to už pomalu bys mohla být těhulka. Nezkoušela jsi testovat?

papus
3. kvě 2009

ahoj Leni dnes by měla mrcha dorazit zatím nikde není 😉 když do rána nedorazí tak ám úplně strach testovat ☹

lenka_bohousek
autor
3. kvě 2009

Ty brďo, Šárko, tak to moooooc držím palečky, ať nedorazí. Máš nějaké předmrchovské příznaky?

papus
3. kvě 2009

no dnes je to v klidu...včera tak bříško pobolívalo píchalo mě zas na té pravé straně....tak nevím nevím....

lenka_bohousek
autor
3. kvě 2009

Určitě to bude dobré a jestli zítra testneš, tak tam budou // 😵

A už se loučím, jedu pro Mildu, někam mi odletěl a zajedeme si do naší oblíbené hospůdky na večeři. Bude teď 3 dny v Brně na školení, tak ať se ještě užijeme.

Přeju všem krásný večer a těším se na zítra, až napíšete, co je nového 🙂

moa
3. kvě 2009

pekny vecer vsetkym ,tak a uz som aj doma z prace dnes to ryhlo ubehlo.drahy mi pekne navaril vecu juj ale mi je dobre.
dufam,ze ste vsetkym mali pekny den dneska ja mam zajtra zasa volno snad pojdeme dakam na vylet.uz sa tesim 🙂

amisa
3. kvě 2009

ahojte zo zehenia ma uz bolia krize tak pisem..
babule..chvilu am bolia potom nebolia vajecniky.. som z nich jelen.. mala by byt teraz Ovu..ale ktovie.. 😖

amisa
3. kvě 2009

nechcem nic hovorit ale nejak sa nam rady tehotnych rozsiruju? alebo nie?.. chyta ma trocha pesimizmus 😕

lenka_bohousek
autor
3. kvě 2009

Tak jsme doma z večeře, pěkně jsem se nacpala a mám břicho jak v 5. měsíci.

Moa, copak ti drahý uvařil dobrého? A kam pojedete na výlet?

Amisa, ty vaječníky tě bolí - nebolí určitě kvůli ovulce, když má teď být. Tak pěkně sexíkujte 😝

A ty těhulky - no chtělo by to nějakou další, ať nám dodá sílu do dalšího boje.

Kočenky, my už jdeme do hajan, krásně se vyspinkejte a zítra paaa 😵

moa
3. kvě 2009

amisa pockaj par dni a bude testovat lenka a ja okolo15maja amozno aj papus,ale to nie som ista

neskusas robit ovu test na potvrdenie ovu

lenka_bohousek
autor
3. kvě 2009

Moa, Papus bude testíkovat možná už zítra, dneska měla dostat ms a nic, tak asi zítra zkusí testnout. Tak jí ráno budeme všechny držet palečky 🙂

moa
3. kvě 2009

leni namarinadovala som kuriatko vcera tak piekol a zemiaky.asi pojdeme zasa dakam ku moru ak bude pekne.

papus budem rano drzat palceky nech sa to tu zasa o jednu vyprazdni k lepsiemu dufam 😉

dobru nocku

ma.ja
3. kvě 2009

ahojky berušky 🙂

amisa
3. kvě 2009

lenka budem drzat palceky.. chce to nejaku novu davku tehuliek aby to mne a ostatnym dodalo energiu.. a neboj kazdy den teraz skusame.. 😉

moa.. neviem mozno mas pravdu skusim ze co to da len sa bojim aby to vo mne nevyvolalo zbytocne iluzie

inak hrozne ma bolia krize a to zehlenie som robila na etapy..baby naucili ste uz niektora zehlit aj svojho muza? ten moj sa na to pozera ako na stavbu jadrovej elektrarne.. 😠

ma.ja
3. kvě 2009

koukám, že už všechny spinkáte, tak jdu taky, dobrou 🙂

moa
3. kvě 2009

amisa to musis kupovat take veci co sa nezehlia ako ja a mam pokoj 😀
alebo si len par dni odmerat teplotu a uvidis z toho 🙂

wolfskinka
3. kvě 2009

ahojte

lenka ako ?

amisa
3. kvě 2009

moa ved hej ale som to vyzmykala na vysokych obratkach a ostalo to pokrcene.. vseliake tie tricka a kosele sportove..nastatsie nenosi obleky lebo to by so ho asi zahlusila..musel by si oblekove kosele zehlit sam.

wolfskinka
3. kvě 2009

amisa ak ti to zostalo pokrcene tak to daj naspat do pracky a iba na preplachanie v cistej vode a bez zmykania, to pomoze

moa
3. kvě 2009

tak to sa ti pekne zadarilo to si si narobila riadnu robotu teda.zehlanie nemusim ani ja fuuj radsej vsetko ine ako toto

amisa
3. kvě 2009

wolfskinka.. vidis dobry napad dakujem 😎

wolfskinka
3. kvě 2009

ámisa nemas za co .... vyskusaj urcite pomoze

wolfskinka
3. kvě 2009

som zvedava ci pomohlo daj vediet

amisa
3. kvě 2009

babule dobru noc..

wolfskinka
3. kvě 2009

amisa dobru ...

ja idem tiez uz do postielky

moa
3. kvě 2009

tak sa majte kocky my ideme zasa na prchadzku aby sa lepsie spalo 😉

vsetkym dobru noc

papus
3. kvě 2009

Leni děkuji ti,ale mám pocit,že tam nic nebude břicho začalo bolet ☹ krásnou dobrou noc Berušky 😉

prdecek
4. kvě 2009

bré ráno, tak já mám dneska čárku už krásně viditelnou, budu volat Dr. co dál a co se teda děje. Testík je v albumu.

Papus držím pěsti!!!

Jinak dneska jedu k zubaři, bojim bojim ☹

michamicha
4. kvě 2009

prdečku, tak dnešní testík je jasnej 😉 gratuluju těhulko 😵 😵 😵 😵 😵