Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
2. dub 2011

@linka mám od čt, antibiotika, nelepšilo se to, ale dnes je to o malinko lepší...

chersi
2. dub 2011

@nathali no ted v dubnu podstoupíme 2 inseminaci, ja jsem byla ted v breznu na laparoskopii, a nic nenasli, dokonce že prý i ovuluji 🙂

nathali
2. dub 2011

@jika10 presdne tak domcek je na nezaplatenie 🙂
@lifinka ahojkyyy 🙂 tak to je super ze je ti o nieco lepsie 🙂 co porabas??
@chersi tak super ze laparoskopia dopadla tak super 🙂 aspon viete ze mate vsetko ok a ta druha IUI sa podari 😉

mirkatv
2. dub 2011

Tak a znova nic. 9 folikul, ovulka bola a nic ☹ Tak ten prefuk ma asi nemynie 😔

veronicka33
2. dub 2011

@mirkatv ahoj tak to ma mrzí ☹ ale nevadí ide sa dalej 🙂 ja som bola v stredu mala som 9mm folikul mám íst v pondelok ale nepojdem lebo idem do novej práce a ako dlho sa snažíte o bábo?

linka
2. dub 2011

@veronicka33 ahoj,gratulujem k novej praci 🙂 a co budes robit?ak to nie je tajomstvo 🙂

nathali
2. dub 2011

@veronicka33 ahojky 🙂jeeej tak to je super ze mas pracu 🙂 gratulujem 🙂 tak babo bude za chvilku to tak byva ze nova praca a hned aj babo 🙂
@linka jak je nespinis??

veronicka33
2. dub 2011

@linka ahoj nieje budem pomocná kuchárka vydávat obedy a pomáhat 🙂 no všetky su asi mimo však?vonku je tak pekne 🙂 a ty ako sa máš? 🙂

linka
2. dub 2011

@nathali nespinim,ale krize ma tlacia zasa s prestavkami 😕 a ty ako? 😉

veronicka33
2. dub 2011

@nathali nooo dakujem tak to dúfam,lebo ma trafí už kamoška mi vypisuje že ako maličké kopká a ja jej tak závidím 😒 a ty ako?čítala som že si mala krásny folík 😀

linka
2. dub 2011

@veronicka33 tak to sa namakas,v kuchyniach je frmol,ale zvyknes si,ked do toho prides 🙂

veronicka33
2. dub 2011

@veronicka33 a ten pregnyl sa prečo vlastne pichá ja som ho ešte v živote nedostala 😠 raz som mala ale dr to nezapísal do karty tak mi to sestrička nepichla

veronicka33
2. dub 2011

@linka ja už som v tom jak doma robím to stále vyučila som sa tak takže nič ine robit ani neviem 😀 no vedela by som ale tak 😀

nathali
2. dub 2011

@linka a ktory den si po ovu??
@veronicka33 jaaaj verim ti ze to sa tazko pocuva aj mna uz zacina chytat depka ☹

no folik nam vyrazil dych 😀 a robila som aj ovu testiky a su pozitivne tak cakam na chlapa kedy dojde domov isiel za znamim a pred hodinou mi volal ze pride do 20minut 😀

linka
2. dub 2011

@veronicka33 jaj taaak 😀 tak vela sil 😉

linka
2. dub 2011

@nathali 12 alebo 13dpo,neviem presne,podla toho sudim,lebo ked som bola na utz na 14DC,dr.vravela,ze je uz po ovulke,takze tak 😉

veronicka33
2. dub 2011

@nathali no dúfam že sa dočkáš tak držím palce,ale nenapísala si mi na čo sa dáva pregnyl na ovu?
@linka dakujem no vidíš a potom ani človek nevie kedy ovu prebieha a kedy sa treba snažiť ked ani nemeriaš a ani ovu testy nerobím 😒

linka
2. dub 2011

@veronicka33 ten pregnyl sa picha,aby bola 100% ovulka,aspon si myslim 😅

veronicka33
2. dub 2011

@linka to je sila mne ho dr nikdy nepichol ☹ márna snaha skoro dva roky ,ale už mám inú dr mladú super,všetko vysvetlí čo chcem vediet cítim sa príjemne pri nej
🙂

mirkatv
2. dub 2011

@veronicka33 Rok a 4 mesiace. ale s clostilom sme skusali 1 mesiac.Len som tak dufala ze ked som mala 9 folikul tak sa nieco zadari ale nie. Uz pomali zacinam rezignovat. Chodit na meranie folikul kazdy 2 den a vstavat rano o 5:00 aby som uz o 6:00 bola pred Dr. dverami a mala aspon cislo 4 je namna dost. A este utekat do prace a potom vsetkom zasa nic tak to ma nici ☹

mirkatv
2. dub 2011

@veronicka33 Ano pregnyl sa picha aby nastala ovulacia.J a som potom bola este o 2 dni na kontrolu ci praskli a ked nie tak by mi pichol este raz Pregnyl,ale mne praskli 🙂

jika10
2. dub 2011

@mirkatv Ahoj, no tak to se snazime stejne dlouho, my ted zaciname sestnacty mesic. Jen ja uz jsem 5 mesic s clostikem, ale teprve ted jdu v utery na foliky, tak uvidim jak dopadneme. Stale doufam, ze tam bude alespon ten jeden krasny a ze se nam to i ted povede 😉
Drzim palce, aby se Vam to brzicko povedlo

mirkatv
2. dub 2011

@jika10 Aj ja vam drzim palce. Ja som mala 9 a aj tak to nevyslo ☹ Este skusime raz a ked znova nic tak asi budem musiet ist na prefuk coho sa strasne bojim a nejak neviem nazbierat odvahu ☹

blandik
2. dub 2011

@nathali - držím palce se snažením, a't je produktivní 😉 Co ti mám poslat, když chci taky do tabulky?
@daisyna - tak u vás zaběr na poprvé? To je parádní, protože asi ten první měsíc člověk žíje v takové blažené naději, že by to mohlo vyjít /asi jako já, jako hypochondr, co se furt dokola pozoruje/...a když to vyjde, je to jako kouzlo. Tak si přeji, aby to ještě jednou vyšlo, mimi bylo v bříšku a už jsem tohle nemusela v životě řešit....pak už jen ten baráček 😵
@kacnov - a jak u tebe, co ovu testíky, vyšla čárka?

ne, ješčtě jsem nenabrala odvahu, moc si od toho neslibuji, mám sice PMS jak hrom, občas mi je divně po jídle a ráno než se najít taky a dneska jsem byla nervozní jak sá'nky v létě, pohádala se s manželem, pobolívá dva dny podbřišek...ale jinak prsa nic, takový bělavý výtok, co jsem měla u prvního těhu taky nikde... a MS jsem měla nepravidelnou, většinou co 36 dní, ale i přes 40 a ten clostík by měl upravit cyklus...tak ji čekám dříve, a doufám, že ji neuvidím minimálně rok...manžel říkal, že zítra koupí test, uvidím, jak dlouho vydržím odolávat...

veronicka33
2. dub 2011

@mirkatv no tak to sme skoro rovnako aj jika je ako ja ☹ ale ja som brala tiež dlho clostil a nakoniec aj tak nič dost som z neho pribrala tak som s tým prestala a zmenila som dr tá mi povedala že nemusím brat žiadne hormon tabletky že som ok tak neviem lebo mimčo stále nikde ☹ tiež chodím na folikulometriu,ale bola som 7DC a mala som 9mm.a prečo každý druhý den?musíš chodit na meranie? 😖 no nech už sme v tej dolnej tabulke si už medzi nami snažilkami? 😀

aduskatt
2. dub 2011

@veronicka33 zaujimave, ja nastastie z clostilu nepriberam......inak ako sa mavas?

veronicka33
2. dub 2011

@aduskatt ahoj no dakuem dá sa 😒 mala som ísť v pondelok na folikulometriu ale nastupujem do novej práce takže nepojdem ku dr,ale aspon budem konečne na iné veci mysliet,a možno sa konečne zadarý 😲 a ty ako? 🙂

aduskatt
2. dub 2011

@veronicka33 ja sa napchavam utrogestanom a cakam, ci bude pod stromcekom darcek🙂) ako hovori kamoska, ci budu rozziarene vianoce🙂)

veronicka33
2. dub 2011

@aduskatt a načo je ten utrogestan?vy tu vypisujete také lieky všeliaké a ja som s toho magor lebo o takých liekoch som nepočula čo sa týka snaženia no sranda asi mi dr nič nedáva 😒 ani ten dufaston nepoznám ani pregnyl noooo divnéééé 🙂

aduskatt
2. dub 2011

@veronicka33 utrogestan je na rast sliznice maternice a udrzanie embrya🙂)) pregnyl je hCG, picha sa po ovulacii na to, aby vajicko prasklo..duphaston ma podobne ucinky ako utrogestan, ale je slabsi, resp s utrogestanom su lepsie vysledky.....clostilbegyt zabezpecuje dozrievanie iba jedneho vajicka pri PCO🙂)) dost vycerpavajuce? 🙂