Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

daisyna
4. dub 2011

ahoj, kočky, jdu vás jen pozdravit 🙂..
Žádná nová těhulka tu není? Byla jsem dnes u dr. a teda mě zklamal...vyšetřil mě, že děloha je prosáklá..a prý ko za 14 dnů, že vezmeme krev a dáme průkazku.. Ptala jsem se jej, zda mě nepošle na utz, aby se potvrdilo těhotenství a on že příště vypíše žádanku na nějaký integrovaný test (ten se dělá od 10-13 tt). Asi se do té doby zblázním, vždyť to je doba :(..čekat minimálně měsíc..jsem smutná..

nathali
4. dub 2011

@daisyna hlavu hore ale aspon vies ze s tebou pocita ako s tehulkou takze to mimco tam je 🙂
mesiac je sice dlha doba ale to vydrzis aspon uvids ako bije srdiecko a ake je mimi kraasne 🙂
no nova tehulka tu zatial neni ale dufam ze sa to tu co najskor zmeni

jika10
4. dub 2011

@nathali No tak to mas blby, to musis opravdu nejak nenapadne zmenit tema. Ja mam asi tu vyhodu, ze mam kutlousek sama pro sebe a kdyz nechci, tak se s nikym bavit nemusim. Dokonce kdybych sefum nemusela nosit praci dolu k podpisu, tak bych ani ty sefy nemusela videt 😀 😀 Takze od te doby, co jsem se prestehovala do horniho kutlosku, tak mam vetsi klid a vice casu na Vas 😀 😀 Jo a dneska kolegyne prisla do prace s mononukleozou, tak doufam, ze jsem od ni nic nechytla 😠

jika10
4. dub 2011

@daisyna No zpravicky nic moc, ale musis verit tomu, ze se mimiskovi u tebe libi a tudiz je i vsechno v poradku. Navic ten mesic utece, ani nebudes vedet jak 😉

nathali
4. dub 2011

@jika10 nastastie kolegina je straasne v pohode zenska tak mi to az tak nevadi ale nassastie nebavime sa o tom stale 😀
no pekne a to preco nezostala doma???
ja som mala koleginu co priniesla do prace zltacku 😠
boze babyyyy ☹ ja mam dnes taky zaludok na vode som hladna a ked si naberiem tak to nezjem len si zobnem snad nebudem choraaa ☹ uz len to by mi chybalo

eerikaa3
4. dub 2011

@jika10 pokial viem tak nakazit mononukleozou sa da len blizkym kontaktom,krvou,spolocnym jedlom alebo bozkavanim,volaju to aj choroba z bozkavania,a myslim ze ty ani jedno z tohto nesplnas 😉

jika10
5. dub 2011

@nathali
@eerikaa3 No nevim, proc chodi s takovou nemoci do prace, ale to je u nas v praci normalni, ze si tam kazdy chodi s chripkou, anginou 😠 Jak muzes vedet, ze se kazde rano nepusinkujeme jako ve francii 😀 😀 No tak jo, nepusinkujeme

Jooo jinak doooobre rano, zachvilku vyrazim k dr, tak drzte palce, at e vse OK. Jooo a teplota klesla na 36,5 takze se ovulka blizi, zacinam i citit brisko. Ja se na snazenicko tesim jak mala holka 😀 😀 😀

kacnov
5. dub 2011

čaute holky poraďte mě některá je mě šíííleně divně myslím že to je z utrošu ale nevím nemá nějaká zkušenost že by utroš způsoboval nevolnosti?

lifinka
5. dub 2011

@jania023 to víš měla jsem pauzu tak 3 týdny v nevolnostech, tak si to asi vybírám teď!Dnes je mi zase šoufl...naštěstí dnes jsem dobrala poslední tbl. Atb.

eerikaa3
5. dub 2011

@jika10 Dobre rano ,no urcite aj moj nazor je,ked si chory ostan doma,a nesir chorobu kade tade.

lifinka
5. dub 2011

@daisyna teda to je zvláštní přístup, no ale jsi těhule a to je hlavní. Divím se, že hned nevzal HCG? To já měla hned Utz, Hcg 2x během 14dní.tak v tom 10-13tt to je screaning, měří se a zjišťují gen, vady plodu atd. Ale ještě se bere krev na HIV a toxo ajiné kolem 8-9tt.

jania023
5. dub 2011

@lifinka Tak to ti nezavidim tie nevolnosti ☹

jania023
5. dub 2011

@daisyna A čo nejdes k inému lekárovi ??ja by som tomu tvojmu ale dala!!ty tam niesi pre neho ale on je tam pre teba a keby si ho žiadala aj každú chvíľku o utz on ti ho musí urobiť min 1x za mesiac

lifinka
5. dub 2011

@jania023 fakt není o co stát, den stojí za prd.

jika10
5. dub 2011

Taaaak holky, jsem tady od doktora a musim se hned pochlubit. mame v pravo krasny dva zraly foliky 18mm, pichnuty pregnyl a bude veliky snazenicko. Dneska mi naladu opravdu nikdo nezkazi 😀

sysinek
5. dub 2011

@jika10 super...tesim sa s tebou 🙂 ...dneska bude hot day 😉 v kazdom zmysle

eerikaa3
5. dub 2011

@jika10 gratulujem,tak o vecerny program mas postarane 😉

jika10
5. dub 2011

@sysinek No to bude super den. Jsem rikala, jestli chce nekdo videt kraliky, tak muze dneska prijit k nam domu 😀

jika10
5. dub 2011

@eerikaa3 No jo mam. A dokonce se i tesim. Je mozny, ze mam jen kvuli tomu, ze mam krasny foliky tak uzasnou naladu. No asi jo, protoze jsem fakt uplne v rausi. naposled jsem takhle vypadala v muj svatebni den 😀

eerikaa3
5. dub 2011

@jika10 to ti verim,tak si to pekne uzi 🙂

puckal
5. dub 2011

@jika10 no to je super, tak ted je jasné co budete dělat po večerech, dobrý je, že to víš od dr., bereš ještě clostík??

puckal
5. dub 2011

@daisyna ahojky, musíš veřit, pokud tam mimís je tak se určo udrží. Jen nechápu tvého Dr. proč neudělal aspon krev....nechceš si dojít jako samoplátce?

puckal
5. dub 2011

@lifinka no koukám, že si pořád uživáš.........ale stejně ti závidím těhu nevolnosti. A co jinak, už připravuješ výbavičku?? Kdy budeš vědět pohlaví mimíse?

jika10
5. dub 2011

@puckal Ted jsem prave po mesicni prestavce clostik zase nasadila a dr byl spokojeny. Dokonce jsme pokecali o dovoleny. No proste uzasny, uzasny. Tak jen doufam, ze se nam to ted podari a neprijde na konci mesice studena sprcha v podobe mrchy. Dokonce kdyz jsou tam dva krasny folici tak by se mi mohl splnit sen o tech dvojcatkach 😀

kacnov
5. dub 2011

@jika10 jééé vy chcete taky dvojčááátka?? to je krásný taky by sme s manžou chtěli!
jeho děda byl z dvojek takže to eventuelně pádá na manžu:D tak držím pěstičky

lifinka
5. dub 2011

@puckal ahooojky, už týden se chystám, že otevřu postel s úl. prostorem a vytahám ty vaky s oblečením po Ivoškovi, ale stále jsem nějaká v tom nerozhodná, přitom, když jsem čekala Iva ve 3m jsme měli kočík doma 😅 tak nevím, na co teď čekám, pohlaví jsem mohla vědět už od 13tt, ale neukázalo se a min, kontrola také nic, ale nevím, nějak tuším kluka 😕 no dr, mi slíbil, že 3.5 jdu na ko, tak tam už to musíme prý odhalit 😀 nemůžu se dočkat!Jinak jsem dovařila a je mi blbě pořád, tak snad je mimi ok, a nic se mu neděje.A ty, jsi v očekávání //????Nebo jak?

lifinka
5. dub 2011

@jika10 jééé taky bych brala dvojčátka, ale mám tam jen jednoho budulínka 😀 tak snad se aspoň jedno vajíčko oplodní!!!!

daisyna
5. dub 2011

@nathali
@jika10
@lifinka
@jania023 holky, děkuju za reakce...jsem slaboch na to abych odešla :(.. On nemá utz v ordi, posílal dříve do nemocnice, ale že teď to posílají do specializovaného pracoviště (www.prediko.cz), že tam mi udělají pořádný utz atd. Na jednu stranu si říkám že bych měla asi přejít, ale na druhou že mě tam dobře proklepnou...pokud má být něco špatně, tak se s tím nedá nic dělat..a pokud je miminko zdravé, nikam mi neuteče..už jsem se s tím smířila, že si prostě ten měsíc na utz počkám.. Krev mi vezmou za 14 dnů, takže si pak brnknu, snad mi řeknou tu hladinu HCG..
Ještě jednou díky, držím vám všem palečky, ať se vám daří!

daisyna
5. dub 2011

@jika10 no jsem na vás zvědavá, nějak cítím že vám to určitě vyjde...a třeba dvojnásobně 😀

jika10
5. dub 2011

@kacnov Dvojcatka bych brala z fleku, sice by to byl asi pekny zaprah, ale zvladli to jini, tak proc bych nemohla ja.

@lifinka Kdyz by se povedl alespon ten jeden budulinek z tech dvo foliku co tam mam, tak bych byla nejstastnejsi na svete. nejak v koutku duse doufam, ze bych mohla rozsirit dolni tabulku. Co ty na to 😀