Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
6. dub 2011

@puckal No ja jsem manzu prinutila vcera vecer, dneska rano, vecer se mi to asi nepovede, ale zitra rano na 100% jeste bude. A vubec, uvidim, kdy bude vubec ovulka, takze mozna budeme pracovat jeste cely vikend.

Holky myslite, ze by mi pregnyl nepomohl a ovulka by prisla stejne az 16 DC, tak jako v cyklu s clostikem ale bez pregnylu. Ja ho nikdy nemela, takze nevim jestli fakt funguje. No a navic, ja musim byt ve vsem vyjimka. To je strasny, do vcera jsem se bala, jestli bude nejake vajucho a ted se bojim, jestli pregnyl pomohl a ovulka byla nebo bude, ch jo, to je trapeni s tema mimcama

rady007
6. dub 2011

@puckal volala jsem na gyndu a paní doktorka mi řekla, ať si pro něj jedu... že by to prostě bylo blbé.. jsem si to myslela, na stěstí jsem byla schopna z práce odjet a rychle se vrátit 🙂)) Tak už jsem ho zezobla a jsem ráda... člověk je hned klidnějšíí 🙂))))

puckal
6. dub 2011

@rady007 přesně.....už jsem se jednou také vracela 😉

puckal
6. dub 2011

@jika10 no tak to musí vyjít, když se tak hezky snažíte. Jen tak dál. Já jsem na nás také zvědavá, doufám, že duben vynahradí předešlé měsíce, kdy do tabulky s // přibili jen 3 od ledna 😅 Snad tam rychle budeme všichni 😉

nathali
6. dub 2011

@puckal jeej aj tvoj grafik je peknyy 🙂
a manzel je zlatyy len nech ta zas nevykrmuje staci ked budes jest tak ako si zvyknuta a s tymi kilami mas pravdu pojde to dole veeelmi tazko ☹
no a taku 9mes."chorobu"by som prijala 😀
@jika10 myslim ze pri pregnyle sa nemoze stat ze by ti vajco neprsklo lebo on je na to aby sa nestalo ze ti vajco krasne narastie ale stane sa z neho cysta tak nebud smuta a hlavu hore 😉 urcite to tento mesiac vijde 🙂

ja som sa teraz vratila od homeopata a dal mi lieky tak si ich ide dat sa teraz citim ako dochodca mam ich tak vela 😀 tak snad pomozu

rady007
6. dub 2011

@puckal Fáákt??? Jakooo, já na to myslím a dneska pohoda klídek a došlo mi, že jsem už skoro v práci a nevzala jsem si clostík.. Hlava děraváá 🙂 A jak dlouho bereš clostík ty??

puckal
6. dub 2011

@rady007 ted jedu 3.kolo, potom nevím co bude dál, už mi ho nenapíše.

rady007
6. dub 2011

A jaký je problém u tebe?

jika10
6. dub 2011

@nathali Ja chci verit tomu, ze to vyjde, navic kdyz do ted byly tak suprove zpravy a ty foliky taby byly. No, ale bojim se, ze mi nezafunguje pregnyl, protoze ja vubec nic necitim a navic teplota je sice nizko, ale stoupla pouze z 36,56 na 36,61, no uvidim, ale sem rozhodnuta merit jen nez mi FF vyznaci ovulku a pak koncim. Myslim, ze LF 16 dnu si umim spocitat sama

nathali
6. dub 2011

@jika10 vies ako sa hovori pomaly dalej zajdes a uz som na MK videla tehulku ktora mala BT 36,2 mala nizke teploty tak si myslim ze je jedno aka bude teplota hlavne aby mimco bolo tam kde ma byt 🙂
ale neboj ono to vijde uvidis 🙂
aj mne stupali pomaly teploty az dnes rano zazracne vyskocila co ale este nic neznamena nechame sa prekvapi 🙂

puckal
6. dub 2011

@rady007 no problém.... vysadila jsem 6/10 ANt a potom se mi začali prodlužovat cykly a neměla jsem Ovu. V prosinci jsem byla u Dr. a říkal že asi opravdu není ovu a dal mi clostíka orgametril na úpravu cyklu. Měla jsem i délku 62 dní a musela na vyvolávačku. Te dberu clostík, myslím že ovu je podle teplot i vou testů a zatím nic. Tak pokud se nezadaří mám přijít ale další clostík nedostanu tak nevím co bude. Do CAR ještě nechci, tak snad udělá aspon nějaká vyšetření. Jinak po celou dobu co beru clostík mě Dr. nechtěl vidět ani jednou nedělal UTZ, jako ostatním holkám....

jika10
6. dub 2011

@nathali No uvidim, necham to konovi. teplotu merim, tak uvidime, kdy mi FF vyznaci ovulku. No a budeme se snazit tak dlouho, dokud ovulka nebude vyznacena a teplota nestoupne. Jen manza nebudde moc nadseny, protoze se tesi, ze zitra bude posledni povinej sexik a pak bude mit chvilku oddech, kdyz ted to budeme mit kazdy den 😅 No vsak ono to nejak dopadne a jestli mam byt tenhle mesic tehulka, tak bud si tam nejaka spermijka na vajicko pocka a nebo si pocka vajicko na spermijku. No a jestli mi neni souzeno byt tenhle mesic tehulka, tak i kdybych skakala po usich v obyvaku, tak mi nic nepomuze. Hold to bude osud a stesti

rady007
6. dub 2011

@puckal Tak to já jsem neměla cyklus i jeden celý rok!! A moje gynekoložka říkala, že je to ok.. no, tak jsem se jí řekla, že děkuji a šla jsem... Teď většinou do těch 40 dnů odmenstrujuji, ale jak kdy... spíše mi to znervózňuje... když jsem si minulej měsíc dělala jen tak ovu test a to jsem ještě neměla clostík, tak jsem ovulku měla.... 🙂 tak i za to jsem ráda, tak doufám, že nám to vyjde 🙂))) Moc si to přeji 🙂)) A tobě to taky přeji!!! 🙂)) Ale je to něco... kolem mě je tolik těhotných holek... tak chci taky 🙂)))

rady007
6. dub 2011

@puckal Ale ten doktor.. to je divný, ne??? To já tam jdu v pondělí, což budu 13 den cyklu... a říkala paní doktorka ,že mám počítat s tím, že mě ted musí hlídat, tak že k ní budu jezdit...

kacnov
6. dub 2011

kočky zse jdu sem pro radu jsem 22DC po ovulačce mám 10 dnů a šíííleně mě bolí pravej vaječník takový tepy vždycky nevíte čím to muže být?? cysta nebo něco?? moc všem díky za odpověd 😖 😖

nathali
6. dub 2011

@jika10 ńapisala si to vazne pekne no ja len dufam ze nam to tento mesiac uz bude sudene 😉
@kacnov cystu by si tak necitila nie?? neviem co to moze byt ked tak behni k dr.nech sa na teba jukne ci tam nieco je zle

kacnov
6. dub 2011

@nathali já právě nevím cystu sem nikdy neměla spíš mi to tak napadlo a těhu to asi taky nebude 😢 😢 😢

jika10
6. dub 2011

@nathali No jo, obcas mam takovy myslenkovy pochody. Hlavne me stve, ze kamaradka-sousedka v tehule a to se o mimco ani moc nesnazili. A nekdo pro mimiska udela prvni posledni. Me kdyby snad nekdo rekl, ze mi k otehu pomuze snit zizalu, tak to snad udelam 😝

jika10
6. dub 2011

@kacnov No me ta cysta napadla taky, nikdy nevis co by to mohlo byt. Ja bych radeji zasla k Dr. Nebo nehlasi se mrcha??? Kdyz uz jsi 10 DPO

kamillka100
6. dub 2011

ahojte baby, tak som bola na poslednej prehliadke vCAR a teraz mi poradte, co znamena sliznica 12, neviem coho a zlte teliesko nevidel, aspon tak hovoril sestricke, dr. mi nechce o tom velmi hovorit, az na druhy tyzden na konzultacii, tak som zvedava 😉

kacnov
6. dub 2011

@jika10 já ms mám mít až 13.4 tak mi to je právě divný že by už??? no nevím no

eerikaa3
6. dub 2011

@kamillka100 žlté teliesko vzniká po ovulácii zo zvyškov prasknutého Graafovho folikulu.Ktory den cyklu si?

kamillka100
6. dub 2011

@eerikaa3 17DC

rady007
6. dub 2011

Holky, mám 3 krabičky Provery.... nechcete je někdo?????

eerikaa3
6. dub 2011

@kamillka100 sliznica 12 na 17 den cyklu je v norme.Ja som taku sliznicu mala pred dvomi mesiacmi ale na 12DC a vtedy dr.povedal,ze je trochu vysoka.Na 14DC sa uvadza ze by mala byt od 8-10mm.

kacnov
6. dub 2011

@rady007 a co to je 🙂

kacnov
6. dub 2011

holky a ještě něco co říkáte na to kdyby ste byli ,,těhu´´ a TTby vám nic neukázal ale na ovu testu by se postupně zasilovala čárka, myslíte že to něco znamená??

puckal
6. dub 2011

@kacnov Ahojky ovu testům moc nevěřím, dělala jsem je jednou 20 dní v kuse a byla čárka různě sílící a těhu nebylo. Ovu e jasné, to je testovací silnější....jinak moc neveřím....

rady007
6. dub 2011

@kacnov Provera je na upravení cyklu... tak jsem ji brala já.... 🙂))))

kacnov
6. dub 2011

@rady007 ajo tak to nic já mám utroš 😀 😀