Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
7. dub 2011

@leeena_4 no paani tak to su idealne podmienky pre mimco 🙂 neni dovod preco by sa to nepodarilo
ja som od vcera zacala jest salaty a co si sama robim s dresingom a ovocie nie ze by som chcela zhodit ale strasnu chut mam na to asi som sa mesa prejedla za tie roky a treba aj pauzu spravit na par dni 🙂
@kamillka100 ahojkyy ako sa mas??co je u teba nove??ako pokracujes??

leeena_4
7. dub 2011

@nathali Já si taky myslím, tak snad si to bude myslet i to mimčo 😀. Tebe chytají takové chutě jo? 😀. jen si dopřej, je to zdravé 😉

nathali
7. dub 2011

@leeena_4 no teraz sa nejak zeleniny neviem dozrat vcera som kupovala zas zeleninu 😀 mam to rada a ovocie tiez juuj hned by som si zamiesala vsetky druhy ovocia co su v obchode a vsetko zjedla 😀

leeena_4
7. dub 2011

@nathali no to jsem na tebe fak zvědavá 😀

jika10
7. dub 2011

@nathali To se nacekas, ja jsem za tebou o 4 mozna vice dni

jika10
7. dub 2011

Holky, sedim v praci a mam pred sebou sklenicku s okurkama a uz bude zachvilku snedena 😀 Nejak jsem na ne dostala chut

nathali
7. dub 2011

@leeena_4 aj ja som zvedava ale radsej sa netesim
ale na teba som zvedava moc moc tak snad ti to uz vijde 🙂
@jika10 no tak si pockam 😀 ty si blaaazon uhorky??? 😝 to co ta napadlo?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leeena_4
7. dub 2011

@nathali snad nám oběma 😉 přesně vím, co cítíš, přeješ si to, ale raději člověk počítá s tím, že to nevyjde 😉

kamillka100
7. dub 2011

@leeena_4 urcite dam, budem vas vsetky informovat, keby nahodou som pochodila zle, tak vam dam vediet neskor, aby som sa z toho pozbierala, ale na druhy tyzden urcite v piatok este testnem, to by nebol mesiac aby som netestovala, i ked viem, ze by to musel byt zazrak bez zlteho telieska 😀

nathali
7. dub 2011

@leeena_4 presne tak jak si to napisala som to myslela 😀 len mi nejak dosli slova

kamillka100
7. dub 2011

@nathali ahoj moja, no ja som na tom asi nie velmi dobre, vcera na ultr, mi dr. zistil, ze nevidi zlte teliesko, tak asi nic z toho tento mesiac nebude, ale zazraky sa deju 😀 , skusim testnut v piatok, ked pojdem k nemu na konzultaciu, to by nebol mesiac bez testovania 😀

jika10
7. dub 2011

@nathali Nevim co me to napadlo, ale dostala jsem na kysele okurky straaasnou chut. A ted jdu zbastit ovocny salat 😝

nathali
7. dub 2011

@kamillka100 no a mozno budes milo prekvapena 🙂 zazraky si vazne deju 🙂 tak drzim palce a daj nam vediet ako dopadlo testovanie 😉

nathali
7. dub 2011

@jika10 no niekedy sa stane ze mas chut na nieco kysle 🙂 ale ked ta chyti takato chut ked budes 10dpo tak si tehu na 100% 🙂
juuuj jak by som si nieco dala a to som teraz zjedla banan a pomaranc som myslela ze mi to bude stacit 😅

jika10
7. dub 2011

@nathali Taky jsi nejaka rozezrana vid .... 😀 ja mam tady pred sebou salat a 2 croasany, takze jdu do toho. Ale stejne mam pocit, ze to porad neni ono, co moji chut uspokoji

nathali
7. dub 2011

@jika10 ja som zjedla tiez salat a spravila som si este opecene toustiky k tomu a teraz ovocie ale neviem ci si salat nespravim zas 😀 asi mam nan chut 😀 lebo dresink co si nan davam je uuzastnyyy 😀 vedela by som ho aj pit 😀

jika10
7. dub 2011

@nathali No a me se budes divit, ze si davam okurky. Ty mas holka teda taky chute. Asi to dela to jaro 😀

nathali
7. dub 2011

@jika10 no asi ano 😀 ved ked je vonku tak kraasne tak aj na taniery nech mame veselo 😀

jania023
7. dub 2011

tak som tu na skok a za 20 min idem do skoly ale sa mi nechce ☹ tak ja som dnes dostala utrogestan tak vecer zacinam z nim tak sa ovidi dalsi testik bude asi v sobotu alebo v nedelu

jika10
7. dub 2011

Tak holky, jsem z prace doma, juchuuu. Vyndala jsem jednu vypranou pracku a peru dalsi. Dnes ovu testik negativni, tak doufam ze tam nejaky chlapak pockat a trefil k foliku, zapomnela jsem mu dat mapu 😀

nathali
7. dub 2011

@jika10 tak vitaj doma 😀
aj ja by som mala prat ale ked mne sa nechce 😝 a ty si doma pekne oddychni a nie ze budes este robit !!
no to vies ze tam nejaky chlapak zostal a mozno rovno aj dvaja 🙂 tak teraz uz len cakat 😉

mna zase zacina boliet ta lava strana kde bolo to vajucho ked si sadnem precoooo?? ☹

lifinka
7. dub 2011

@jania023 tak to je super, jdeš ke mě do tabulky doufám!!!Už se nemůžu dočkat další těhulky!!!Tiše gratuluji 🙂

jika10
7. dub 2011

@nathali No taaaak pere pracka 😀 a mezi tim samozrejme odpocivam. Dokonce i veceri jsem si objednala a doveze mi ji kuryr. Dneska se mi uz faaaakt nic nechce. Asi pujdu spat, jsem nejaka utahana. To bude tim ranim sexikem 😀
No uz ted jsem zvedava jaka bude zitra teplotka, to cekani je fakt na prdlacku. Je to strasne dlouhy. Ted jsem si rikala, ze jsem se snad dockala ovulky a dalsi cekani prede mnou 😒

jania023
7. dub 2011

@lifinka dakujem ale na tabulku esste radsej pockam do soboty rana a dam vediet ci to silnie alebo noapak..aj ty beries utros?mne ho dal dnes lekar

lifinka
7. dub 2011

@jania023 ty jsi dnes byla u dr, jako že máš poz. test? jj, untroš jsem brala celý 1. trimestr.Jasně s tab. nikam nespěchej...

lifinka
7. dub 2011

@nathali tak se brzy uzdrav, minule jsi přechodila nemoc a teď se ti to vrátilo, co?Jo pozvala jsem mm na oběd k narozkám.Jinak dnešek jsem opět prozvracela....

lifinka
7. dub 2011

@leeena_4 tak na mm přišlo jaro jo 😀 tak to nebude ani IUI třeba 😀 půjde to samo 😀 ,
přeji ať IUI vyjde na poprvé 😵 už se vám to blíží

jania023
7. dub 2011

@lifinka ja som mu volala a on mi faxol recept do lekarne a tam mi ich dali..dobre co??ja zacinam dnes vecer vaginalne,,myslis ze je este skoro?

lifinka
7. dub 2011

@jania023 nemyslím si, že je to brzy...já ho mělá od 17dpo a dvě na noc vaginalně.Tak si myslím, že to neuškodí, radši dříve než pozdě!Jsem moc ráda a bude to ok, neboj.Kdy máš jít k dr? Až podle dalších testů, co?

jania023
7. dub 2011

@lifinka ano zavolam mu az v pondelok ale idem na dovolenku na SR tak uz pojdem ku mojmu slovenskemu tak to bude este asi 2 tyzdne,ty si mala utros 100 ci 200?ja mam 200