Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
7. dub 2011

@jania023 jejda tak to už nevím, zítra mrknu do léků a písnu, už jsem v postely. tak papa a pěkný večer!

jania023
7. dub 2011

@lifinka pa a sladke sny 😉

nathali
8. dub 2011

Tabulka 8.4.2011

Snažilky:
lucka_0906....31r...snž........12m.......51DC...(PC33dní)
blandik...........33r......snž......21m........35DC...(PC43dní)
gabriellka.......27r.....snž.......16m.......32DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...........31DC...(PC35dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........30DC...(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m.......29DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž......................28DC...(PC32dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r........24DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......23DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................23DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.....22DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž.......1,11m......19DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................19DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........18DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........16m........17DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž..........12m........15DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m.........8DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m...........7DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r.................5DC...(PC43dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....17tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......15tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

nathali
8. dub 2011

dobre ranko 🙂
ja som hore uz od siedmej nevinne ma zobud priatel ze hladal ponozky no a potom som uz nezaspala a tak som dala prat trosdka som upratala 😅 😀
@lifinka tak to je super ze si si uzila vecer s mm a snad sa tie nevolnosti uz nadobro rozhodnu odist a ty budes mat klud 🙂
ja dnes rano takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739

lifinka
8. dub 2011

@jania023 tak jsem mrkla a untroš je 100mg.tak proto jsem brala 2x tbl.

jika10
8. dub 2011

Ahoj holky, tak ja myslim, ze ovulka jiz robehla, dneska rano teplota 36,84, viz. grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757
Dneska rano jsem si delala z manzi srandu. Rikala jsem, ze doufam, ze se ti kluci (Karel, Pepik, Frantik, VOjta atd) neporvali. Konkurence byla velika .... A manza mi na to odpovedel, jasne byla bitka a vajicko se smalo 😀 😀 😀 No a s touto odpovedi jsem sla do prace.
Jo a jeste se zeptam, neni to divne, ze me poboliva brisko u obou vajecniku??? Nemuzu to mit po tom pregnylu. Protoze tohle se mi jeste nikdy nestalo. Jo a jinak mrchu ocekavam nekdy kolem velikonoc 23.4.2011 😒 . TO bude slavit muj tata 55 let, to by byl darecek, kdyby se to povedlo 😅

puckal
8. dub 2011

Dobré ránko, koukám, že tento měsíc bude víc nadějí, co??? Tady můj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Doufám, že budeme do tabulky s // přibývat jako jania 023 😉
Já ted mám dilema. Dnes jedu na nehty a je tam ta dobrá lékárna, co mají jediný v okolí mamatest 10ku. Příští týden se tam už nedostanu. Ale bojím si je koupit abych zbytečně nezkusila brzo....chtěla jsem vydržet do 16, kdy má přijít i MS......co poradíte???

jika10
8. dub 2011

@puckal Kup si je a hnedka je doma nekam zahrabej. Nebo je nej manzovi/priteli at je nekam schova a da ti je az 16-teho 😉

jika10
8. dub 2011

@puckal Teda ze by tem dmesmi pokles bylo zahnizdovani??? Taky doufam, ze budeme v dolni tabulce pribyvat a doufam, ze tento mesic bude uspesnejsi, kdyz se nas tolik poctive snazilo 😅 a dali jsme do toho vsechno 😀

nathali
8. dub 2011

@jika10 tak grafik je pekny asi ovu vazne uz bola no pockaj kedy ti ju FF vyznaci a teraz uz len cakat 😀 ale to by bolo super tata by mal obrovsku radost 🙂
@puckal jaky pokles zeby uhniezdovanie?? 🙂 inak krasny grafik ja by som si tie testiky kupila a skovala doma aby si ich nevydela a nemyslela na testovanie 🙂 a stale si hovor ze: 16dpo to budu uz krasne vidiet naco skoro testovat 😀

puckal
8. dub 2011

@lifinka Ahojky, tak to je dobře že sis užila veču, ale ty nevolnosti....no holka kdy tě přejdou??

puckal
8. dub 2011

@jika10 no jedině, dám je manželovi at je někam ukryje, to je asi jediná šance. Je pravda že jsem se snažily všichni každý měsíc, ale tento jsme do toho dali plně všechno co jsme mohli, tak doufám, že bude pěkná produkce 😵 Taky doufám že to je zahnizdování, uvidím zítra, snad stoupne 😉

lifinka
8. dub 2011

@puckal Ahojky no to bych ráda také věděla po 9H jdu ke kadeřnici a tak snad jí nenadělám nepořádek 😅 zatím se dnes držím, ale nevím, no je to z čistého nebe....nasadila jsem si stodal mám hleny stále a tak i kašlu občas no nějak se to nehodlá ukončit, ale je to spíše už konec nemoci, ale nemůžu se vyhlenit, a co ty?

lifinka
8. dub 2011

@puckal jinak graf pěkný zrovna 7DPO klesla hezky je to nadějné

puckal
8. dub 2011

@nathali taky dopufám, že se zahnizdovalo. Jo musím vydržet do 16., kdy ty tedy budeš testovat?? Nebudeme testovat stejný den?

nathali
8. dub 2011

@puckal ja myslim ze stupne 🙂
no snad tento mesiac bude skvely a pozit.tehu testikov bude mat kazda viac nez dost 🙂
aj ked ja sa mojim ze som si to svoje vajco vykaslala 😅 😀 a nic s toho nebude 😒 ach ten moj bolavi krk ☹

lifinka
8. dub 2011

@puckal můžeš si je dát do koupelny a každý den je pohladit, aby byly na tebe pak hodné 😀 nné vydrž aspoň do 12DPO, pokud je dneska pokles tak byl i u mě a testla jsem 10DPO, ty testy si dnes kup!!!

nathali
8. dub 2011

@puckal mozme spolu testovat aj ked ja sa obavam vysledku a moj pokles je nejaky pidi pokles 😕 😅 a je to vobec pokles 😕

jika10
8. dub 2011

@puckal
@nathali Holky nebojte, kdyz jsme se tak poctive snazilkovali, tak z toho neco musi byt. To by v tom byl cert, aby ne.

Jo a taky se mi dneska zdal sen, ze jsem prebalovala mimiska, ale opravdu toho pidi mimiska a sel kolem kolega z prace a rikal, no jeste ze tohle uz mame za sebou (on ma 4 leta trojcata). Ale co delal u nas doma to fakt nevim 😅

jika10
8. dub 2011

@nathali Nehazej flintu do zita, ne u kazdyho je viditelny pokles pri zahnizdovani. Koukala jsem do galerie grafu na FF 😅 Srovnani musi byt 😀

Holky, ale co to moje brisko, to fakt divne picha 😒

nathali
8. dub 2011

@jika10 nie si sama ja zas citim tu stranu kde som mala to vajco a teba naahodou neboli podbrusko preto lebo si mala na kazdej strane jedno vajucho??? no ved uvidime ze co sa s toho vyklube 🙂
na FF su grafu?? 😅 a to kde najdem???

natyi25
8. dub 2011

ahojte kočky, som v tejto téme nová, nakoľko mi včera doktol predpísal clostilbegyt a pregnyl...takže čakám MS a šup na clostyl - 3. DC po 1 tabl. 5 dní
čo od neho môžem prvý mesiac čakať???nejaké nevoľnosti???nežiadúce účinky???
užívam aj metformín....máte niektorá skúsenosti s kombináciou týchto 2 liekov + Pregnylu??? Ďakujem za info a prajem všetkým čakateľkám v tejto téme čoskoro vytúžené // 😉

jika10
8. dub 2011

@nathali No ja mela dve vajucha na prave strane, takze nevim proc me picha cely podbrisek. Jestli se mi tam nahodou neperou 😅 Najdes to v galerii, das grafy a pak das pregnacy a je tam stranek nespocetne

jika10
8. dub 2011

@natyi25 Ahoj, bohuzel ti asi neporadim, co od clostiku cekat, me po nem totiz nikdy nic nebylo a to jsem brala od 3 DC 2x1 tableta. Uz mam za sebou paty mesic, tedka ten posledni s pregnylem, takze o ucincich pregnylu toho taky moc nevim. Ted sama nevim, ze kdyz me picha brisko, jestli to muze byt po pregnylu. Jo a vlastne jsem si vzpomnela, tak 3 dny pred ovulkou me pobolival podbrisek, vetsinou na te strane, kde melo byt vajicko. Tak drzim palce, aby Vam to vyslo 😉 . Jak dlouho se snazite

leeena_4
8. dub 2011

@lifinka jojo, už se nám to blíží, už se těším. 😉

natyi25
8. dub 2011

@jika10 mne začal dávať doky dávky postupne, kvôli hyperstimulačnému syndrómu, vraj ked nebudú zaberať menšie dávky, budem zvyšovať na 2tabl. denne, resp. 3tabl. denne...tak som naozaj zvedavá, či ako a kedy telo zareaguje 😉 v septembri som vysadila HAK, vtedy som mala ovuláciu (no dávali sme si pozor kvôli dvojičkám) a odvtedy nič...snažíme sa cca od novembra 2010, čo nie je dlho, ale som rada, že som nečakala a začala to riešiť, zistili mi PCO, s tým súvisiacu inz. rezistenciu a teraz sa mi na HP ukázal zvýšený testosterón...tak doky začal s liečbou....keď nezaberie do 3 mes., sme sa dohodli na laparke...tak dúfam, že mimčo na seba nenechá dlho čakať 😔 vy sa ako dlho snažíte? čo máte už za sebou???

puckal
8. dub 2011

@nathali ale pokles nemusí být při těhu 😉 Takže ani můj neznamená těhu, jsem realistka. Ale chci už znát výsledek, musím se začít učit na přijímačky astejně občas na to musím myslet. Makáme na zahradě atd. jen abych měla jiné myšlenky....

puckal
8. dub 2011

@natyi25 Ahojky, já s clostíkem žádné negat. účinky nemám, jen je pravda že ovu vždy poznám.......potom beru ještě orgametril, po tom mi nic také není ale přibrala jsem po něm.....se stává. Tak přeju hodně štěstí 😉

nathali
8. dub 2011

@jika10 no mozno si vajucha ponadavali ze ktore bude mimi 😀 ale snad sa dohodnu a bude obe mimi 🙂
idem kuk ten FF 🙂
@puckal no to mas pravdu ze teraz tie teploty uz tak viac menej nic neznamenaju ale clovek tak nejak v kutiku duse dufa ze to vijde a na grafe to bude krasne vidiet takze nechame sa prekvapit 🙂

jika10
8. dub 2011

@natyi25 No tak drzim palce, aby i takova mala davka zabrala. My se s manzou uz snazime 16 mesicu, loni jsme to neresili, protoze jsme meli v cervnu svatbu, tak byly myslenky na neco jineho no a stejne se nepodarilo. Od listopadu mi dal dr clostika. Ja jsem podle HP ovulku mela, ale mela jsem dlouhe cykly 38 dnu, tak mi dal dr clostika a cyklus se zkratil, nejdelsi cyklus s clostikem byl 32 dnu (Ovu 16 DC a LF 16 dnu). No a ted jsem mela dva krasny foliky 18 mm a dr mi pichnul pregnyl a 3 dny za sebou jsme se snazinkovali. Premyslim, jestli dneska pro jistotu to nepojistit 😅
Neboj, clostik funguje, moje kamoska ma krasny clostikovy dvojcatka 😀 Takze ja clostiku verim