Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
8. dub 2011

@nathali doufáme asi každá, to musím potvrdit, a že se necháme překvapit souhlasím, protože nám ani nioc jiného nezbývá 😅 Taky koukám na FF ale moc se tam nevyznám...

nathali
8. dub 2011

@puckal som na tom podobne tiez na FF neviem kde co a ako 😅 aj ked som grafy nasla ale moc sa v tom nevyznam
prosim ta ty si do grafu ako zapisala ze si brala clostil???

jika10
8. dub 2011

@nathali koukni, koukni. Ja myslim, ze mas o zabavu postarano, tech grafu je tam neco kolem 40000 a to jsou jenom tehotensky 😅 No a taky jsem ted koukala na svoje grafiky a tenhle mesic jsem mela nejaky celkove vyssi teploty. Pred tim byla ovulka pri 36,5 a ted 36,64. Myslite ze je to mozny, aby byl takovy rozdil 😅

kamillka100
8. dub 2011

ahojte baby, preco mi neukazuje plnu ciaru na grafe, este ani raz som ju nemala, nechapem 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

puckal
8. dub 2011

@nathali tam je v záložce Meds přímo clomid- a to clostík 😉 A orgametril je progesteron. Já to také nevěděla ale kámoška z MK mi poradila. No jinak se tam pořád ztrácím....

nathali
8. dub 2011

@jika10 ja som mala vzdy inak ovu raz som mala 36,5 potom 36,2 dalsi 36,3 a teraz zas 36,3 takze je vsetko mozne 🙂
@kamillka100 neviem preco ti neukazuju plnu ciaru a podla coho to FF robi?

puckal
8. dub 2011

@kamillka100 myslím si, že proto, že má jen zadanou teplotu. On pokud má jen jednu hodnotící podmínku tak to vyznačí takto. Kdyby jsi tam přidala čípek, nebo ovu test tak by měl co zhodnotit a byla by celá. Nebo nemáš tam dané ještě nějaké prášky, že bereš??? Nebo zkus dát den předem ovu test + a uvidíš.

nathali
8. dub 2011

@puckal uz som to nasla 🙂 ale dakujeeeem 🙂
no aj ja som s toho niekedy mimo a neviem co kde a ako ale pomaly sa ucim 😀

puckal
8. dub 2011

@nathali no já doufám, že se už moc s FF sžívat nemusíme, že ho za chvíli potřebovat nebudeme 😀

nathali
8. dub 2011

@puckal no to by bolo super keby sme to na nejaku dobu nepotrebovali 😀
jaaaaj este 10dniiii ☹ to snad nevydrzim

jika10
8. dub 2011

@nathali No tak jsi me uklidnila. Vim, ze kazdy cyklus je jiny, ale predchozi dva cykly si byly dost podobny a ted je vsechno krapet jinak. Je fakt, ze jsem mela clostika po pauze a jeste ten pregnyl, tak nejaka zmena asi nastat musela.

Holky ja snad to cekani nevydrzim. Uz ted jsem natesena jaka bude teplota zitra a zda bude ovu na FF vyznacena.
@kamillka100 Ja myslim, ze to je tim, ze tam nezadavas pozit. ovu test, pripadne ovu bolesti,. cipek, hlenik. Neves hlavu, hlavne ze je ovu vyznacena ne

nathali
8. dub 2011

baby toto som vam musela ukazat: http://www.topky.sk/cl/13/1257891/FOTO-Zena-trp...
vobec sa mi nechce verit ze mala mimomaternicove tehu? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 a este tak dlho a take velke???????

@jika10 moc sa netes aspon u mna to tak funguje ze ked sa na nieco tesim nevide mi to 😅 tak som radsej teraz smuta 😀

jika10
8. dub 2011

@nathali No tak to neplati jeno u tebe, ja se taky netesim. Sem realista a traged 😀 Ja se tesim na zitrejsi teplotu, to je vse. Chci aby mi FF vyznacil ovu a pak teplomer pujde do supliku a vyndam ho, az bude zase potreba. Doufam, ze tam zustane alespon 2 roky 😀 No to je sileny, jak je tohle mozny 😕 To je dalsi vec, ktera me ted bude strasit

nathali
8. dub 2011

@jika10 ja mam po ovu a stale meriam 😀 😅 ale to skor len preto aby som mala cely graf a s teplot si radsej nic nerobim a pekne pockam do testovacieho dna 😀
no to vies ze teplomer v supliku zostane dlho 😉
ani ja netusim ako je to mozne?!!

kamillka100
8. dub 2011

dakujem baby, no ale ja si ovul. testy nerobim, skoda ☹ , ale to je jedno, ale nechapem ze mi teplota stupla aj na zaklade anovulacneho cyklu, no je to zaujimave

nathali
8. dub 2011

@kamillka100 mozno az tak anovulacny nebude 😵

kamillka100
8. dub 2011

@nathali no neviem, ale ked dr. nevidel zlte teliesko,tak ovulka urcite nemohla byt, aspon tak som si to prestudovala, no ale je to zaujimave.......preto si este budem nadalej merat, som zvedava 😉

nathali
8. dub 2011

@kamillka100 ved uvidis ze ako to nakoniec bude 😉
a co porabate babulky???

kamillka100
8. dub 2011

@nathali ja som v robote ☹ ☹ ☹ , tak sa mi nechce, pocasie je skarede, riadne tu fuka a otvaraju sa mi stale dvere 😠

leeena_4
8. dub 2011

@kamillka100 Znám osobně 2 holky, kterým v den ovulace doktor řekl, že ovulace nebyla a dal jim clostík. Obě jsou těhotné - jedna za 2 měsíce rodí 😉 Takže možné to opravdu je 🙂

nathali
8. dub 2011

@kamillka100 aj u nas je take hnusne pocasie fuka jak blaznive a ked mam otvorene okno bojim sa aby nevyletelo
@leeena_4 no tak to je dobreee 🙂 baby museli byt velmi prijemne prekvapene 🙂

leeena_4
8. dub 2011

@nathali to teda byly 😀 A oběma se stalo ve stejný měsíc. To by si člověk nevymyslel 😀

kamillka100
8. dub 2011

@leeena_4 no uvidime, ako uz som sa s tym zmierila, ze ovulka asi nebola, ale tie teploty ma riadne popletli, dr. mi nepovedal, ze ovulka nebola a ani ze bola, len sestricke diktoval vysku sliznice a aj to ze nevidi zlte teliesko, tak neviem, ale graf mi ukazal, ze ovulka bola den vopred, tak neviem ci to zlte teliesko je hned vidiet alebo az po niekolkych hodin, docitala som sa,ze vraj zlte teliesko rastie, vsak to je jedno, nebudem to uz riesit, co bude to bude, verim, ze mi v CAR pomozu 😵

nathali
8. dub 2011

@leeena_4 paani tak to je vazne dobre 😀
a to si clovek ani vymyslet nemoze lebo keby to chcel tak by to tak nevyslo

jika10
8. dub 2011

@kamillka100 Ja myslim, ze kdyby byl cyklus anovulacni, tak ti teplota nestoupne, ale bude to jeden den teplota nahore, dalsi dole a tak. neves hlavu i doktor se muze splect

@nathali Ja jsem si rekla, ze merit nebudu. Ja si pockam na ty dve // na TT

leeena_4
8. dub 2011

@kamillka100 já bych řekla, že ovu byla, když jsem koukala na tvůj graf a v CARu ti pomůžou určitě 😉

nathali
8. dub 2011

@jika10 tiez to mas pekne vymyslene 😀
@kamillka100 tiez sa mi nezda ze by toto bol anovulac graf ale ved uvidis a v CARe si v dobrych rukach 🙂

kamillka100
8. dub 2011

dakujem baby, boze ake ste zlate 😵 😵 😵 😵 , normalne sa tesim, ze ste tu......co by som si bez vas pocala.......

jika10
8. dub 2011

@kamillka100 No co by jsi si pocala, propadla by jsi panice 😀 😀 To rikam vzdycky, kdyz se me nekdo zepta, co budeme delat a ja reknu propadneme panice 😀 😀 Neboj i ty budes maminkou, jen mas ty i my ostatni takovou smulu, ze si to miminko musime tvrde vybojovat

@nathali Vymysleny to mam hezky, ale kdo to ma vydrzet. No a ted babo rad 😀 😀 😀

Ja zitra jedu za kamoskou, co ma pul rocni holcicku, kterou adoptovali. No tesim se, jaksi ji uziju. Tutinek 😀

kamillka100
8. dub 2011

@jika10 si zlatucka, dakujem, spravne si to napisala 😉