Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
8. dub 2011

tak je ze mě na chvíli zase krasavice, byla jsem u kadeřnice 😉 Tu od včera straaašně fouká, nedá se venku ani nadechnout, v noci vše bouchalo a teď taky fučí o106.Jedeme na nákup ať mám z čeho vařit...

lifinka
8. dub 2011

@kamillka100 podle mě ovu proběhla 🙂 normální vzestup máš!

kamillka100
8. dub 2011

@lifinka no ja som uz jelen, ale to je uz jedno, mozno ovulka bola a zlte teliesko sa nejak vytratilo, nechapem 😒 , uz to neriesim, aj tak sme sa velmi nesnazili 😉

lifinka
8. dub 2011

@kamillka100 a zrovna by to mohlo vyjít, však uvidíš drž se!

puckal
8. dub 2011

Ahojdy tak za chvíli razím na nehty a domů tak se tu hezky mějte, přeji pevné nervy a doufám že v pondělí bude další s //. Já se asi neozvu protože budu pracovat na zahradě a nemyslet na mimi 😝 Testy koupím ale dám je muži at je schová at je nenajdu. Mějste se fajn 🙂

nathali
8. dub 2011

tak som spet musela som si na dve hodinky pospat teraz som vazne jak male decko 😀
@lifinka tak uz si doma od kadernicky??a vyfot sa 🙂
@puckal maj sa krasne 🙂 a uzi si vikend 🙂

jesterka001
8. dub 2011

Ahoj holky, můžu se zeptat? Brala jsem clostík, dneska jsem 29 DC a zatím nic (cykly mám po 28 dnech přesně). Neposouvá vám cykly clostík?Nemáte s tím zkušenost? Díky moc.

kamillka100
8. dub 2011

@jesterka001 ahoj a nemozes byt v tehu??? sice mne clostil cyklus posunul, ale iba v jeden cyklus som mala 31 DC a tiez mavam 27,28 DC, skus testnut uz by ti malo ukazat 😉

jesterka001
8. dub 2011

@kamillka100 - Díky za radu 🙂 Asi teoreticky můžu být těhu, jen tomu po pěti letech snažení (a jednom MA) nějak nevěřím. Teplotu mám 37,2 (ale jinak si jí neměřím, takže nevím). Ráno teda testnu. Ježiš, já jsem ale nervózní!!!

kamillka100
8. dub 2011

@jesterka001 tak drzim palceky aby boli //, potom daj vediet, no teoreticky by si mohla byt v tehu ked BT rannu si mala 37,2 to je dost vysoka a mas nejaky graf? ja som clostil brala a zial nepomohol ☹ , tak som sa teraz ocitla v CAR 😉

jesterka001
8. dub 2011

@kamillka100 - Právě že graf nemám, bazálku jsem si neměřila, takže mi tenhle dnešní údaj je na nic. Já do CARu chodím rok a půl. Už ti tam dělali nějaký vyšetření? Třeba přijdou na to, proč se nedaří a pomůžou ti 😉

I já vám tady holky moc držím palečky, aby se zadařilo 🙂 Jestli tam budou //, tak na ten rok zajíce snad i budu věřit 😀

jika10
8. dub 2011

Holky ja bych spala jak male dite. Acho jo, jeste dve hodiny v praci, asi hodim umakart 😀

kamillka100
8. dub 2011

@jesterka001 ano sledovali mi cely cyklus, len teraz cakat na vysledky 😠 😠 😠 , taha sa mi to neskutocne dlho, nech bude piatok 😠 😠 😠 /myslim druhy/ 😀 a problem je u teba? ci u manzela?
este raz drzim vsetky prsty kolko mam, nech ti to vyjde po takom dlhom case 😉 , uz by sa aj patrilo...... 😉

nathali
8. dub 2011

@jesterka001 no tak to vypada ze by si vazne mohla byt tehu 🙂 drzim palceky aby tam // kolajnice boli 🙂
a vam sa preco nedarilo ak sa mozem opytat?

kamillka100
8. dub 2011

@jika10 nie si sama, ja som tiez riadne unavena a to pocasie mi dodalu len depku... ☹ , som nervozna ako pes.... 😠 a ani neviem preco, nech nam to rychlo zbehne, ja koncim o 17.30

nathali
8. dub 2011

@kamillka100 @jika10 to vydrzite,uz to mate za par 😉
sa mi to keca ked som teraz doma co? 😅 😀

jesterka001
8. dub 2011

@kamillka100 - tak uvidíš ja ti dopadnou výsledky. Pak se to dá vždycky nějak řešit. Hlavně když se ví CO řešit!!! 😉
@nathali
Jste úúúúžasný, děkuju 🙂 Čtu vás tady už pár týdnů, jen jsem nepříspívala.
No, když shrnu mé diagnózy, na který mi postupně přišly (nebo o nich vím) tak: jeden vaječník a vejcovod, snížená funkce štítné žlázy, antifosfolipidový snydrom, přeléčené chlamydie, problémy s imunitou a můj věk. To je myslím všechno 😀 Mám za sebou tři IVF (v rozmezí 06-12/2010), ale negativní ☹ Otěhotněla jsem jedinkrát přirozeně (přesně před rokem), ale bohužel v 8 tt MA. Proto už po těch pěti letech snad ani nevěřim, že by to mohlo přirozeně vyjít.

nathali
8. dub 2011

@jesterka001 ono to tak byva ze ked clovek prestane dufat ze by sa to mohlo stat tak pride zazrak a // na testiku 😉 moc ti drzim palceky aby to tak skutocne bolo a ty si sa mohla tesit s ulzicka stastia zasluzis si to 🙂

jika10
8. dub 2011

@jesterka001 Neboj, jedna holcina tady cabalkova mela ze sebou 3 potraty a ted podivej je v 15 tt. Nadeje umira posledni, musis verit ze i tobe se to podari.

@nathali No nevim, jestli vydrzim, asi usnu. jen nevim proc sem takova unavena, kdy jsem tak krasne spinkala 😅

jika10
8. dub 2011

@kamillka100 No to mi povidej. Vcera tak nadherne a dneska vitr a pod mrakem. No jo blizi se vikend, tak je to jasny 😠 ze bude hnusne 😠

kamillka100
8. dub 2011

@jesterka001 tak ti to ozaj uprimne prajem, to vsetko ti zistili v CAR?,normalne mam strach......

kamillka100
8. dub 2011

@jika10 a hlasili take pocasie aj na druhy tyzden 😠 , aspon u nas na vychode, neviem ako v CR, je to dialka, mozno u vas bude krasne slnecno 😎

jesterka001
8. dub 2011

@kamillka100 Naozaj 🙂 Ale ty se neboj, já jsem takový zvláštní případ 😀

jania023
8. dub 2011

kocky co myslite mam testnut ci pockat do rana?? 😀 😀

jika10
8. dub 2011

@jania023 Pockej do rana, at je tam pekna druha carecka 😉 Hned rano se nakouknu

@kamillka100 Ja jsem dneska pocasi nestihla, ale co jsem videla jen tak po ocku, tak by to taky zadna slava nemela byt

jania023
8. dub 2011

@jika10 nakoniec som urobila ale nic tam nieje ani tuk,ten test je nejaky divny lebo v mieste druhej ciarky je ciara ale snehobielâ a vsetko naokolo je ruzove tak to bije oci

kamillka100
8. dub 2011

@jania023 mohla si vydrzat do zajtra ☹ , ja som minuly cyklus testovala a tiez som take mala, okolo ruzove a ta druhy ciarka bola biela, ale ked to vyschlo nadej klesla,pockaj kym to uschne, mozno mas blby test, vcera si ciarku mala, tak tam musi byt aj dnes, drzim palce aby sa ti ukazala, velmi ti to prajem a kazdej jednej babe, dost trapenia!!!!zasluzime si to.... 😠

lifinka
8. dub 2011

@jania023 a jaké máš testy?

jika10
8. dub 2011

@jania023
@kamillka100 No holky nestraste. To uz se budu bat i testovat za 14 dnu. ted teda premyslim, jestli radeji nepockam, jestli mrcha prijde nebo neprijde a pak teprve zkusim testnout. Prave se bojim toho, aby test nebyl falesne pozitivni a pak prijde zklamani z mrchy.

@jania023 A jakou mas citlivost. Nekde jsem cetla, ze s citl. 10 byvaji casto falesne pozitivni. Teda doufam, ze ty nebudes ten pripad, ze tobe bude carecka silit, jen ted odpoledne, ze byla mala hladina HCG. Drzim palce, at jsou na testiku // tlustice.

Jo holky, co mam delat s tim briskem, porad me tam tak divne picha. Doufam, ze ty manzelovo kluci nebyli nejaky zkazeny 😅

jania023
8. dub 2011

@lifinka nekjake nove vraj ale nieje na nich citlivost ale su vraj od 5-7dni pred ms,asi je ten test blby lebo ta ciarka aj po vyschnuti je bieja a ked som ho robila tak tam najprv boli bieje obe tie ciarky a potom jedna ztmavla ale nie nejak extremne podla mna je dost svetla,ale vsimla som si ze mam dost svetly moc asi to bude tym ze dost pijem a costo chodim cykat,ten creamy vytok mam stale a teplota dnes 37