Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

amisa
4. kvě 2009

luucka.. dakujeme za nakazu dufam ze je velmi infekcna 🙂

moa
4. kvě 2009

ahoj amis uz som itala vidis stalo to za skusku a mozno ked par dni pomerias teplotu budes to mat potvrdene 2nasobne,tak uz aby si zacala snazilkovat 😉

ma.ja
4. kvě 2009

laparkou ti koukaj do bříška, říznou pod pupíkem 1cm řez, tamtudy tam strčí "nástroj", pak ještě vím, že tam neženou nějaký plyn, aby se tam mohl operatér líp orientovat. Pak nějakou kontrastní látkou zjišťují průchodnost vejcovodů. Hysteroskopie - to skrz čípek zkoumají dělohu.
Taky z toho nejsem moudrá, zkus kouknout na diskuzi"laparoskopie a hysteroskopie", tam to mají hol¨ky za sebou a je to tam hezky popsaný

michamicha
4. kvě 2009

holky, mě bylo ráno pěkně zle od žaludku 😝 vstala jsem, abych změřila BT, pak jsem koukla na prdečkovo testík a musela jsem si jít znovu lehnout ☹ za tu dobu jsem se několikrát vzbudila a zase mi bylo špatně, nechápu co se děje, ale teď se oblíknu a jdu si koupit test 😎

moa
4. kvě 2009

ma.ji dakujem za vysvetlenie nieco som aj ja nasla ,ako vidim ani jedno z toho nie je moc prijemne

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Ahoj Luci, díky za bacílky, chytám a věřím, že jsou hooooodně nakažlivé 🙂

Amisa, už jsi testovala, když máš testík doma?

Micha a jakou jsi naměřila teplotu? A ms už jsi měla dostat?

Holky, všechny které budete testovat, mocinky moc vám držím palečky a dejte brzy vědět, jak jste dopadly 😉

eloana
4. kvě 2009

holky diky no uvidime -sance asi vetsi minule jsem mela jen jeden

ma.ja
4. kvě 2009

el, taky si říkám, že když jsou 3, tak je větší šance
můj chlapínek z toho měl včera srandu, že budem muset koupit větší auto, aby se nám tam ty trojčata vešly 😀

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

no holky, to teda bude miminek - nám kdyby se chytly všechny, tak si asi budeme pořídit mikrobus 😀

luuca2
4. kvě 2009

Taky jsem se bála toho, že když jsem měla 3 dominantní folíky, že by z toho byla dvojčátka. Ale máme tam jen jedno 🙂

ma.ja
4. kvě 2009

holky nechce se mi, ale musím do práce, tak zas večer nakouknu 🙂 papa

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Marcel, ahojky a ať ti to rychle uteče 🙂

luuca2
4. kvě 2009

ma.ja tak ať ti to v práci uteče co nejrychleji 😉

michamicha
4. kvě 2009

leni, včera jsem měla pokles na 36,6 a dneska vzestup na 36,8 a bolí mě břicho jak kdybych měla dostat ms 😖 no ms jsem měla dostat už v sobotu, ale tím, že se pravděpodobně ovulka objevila o týden později, tak bych jí měla dostat až někdy o víkendu, tak nevím 😖

amisa
4. kvě 2009

lenka: testovala som v robote 🙂 som si ho aj odlozila a nafotila.. fotit na zachode je celkom sranda 🙂

luuca ale ved to je jedno len nech su zdrave 🙂

baby musime sa snazit musi sa to tu vyludnit a zalozit temu :cakeme babetko po clostyle

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Micha, tak to je teda zajímavé, ten včerejší pokles by mohla znamenat implementaci embrijka. Ale mrzí mě, že tě bolí bříško a navíc, když člověk neví, od čeho ho vlastně bolí.

Amisa, teda testovat a fotit v robote na záchodě, to je fakt sranda 😀 Dáš to pak do albíčka?

Na tu novou diskuzi už se taky moc těším 🙂

luuca2
4. kvě 2009

Amisa, to je pravda co píšeš, ale nevím jak bych to zvládla. Nějak by to jít musel s více prckama. A co ten testík ????????

kri
4. kvě 2009

Ahojky clostilky, přeji krásný pondělní den! 😵 I když trochu zamračený.

Všem co se chystajá testovat moc držím palečky, aby se ty // objevily! 🙂

Prdecek, tobě taky moc držím palečky, aby vše dobře dopadlo! Podle toho jak čárečka zesílila, prostě musíš být těhu! Doufám, že brzo napíšeš jak jsi dopadla u Dr.

amisa, jj to znám. Taky jsem testila v práci na wc, ale pak jsem to tedy skenovala. 😀 A co, jak jsi dopadla?

Leni, info do tabulky, zítra jdu na kontrolu a screening. Pak určo písnu a přidám fotečku do albíčka. Přeju ti ať ti to čekání utíká a tentokrát to prostě už musí vyjít! 😉

A abych nezapomněla, posílím spoooooooooooooooooooooooooooustu těhu bacilků!

michamicha
4. kvě 2009

holky zkusila jsem testík http://leteckaposta.cz/415492374

moa
4. kvě 2009

micha robi sa tam tienik alebo sa mi zda iba?

luuca2
4. kvě 2009

Já tam taky asi něco viděla.

michamicha
4. kvě 2009

já ho tam taky vidim, ale je strašně slaboučkej ☹ zítra zkusím znovu testnout 😉

moa
4. kvě 2009

takze nie som sama kto to vidi 🙂 jeej mozno je este skoro kedy mas mat MS

michamicha
4. kvě 2009

moa, někdy koncem týdne, nevím přesně kdy, protože jsem mívala cykly kolem 26 dnů a dneska jsem už 29DC, ale jindy bývala ovu kolem 12DC a teď byla až někdy kolem 20DC, tak prostě tenhle měsíc holt bude překvapení, doufám, že příjemné 😅

kri
4. kvě 2009

já ho tam taky vidím, ještě úplně slaboulinkej, ale je tam! 🙂

michamicha
4. kvě 2009

prdecek se ještě asi neozvala jak dopadla, že? jsem napnutá jak kšandy jestli už má krev pozitivní 😉

moa
4. kvě 2009

micha a kae tabl si mala pichli ti aj Pregynl

moa
4. kvě 2009

boze ake pisem naopak ako tatar

amisa
4. kvě 2009

Lenka, Kri, luucka... no silne poztivne.. omnoho silnejsie ako kontrolna ciarka..teda ale ja ta bola jasne viditelna.. tak pokracujeme v prispievani chvostikov kazdy den 🙂.. uvidime co z toho bude.. muzik ich am trochu pomale a trochu viac mrtve 😒 ..ale zas nahradzujeme to pravidlenym prisunom 😎

michamicha
4. kvě 2009

moa, brala jsem jen norprolac na ten můj prolaktin, clostil jsem měla začít brát až od dalšího cyklu, a když jsem byla na UTZ 15DC, tak tam dr. viděl jen malý folíky a nízkou sliznici, tak řekl, že to bude nejspíš tím prolaktinem a že ten norprolac mám začít brát ještě ten den...no a pak jsem začala měřit BT a wunschkinder mi jí vyznačil kolem toho 20DC, takže jestli folíky rostou 2mm za den, tak je teoreticky možné, že to mohlo vyjít...teď mě jen mate, že je mi šoufl a furt cítim ten podbřišek, je to jiný než jindy, prostě se cítim jinak než obvykle před mrchou 😒