Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
8. dub 2011

@nathali az teraz mi doslo ze hovoris o tom moom dnesnom..nie nic tam nieje len ta testovacia a na mieste kde ma byt ta druha je to bielo az velmi to ostatne je asi len odraz 😉

nathali
8. dub 2011

@jania023 no na tom dnesnom vidim snad tri ciarky 😀 a kazda inej intenzite je to na prd ten test tak som zvedava ze co bude zajtra snad uz pekny test s peknymi ciarkami 😉

nathali
8. dub 2011

@jania023 az teraz ked som sa zadivala na ten test tak to vidim jak pises ty 😀

jania023
8. dub 2011

@nathali no vidis to sa moze podarit iba mne 😀 ten test sa vola fortel vraj casto je pozitivny aj ked nic nieje ze vraj zeny produkuju male mnozstvo hcg aj ked niesu tehu ze je lepsie mat test z citlivstov 25

nathali
8. dub 2011

@jania023 no tak super ze si si kupila taky silnejsi testik 🙂

jania023
8. dub 2011

@nathali dav vediet rano 😉

nathali
8. dub 2011

@jania023 juuuj tak to sa tesiiim 🙂 a drzim palceky 🙂

jika10
8. dub 2011

Taaak, mam uvareny obed na nedeli a ted spat. Jsem utahana jako kote.

Holky je mozny, ze by me po pregnylu bolelo brisko jako pri ovulce jenom s clostikem. Alespon ja takhle ted citim brisko, tak nevim jestli pro jistotu na to nemame jeste skocit 😅 😕

jika10
8. dub 2011

@nathali Ty sis zmenila ikonku 😀 Jsem si rikala, ze mame tady nejakou novou kocendu a ono Ty 😀

nathali
8. dub 2011

@jika10 sem hezka vid??? 😀
a jak to ze este nepsis?? potvora 😀

jika10
8. dub 2011

@nathali Nespim, protoze jsme meli pozdni veceri o pul desate a me uz se nechce ani to telo zvedat. Asi zustanu na gauci. No a navic slysim z kuchyne pekarnu, takze se mi dopekl chlebik na zitrejsi snidani 😉

jika10
8. dub 2011

@nathali A vubec, jak to ze nespis ty, kdyz uz jsou vyrobni vecery za nama 😀

jika10
8. dub 2011

Taaaak a ja tam mam nasi svatebni fotografii 😀 😀 😀

nathali
8. dub 2011

@jika10 my sme pozeral film ktory ma nebavil a priatel zaspat tak som behla na chvilku kuk ze co sa tu deje 😀
ta svadobna je kraaasna 🙂

nathali
8. dub 2011

@jika10 a zas som zmenila foto 😀 a myslim ze tato foto je dokonala 🙂

puckal
9. dub 2011

Dobré ránko, tak já takto: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Jdu natírat prkna na plot, mějte se. Doufám že tu bude pozitivní zprávička od jania 023 😉

kamillka100
9. dub 2011

dobre ranko, no dnes mi teplota klesla a riadne, nechapem 😒 ,asi mi bude skakat a bude z toho ozaj anovulak........nechajme sa prekvapit 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

pe_t
9. dub 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Poprvé tento měsíc jsem brala clostibeg. Nemám teda žádné zkuš. s ním, takže jsem žabař 🙂. Brala jsem ho 3-7 dc. 10 mi dělal můj dr. UZ - folík byl malej, tak znovu zas 12dc. To už jsem měla 18,5 mm, tak mi pích pregnyl s tím, že do 24hod nastane ovulace. Ten večer jsme se tulili, pro jistotu i druhý den(takže minulý týden čt, pá). No a od 14dc ( so) beru duphaston.
Holky ale mám za sebou pěknou probulenou krizi, od st - pá mě bolel pravej vaječník. Ve st teda šíleně - při každém kroku. Ale je to vůbec možný, aby se dr. sekl? To je blbost ne? Hlavně měřil na UZ.......ale nechápu, proč ta bolest přišla až šest dní po pregnylu? Nemáte s tím někdo zkušenost? Omlouvám se, že hned poprvé jsem se tak rozepsala.......jsem z toho už zoufalá

jika10
9. dub 2011

@puckal Holka ty vypadas nadejne. Ale nechci nic zakriknout. Ale drim palecky, aby to byl mimisek 😉

@nathali Ty mas dokonalou podobenku 😀 To jsi urcite ty kdyz jsi byla mala, vid 😀 No a ja nechapu, jak nas nasi svatebni fotografove dokazali tak uuuuzasne zvecnit, myslim, ze nam to tam slusi 😀

@kamillka100 Neboj tohle nebude zadny anovulacni cyklus. Teploty mas stale krasne nahore a kdyz mas teploty v prvni pulce cyklu nizko a v duhe vysoko (i kdyz skacou), tak to neni anovulak. U anovulacniho cyklu by jsi musela mit napr. 36,5, 36,6, 36,4, 36,7, 36,5, 36,7 a takhle by ti to skakalo po dnech cely cyklus. Vzdyt vis ze v LF muze byt pokles a muze to byt hnizdeni. Nebo ze se vajicko dostalo do delohy. Uvidis, teplota zitra zase stoupne

jika10
9. dub 2011

@pe_t Ahoj, vitej mezi nama. Me treba ted po pregnylu (mela jsem ho ted paty mesic s clositkem poprve) boli brisko jeste ted, takova divna pichava bolest. Ale ja ovulku mela ut-st-ct, takze to neresim. Taky vim, ze nektere holky rikali, ze je po duphastonu boli brisko, tak treba to je z toho. A nebo taky pisou na netu, ze pri zahnizdovani vajicka muze bolet brisko. Uvidis co to bude. Drzim palce, aby to byl mimisek 😉 a nehlasila se mrcha

jika10
9. dub 2011

@jania023 Tak cooooo, ja jsem vic nedockava nez ty

pe_t
9. dub 2011

@jika10 moc děkuju za přivítání 🙂
to čekání je strašný....no snad... jen mě zaráží bolest ne celého podbřišku, ale jednoho vaječníku 😒 . Všechno jsem ted měla poprvé, clostík, pregnyl, duphaston.....takže netuším, jaké jsou vedlejší projevy. Moc děkuju za povzbuzení🙂

kamillka100
9. dub 2011

@jika10 ahoj no uvidime, ale ja tomu velmi neverim, na 30% verim, ze ovulka bola, dr. mi dal riadnu neistotu, no ale nechajme sa prekvapit, ale aj tak ti pekne dakujem a janke vysiel TT dnes negativny, citam aj temu stastna 13 grafy a tam pisala, skoda, lebo verila som , ze je ozaj v tehu a priala som jej, no co uz, ten svet je ozaj nespravodlivy, nezasluzime si to

kamillka100
9. dub 2011

@pe_t ahoj, aj mna bolelo raz bursko alebo vajecnik pri brani clostilu a duphastonu, myslela som si ci nebudem mat nejaku cystu, ze mi pregnyl nezabral a vznikla folikularna cysta, ale pytala som sa dr. a vraj to su neziaduce ucinky, musis vydrzat a drzim palceky, tie bolesti mozes citit aj po dobrati 3 mes. po clostile, stale v tele je, vraj aj druhych 3 mes. su to predsa hormony 😉

jika10
9. dub 2011

@kamillka100 Neboj, musis verit a treba tenhle grafik by mohl byt vitezny. Treba jsi byla vic v klidu, kdyz jsi byla pod dohledem a mely jsi jistotu CARu a treba se to povedlo. Nebyla by jsi prvni pripad holciny, ktera pod hrozbou caru najednou otehu. Tak drzim palce 😉

A teda janii je mi lito, ja proste tem testum uz asi ani verit nebudu. Proto ja jsem rozhodnuta testit az 14-15 DPO a nebo se budu snazit vydrzet do mrchy. Ja mrchu podle teplot ocekavam 23.4., takze jestli potvora dorazi, tak to budou fakt skvele velikonoce 😒

jika10
9. dub 2011

Holky, tak ja jdu vstavinkat z pelisku a nejak se skulturnit. Zachvilku vyrazim za kamaskou s mimiskem, takze nakouknu vecer, tak ne aby jste toho moc nekacali 😀

Jo a jinak tady ne muj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757 , ja nechapu, ze me teplota hned po ovulce stoupne presne o 0,2 st .... Ale podle tabulek je to tak OK.

lifinka
9. dub 2011

@puckal hezký graf 7DPO pokles super.A u vás není takový vítr spíše hurikán?

pe_t
9. dub 2011

@kamillka100 tak to jsem vůůůbec netušila - děkuju 😉 tak jsem o něco chytřejší. 🙂

kamillka100
9. dub 2011

@jika10 pekny dnik aj ja az vecer mrknem co mate nove 😉

kamillka100
9. dub 2011

@pe_t no moja dufam, ze som to spravne napisala, kazda sme ina a kazda znasa clostil a duphaston inac, ja som ho znasala velmi zle a duphaston bol este horsi ako clostil, ako nahle som ho zacala brat, islo mi brucho roztrhat, od 16DC som uz zacala citit brucho a vajecnik ako tesne pred mrchou a pretrvavalo to az do mrchy ☹ , dufam ze to uz nebudem nikdy brat a pomoze mi nieco ine 😉