Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
9. dub 2011

@jania023 tak jako?

sysinek
9. dub 2011

@pe_t ahoj, vitaj medzi nami 🙂
mna boleli vajecniky nejakym sposobom po prenyle stale az do mrchy...a to som mam za sebou uz 2 cyklus

nathali
9. dub 2011

Tabulka 9.4.2011

Snažilky:
lucka_0906....31r...snž........12m.......52DC...(PC33dní)
blandik...........33r......snž......21m.......36DC...(PC43dní)
gabriellka.......27r.....snž.......16m.......33DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...........32DC...(PC35dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........31DC...(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m.......30DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž......................29DC...(PC32dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r........25DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......24DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................24DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.....23DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž.......1,11m......20DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................20DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........19DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........16m........18DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž..........12m........16DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m.........9DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m...........8DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r.................6DC...(PC43dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....17tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......15tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

nathali
9. dub 2011

dobre ranko baby
tak u mna je to takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
@puckal no tak ty vyzeras veeelmi nadejne a grafik je kraaaasny 🙂 len tak dalej 🙂
@jania023 tak ako ???som s teba taka nervoozna 😀
@jika10 to vies ze vam to na tej svadobnej slusiiii 🙂 a musim uznat ze vlasy su super len by so chcela vediet kde to bolo fotene 😀
@kamillka100 myslim ze ten pokles este nic vazne nemusi znamenat tak hlavu hore 🙂

jania023
9. dub 2011

@nathali
@lifinka Test negatívny takze už len čakať na ms.dnes 13DPO to by už ukázalo

lifinka
9. dub 2011

@jania023 😔 nechápu napřed poz. test pak nic, to je divné....jsem z toho smutná

nathali
9. dub 2011

@jania023 ale nemuselo sa este nic ukazat ja som citala na mk ze baby aj na 16dpo este nicnemali a na 17 dpo sa uz im ukazala ciarka tak vydrz do ms a uvidis ze ci pride.drzim palceky aby neprisala a potom sa ukazali // 😉

lifinka
9. dub 2011

@nathali ahojky, tak dnes jeden tedy za chvíli k ségře, synovci slaví 25,18 let, tak se napapkáme 😵 stále je taková vichřice, nebo co to má být už dva dny je to otrava, venku se nedá být, sotva se nadechnem 😀 tak pěkný víkend

nathali
9. dub 2011

@lifinka aj u nas fuci vietor je to hnus my sme chceli dnes opekat znami maju postaveny kraaasny barak tak ze u nich no tak neviem ze co s toho bude mne je uz lepsie aj ked som v noci mala pocit ze asi vyklasem vsetky vnutornosti 😅 😀
tak si oslavu krasne uzi a nejaky ten dortik posli 😀

jania023
9. dub 2011

@nathali
@lifinka no ved uvidime zahada bude vyriesena ked teplota padne.

nathali
9. dub 2011

@jania023 snad sa ti to nestane

a co porabate babulky???

jania023
9. dub 2011

kocky pri brani utrosu mi moze meskat mrcha ci to uplne zastavi alebo pride normalne??

zuzka1.
9. dub 2011

@jania023 utros je to co dufik, takze by nemala meskat, skor pomoct.
co dnes testik? nerobila si?
nie som v ovraze, nedocitavala som

jania023
9. dub 2011

@zuzka1. test negat nes rano..ale niekde som citala ze pokial beries utros tak ms nedojde tak aby som potom nestresovala

zuzka1.
9. dub 2011

@jania023 to je zaujimave s tym utrosom, pokial by to tak bolo, malo by to byt napisane v pribalovom letaku.
takze nic? neverim.
jaaaj ale tak aj ja som mala dva pozitivne testy po sebe a doktor to nazva biochemicka reakcia pri stimulacii, tak asi tak.
ale, nehadzme flintu do zita.
mna boli brusko uz tri dni, zajtra by mala dost mrcha, tak snad dojde, ked uz podla dr foliky neboli tento mesiac.
zacinam s davkovanim 2x1

zuzka1.
9. dub 2011

2x1 clostyl a 2x1 dufik

puckal, ty?kedy testujes?

zuzka1.
9. dub 2011

nathali moja ty ako, kedy?

jania023
9. dub 2011

@zuzka1. a aj ty mas nizko krcok maternice a je tvrdy?ja som nato prisla vcera pri zavdzani utrosa,ja zatial nemam priznak na ms tak len cakam

zuzka1.
9. dub 2011

ja si krcok maternice nekontrolujem, tak neviem

zuzka1.
9. dub 2011

ako ti urcil davkovanie lekar?
prestudovala som to na nete, je to to iste co dufik, len ma viac jednotiek jednej veci v zlozeni, to je vsetko.
aby menzes prisiel je nutna pauza pravdepodobne, ako ti to kazal brat?

nathali
9. dub 2011

cau kocky 🙂 tak sa vam mozem venovat uz mam vyupratovane a uz treba len navarit 😀
@zuzka1. ja som dnes len 7dpo takze u mna je to take nijake zatial tak cakam ze co bude ale meram sice BT no neriadim sa podla nej lebo som mala v stredu BT ze 38,0 a potom mi napadlo ze sak to mohla byt vnutorna horucka a aj bola tak som to z grafu vymazala a beriem antibiotika ale uz ok
a co ty ako sa ams?? pozeram ze si tu uz dlho nebola ako s mas???

nathali
9. dub 2011

baby pri clostile beriete aj duphaston???

zuzka1.
9. dub 2011

@nathali ja beriem aj clostyl a dufik, dufik napomaha uhviezdovaniu drobceka a okrem ineho mne aj upravuje cyklus.

ja vas citam , len nemam co pisat, nemeram BT, nesledujem sa....

nathali
9. dub 2011

@zuzka1. ja dufik mam doma ale dr. mi nevravel aby som ho brala 😒 tak neviem no pockam na koniec cyklu ze co s toho bude uz mam aj clostil nachystany a aj pregnyl a ked tak poviem dr ze co s dufikom??a ked tak by som ho zacala zobkat nech pomoze ked uz ho mam doma 🙂

nathali
9. dub 2011

@zuzka1. ved nevadi ked nemerias a nesledujes sa ved sa tu stale nemusi pisat len o tom 😉

zuzka1.
9. dub 2011

@nathali dufik sa spytaj lekara, to nie su vitaminy, ale hormony, nie kazda ich potrebuje, dava ich lekar ,ked uzna za vhodne a on aj urcuje davkovanie, a inak, nemal by ti ho davat, pokial nepozna tvoj HP. kedze dufik obsahujelen jeden hormon, nie ako hak, ze viac. neviem ci ma chapes, pisem jak tatar😀

nathali
9. dub 2011

@zuzka1. hej hej chapem ta 🙂 ja som uz dufason brala a teraz mam este doma tak som nevedela ze co a ako ale sama by som si ho nedala 😀

zuzka1.
9. dub 2011

preco ti ho uz nekaze brat, ty mas cyklus pravidelny? clostyl neberies uz:?

nathali
9. dub 2011

@zuzka1. ja som mala teraz 3mesiace pauzu a bola som uuplne bez liekov a ked som mala ovu(16-19dc) tak mi ms prisla na 35dc a teraz som zas zacala s clostilom tak uvidim ze kedy ms pride a ci pride teraz bola ovu na 13dc

jika10
9. dub 2011

Ahoj holky, tak jsme se ted vratili z vyletu. No dceruska kamosky je uplne uzasna, uzasna, uzasna.... No ja si uzila a dokonce me to ani nerozhodilo, ba prave naopak jsem byla v klidu. Takze se mimisek vzbudil, ja si pro nej sla do postylky, pak jsem maale davala hamanka (maso s ryzickou), takze jsem krmila na lzicku. No pak jsme si hrali, vozili jsme kocarek ..... No sem z toho uplne unesena. Manza si myslel, ze to na me bude pusobit jako antikoncepce a u me prave naopak. Ted o to vic si za tim mimiskem pujdu a doufam, ze na nej uz dlouho cekat nebudu 😀 Takze abych to shrnula jednim slovem NADHERA 😀