Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
12. dub 2011

@jika10 ja myslim ze tento mesiac sa uz polepsil a dozenie aj tie dva mesiace v ktorych nebola ani jedna tehulka
ako ano aj teploty su dolezite ja sa to snazim nebrat az tak k sebe a meram vazne len zo zvedavosti vzdy som mala iny grat tak ma zaujima ze aky bude teraz tento ako jasne ze dufam ze to vijde to by som klamala keby som povedala ze nie
snad bude pre vecsinu z nas tento mesiac vytaznyy 🙂 a budeme mat // na TT 🙂

jika10
12. dub 2011

@nathali No ja taky doufam ze uz bude tenhle mesic vitezny, nejenom pro me, ale nejlepe i pro ostatni holky 🙂

Tak uz tady mame krasne zatazeno a asi zacne kazdou chvilku prset 😒

nathali
12. dub 2011

@jika10 no u nas zas prsiiii 😀 toto bude asi cely den robit???!

jika10
12. dub 2011

@nathali No to asi jo, no proste april. Psa by clovek nevyhnal a ja budu muset 😠 Doufam, ze se to do vecera zase krapet vybere. Nesnasim dest, pak mam depresivni naladu 😒

nathali
12. dub 2011

@jika10 to asi vsetci ked je tam zatiahnute ale snad uz bude pekne
u nas pre istotu je vseetko mokre a svieti slnko 😀 ja s toho pocasia pos....em 😀 a obloha na pol zatiahnuta a vyjasnena to si akoze mozme vybrat co chceme alebo ako???

kamillka100
12. dub 2011

ahojte, moj graf : http://www.fertilityfriend.com/home/333213
no som zvedava co z toho bude, ci ozaj je to anovulak 😉 , idem si vas precitat, co ste popisali

lifinka
12. dub 2011

@jika10 😕 😅 😅 😅 😅 tak super, že nejsem modrá jen já 😀 😀 😀 já když jsem byla malá, pořád jsem se dívala na šmouli, takže naštěstí mě nevadí... 😉

lifinka
12. dub 2011

@nathali haha, a to jsi psala sluníčko a to jsi asi poslala k nám, zatím je hezky, ale bylo ŕáno dost zataženo!Nojo aprílové póčo.

nechtěně jsem cestou potkala děti na vycházce, samo, že tam byl Ivošek, tak mi stále mával a tak jsem je došla a on plakal, že chce jít se mnou domů....holky celou cestu dom jsem řvala....chuďátko moje☹

nathali
12. dub 2011

@kamillka100 juuuuj aka pekna foto 🙂 moc ti to tam slusiii 🙂
a graf sa mi paci vyzhera dobre 🙂
@lifinka no u nas je to jak na hojdacek 5min je pekne a potom 5min prsi a takto dokola takze si mozem vybrat 😀

lifinka
12. dub 2011

@gabriellka tak super, vítej u mě v tabulce!!!!tak holky teď puckal, nathali a kdo čeká nečeká na ms???

nathali
12. dub 2011

@lifinka mojaaaaa neplaac on sa nauci byt chvilku bez teba a bude uz dobre 😉 a doma si budete vzacny a aspon ti povie co bolo nove v skolke 🙂

lifinka
12. dub 2011

@nathali když se ho zeptám co ve školce, řekne, že mi to poví až večer 😅 nebo např, co jste papali? a on:rybičkovou pozamánku 😀 tu mají podle Iva už týden 😀 😀 😀

kamillka100
12. dub 2011

@nathali nevyzera ako anovulacny? lebo vcera baby mi pisali... dakujem velmi pekne, zmenila som si, mala som ju velmi dlho 😉

nathali
12. dub 2011

@lifinka zlatyyyy 😀 no ukecany teda neni ale to asi este len pride 🙂
jaaaj lifi snad mas pravdu a tvoje slova budu vyslisane a v dolnej tabulke budu tehulky len prichadzat

jika10
12. dub 2011

@nathali No jo, v tom pripade ja bych sla tam, kde je jasno. my tady mame uplne zatazeno, zatim neprsi, ale je venku tak pochmourno a tmavo, jako by bylo uz nekdy navecer 😒 A mam takovy pocit, ze jsme tu sami vid. A me se v praci nechce nic delat

nathali
12. dub 2011

@kamillka100 mne sa nezda ako anovulak a fotka je kde robena?

jika10
12. dub 2011

@lifinka No rozhodne ji necekam ja 😀

kamillka100
12. dub 2011

@nathali v chorvatsku na dovolenke 🙂 minuly rok, dufam ze toho roku pojdem uz 3 a nie len dvaja

nathali
12. dub 2011

@jika10 jeej mne sa vcera tak strasne nic nechcelo no hrooza ☹ ale snad mi to dnes utece rychlo
rob si castejsie pauzy take kratke mne to pomohlo inak by som v praci asi nic nespravila 😅

jika10
12. dub 2011

@kamillka100 Me se rozhodne nezda jako anovulacni a uz to tady pisu hroooozne dlouho. Koukni na FF do galerie grafu a tam mas anovulacni grafy. Tvuj rozhodne jako anovulacni nevypada, ver mi

jika10
12. dub 2011

@nathali No tak pauzy delam, dneska jenom konikuju 😅

nathali
12. dub 2011

@kamillka100 aj my sme chceli ist na dovolenku tento rok ale uvidim ako to vsetko dopadne
ale bolo by pekne sa na plazi ukazat uz s rastucim bruskom 🙂

lifinka
12. dub 2011

@jika10 to určo néé zamči dveře!!!!

holky mě se dnes zdál sen, že jsem porodila krásnou usměvavou holčičku.. 😀

kamillka100
12. dub 2011

@nathali tak to hej, je to take krasne, no ked sa do leta nepodari, tak urcite bude Turecko, ale ked sa podari, tak len chorvatsko, no uvidime..... 😉

kamillka100
12. dub 2011

@jika10 ja viem, ale ked mi to vcera baby aj potvrdili, tak neviem a vrta mi hlavou aj zlte teliesko co dr. nevidel, no ja budem stale nepokojne a nervozna, uz chcem ten piatok, nech viem nacom som 😠 , bo ma porazi, kazdy mesiac som v kutiku duse dufala, ze mohlo by to vyjst a tento mesiac tomu absolutne neverim..... 😠

jika10
12. dub 2011

@lifinka Ja kdyz byla mala, tak jsem mela smlouliky na tricku 😀 A ted obcas misto filmu kouknu na kacery, teda hlavne kvuli rampovi McKvakovi, to byl vzdycky muj idol, nebo na gumitky 😀 Je to po narocnym pracovnim dni takove jednoduche na koukani 😀

nathali
12. dub 2011

@kamillka100 ja myslim ze mi asi nikam nepojdeme mam taky pocit kedze chceme uz konecne byvat normalne tak to by som chcela viac ale aj taka dovolenka by bodla 🙂

jika10
12. dub 2011

@lifinka No v tom pripade bude mimisek holcicka. I kdyby mu ten pindik mel pri porudu upadnout 😀 Dvere pred mrchou jsou zavreny, ale ona potvora asi proliza klicovou dirkou nebo otevrenym oknem, uz nevim co sni 😒

@kamillka100 Do patku uz neni daleko, nastesti. Neboj ja myslim, ze nebudou zadny spatny zpravy. Vetsinou clovek ocekava tragedii a ono to pak dopadne uplne jinak. No a treba prave proto, ze tenhle mesic tomu vubec neveris by to zrovinka mohlo klapnout 😉

kamillka100
12. dub 2011

@nathali ako na dovolenke je super, ale never tomu ked ti niekto povie, ze mate ist na dovolenku a podari sa, je to somarina, ja som mala pocas dovolenky plodne dni a nic z toho, ani som na to velmi nemyslela, ked je niekde hacik, tak to nevyjde, asi tak.......ale aspon som si oddychla 🙂

lifinka
12. dub 2011

@jika10 jsi dobrá 😀 tak já měla na bílém tričku nažehlené šmoulí a pokojíku nakreslený obraz šmoulů s domečkem 😀 jj, dobře se vzpomíná 🙂