Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
12. dub 2011

@nathali chápu, ale díky tomu, že jsem nikdy duchy neměla tak mě v tom nic nebránilo, ale zase jsem si každý cyklus říkala, že prostě buď tam budou // anebo až příště, ale možná je to tím, že jedno dítko mám, ale mimi jsme chtěla straaašně moc druhé.

lifinka
12. dub 2011

@aduskatt a jak dlouho mešká ms?

puckal
12. dub 2011

@lifinka chápu to je..... a hlavně není ten test na 100%.
Holky já frčím domů a do prahy tak zase zítra. Mějte se tu hezky a at přibude další těhulka 🙂

lifinka
12. dub 2011

@nathali je to síla a jen proto, že jsem byla doma na rodičáku s Ivoškem a před tím makala pomali 8let v kuse, ale to se hold už nebere, si myslím, že cikán má víc a prd dělá!

lifinka
12. dub 2011

@puckal další těhule jsi ty 😀 tak klidnou cestu, papa

nathali
12. dub 2011

@lifinka no ja ked som mala tie // na mamateste pametas ze?? tak uz od vtedy sa bojim testovat skor a teraz mam nastastie silnejsie testy doma takze moc skoro ani testovat nemozem 🙂

natyi25
12. dub 2011

@nathali nie dlho...ale aj tak sa mi to zdá už večnosť...v septembri 2010 som vysadila HAK, takže cca od decembra, ale o mojom PCO som sa dozvedela až vo februári ☹ , tak odvtedy to riešime - "liečime"

nathali
12. dub 2011

@lifinka no ved to clovek maka jak blazon aby zabezpecil rodinu a ta "mensina" nic nerobi len bordel a maju sa jak prasata v zite a kazdemu je jedno ze nic nerobia ale davky dostanu 😠
nie som rasista to nie ale toto ma vie vytocit!

nathali
12. dub 2011

@natyi25 ale tak aspon ze sa prislo na to ze co ti je a riesi sa to 🙂
chodide do CARu ci len k svojmu dr.chodis??

natyi25
12. dub 2011

@nathali no veru, som rada, že o tom vieme...zatiaľ len k svojmu - novému, so "starou gyn" som skončila hneď ako mi nový na nezáväznom vyšetr. zistil PCO 😒 a vy ako????

lifinka
12. dub 2011

@nathali když má člověk špatnou zkušenost, tak je lepšíopravdu vyčkat a s citl 20,25 a hotovo!!!!Vím, jak jsme si psaly a já věřila, že se to dotáhne do konce ☹

nathali
12. dub 2011

@natyi25 u nas to budu 2roky v maji ale ja dufam ze teraz to vijde snaad 🙂
@lifinka no to vies clovek mieni pan Boh meni ale tak snad sa aj ja dockam stastneho konca a nie len ja ale ostatne baby 🙂
no ok baby tak ja pomaly asi pojdem na bus a do prace ☹ a teraz zacalo vonku tak fajin prsat skara!!! ☹

aduskatt
12. dub 2011

@nathali dakujeeeeeeeem, aj ja dufam, ale u mna standard byva, ze ked testnem,. do hodinky sa spusti svina jedna..ale pojdem kupit tak za hodinku test a uvidim...nervy uz pracuju

aduskatt
12. dub 2011

@lifinka no, 9,3 bola svina posledna, okolo 18 alebo 19DC bola ovulka...........takze podla mojich vypoctov sobota alebo nedela mala dojst mrcha......

nathali
12. dub 2011

@aduskatt tak to drzim palceky aby si nakoniec // objavila 🙂 tak vecer sem este nakuknem 🙂
tak sa zatial majte kraasne papa 🙂

lifinka
12. dub 2011

@nathali dočkáš, v práci, ať ti to utíká, papa

lifinka
12. dub 2011

@aduskatt a nějaké léky bereš?

aduskatt
12. dub 2011

@nathali dakujem, dam vediet ako som dopadla🙂

aduskatt
12. dub 2011

@lifinka clostil, utrogestan

jika10
12. dub 2011

@aduskatt Tak jsem na tebe zvedava a drzim palce, aby tam byly // 😉

natyi25
12. dub 2011

@nathali pozerala som tvoj graf...vyzerá to nádejne...dokedy budeš čakať s testom??? ja som začala merať BT len nedávno...tfuj, tfuj, nech je teraz všetko podľa vašich predstáv a fazuľka v brušku 😉

lifinka
12. dub 2011

@aduskatt tak snad to vyjde! držím pěsti

aduskatt
12. dub 2011

@jika10
@lifinka dakujem kocenky🙂)no, uvidime........

aduskatt
12. dub 2011

tak sme uvideli..................☹(testla som a nist.............teda jedna ciarka.aby to pecena hus kopla............tak uz len pockat na svinu a dobru chut ku Clostilu si zazelat

lifinka
12. dub 2011

@aduskatt a nic tam není?tak ještě uvidíme co bude...myslíš, že už šance není, že by se objevily //?No možná by bylo lepší z ranní moči?

aduskatt
12. dub 2011

@lifinka myslim, ze nie je☹ akurat 4,80 eur v prdeli☹

lifinka
12. dub 2011

@aduskatt ach jo, to je naprd, bože drahý test!

kamillka100
12. dub 2011

@aduskatt ahoj, to je mi luto ☹ , to sklamanie poznam a nie len ja, skoda, ale kym nie je mrcha, tak nadej tam stale je 😉 a ktory den si po ovulke??? mozno je to skoro na testovanie......

jika10
12. dub 2011

@aduskatt No to mi nerikej a ja bych se vsadila, ze tam ty // budes mit. Ach jo 😔

aduskatt
12. dub 2011

@kamillka100 jaj moja, ja som dnes 35 DC, cca 17 dni po ovulke
@jika10 neboj, zacinam velit do dalsieho utoku, xixi.mrzi ma to, ale zatial neplacem....uz som si za tych 5 rokov akosi zvykla