Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
13. dub 2011

@daisyna a jak máš starou dcerku?

lifinka
13. dub 2011

@daisyna už to vidím...

daisyna
13. dub 2011

@lifinka no super 🙂...

puckal
13. dub 2011

ahojky, tak včera v praze super, vše máme co jsme chtěli. Ale teplotka mi ráno klesla o 0,1, tak ani testovat nebudu.......jakmile mi pomalu klesne, bude MS.......tak si na ni počkám a testy schovám na další kolo. Co jinak tady nového? http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9

lifinka
13. dub 2011

@puckal já si nemyslím, že ms dojde, zítra půjde zase nahoru uvidíš. Já měla pokles 13dpo 0,2 a pak šla nahoru.no však uvidíme.

daisyna
13. dub 2011

@puckal ahoj, já jsem 11-12. dpo také jela dolů 🙂 a pak to vyskočilo zase zpátky nahoru, ještě nehaž flintu do žita 😉 ..

kamillka100
13. dub 2011

ahojte, no mne dnes teplota stupla, ja som z toho blazon, ale ti prve 2 dni co mam vysoke teploty, to moze byt vraj aj z toho, ze som bola riadne nechladena??? alebo si moje telo robi co chce 😠 , no uvidime... a co mate nove???
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

daisyna
13. dub 2011

@betina1984 dodatečně gratuluji 😉

lifinka
13. dub 2011

@kamillka100 kami, no pěkný graf si myslím, máš hezký pokles, no jsem zvědavá.

natyi25
13. dub 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/34ac8b toto je môj začiatočnícky graf 😨 čakám teda, čo bude ďalej 😝

daisyna
13. dub 2011

@gabriellka a tobě také gratuluji, hezky se ta spodní část tabulky rozrůstá 🙂
a ostatní nás budou postupně následovat 😉

kamillka100
13. dub 2011

@lifinka dakujem,no uvidime, velmi tomu neverim a som z toho trochu nervozna, v piatok skusim testnut, pred navstevou do car, budem teoreticky 10DPO, mam doma este jeden TT, keby som ho doma nemala,tak urcite by som ho nekupovala

daisyna
13. dub 2011

@kamillka100 jj, grafík vypadá zajímavě, jsem zvědavá, co se bude dít dále a potichoučku držím pěstičky 😉

kamillka100
13. dub 2011

@puckal ta teplota nic neznamena, jeden malicky pokles, nebud sklamana, urcite to vyslo,treba tomu verit a drzim palce pri testovani

puckal
13. dub 2011

@lifinka aha tak to jsem nevěděla......já jsem 12DPO. LF mám 14 dní tak se to za pár dní rozlouskne......
@daisyna- ty jsiměla také pokles????, Tak asi ještě šance je, ale asi vážně vydžím do soboty, zda bude MS nebo zkusím test....

daisyna
13. dub 2011

@puckal poslala jsem ti IP 🙂...jj, pokles tam byl 🙂
vydrž do soboty 🙂

rady007
13. dub 2011

Ahojky holky, tak jsem v pondělí byla na gyndě a paní doktorka měla radost, jelikož hned viděla, že clostík zafungoval... Bylo mi nařízeno, abychom si udělali v pondělí a v úterý hezký večer, jelikož je vajíčko před prasknutím... Když jsem k ní šla, začala jsem cítít takové píchání na pravé straně ... Což mi potvrdila tím, že mám vajíčko na pravé straně.... včera jsem bolest cítila celý den... Tak uvidíme... snažili jsme se v pondělí i v úterý a teď si jen přeji, abychom byli tři 🙂)) Ale jak si zakázat ty myšlenky, zda už konečně... to je teda něco.... 🙂

jania023
13. dub 2011

@puckal Moja ale tvoj pokles je nič aj ja mám dnes 0,1 pokles ale ms určite nepríde..nestrachuj si ešte stálele vysoko takze v pohode

jika10
13. dub 2011

Ahoj holky, tak ja neprestanu merit a neprestanu 😀 Takze tady je muj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757
Nejak dneska zacinam citit bolava prsa, myslite ze to mam po tom pregnylu???

@rady007 Ja jsem ted ve fazi cekani taky a bude to jeste dlouhy, moje LF je 16 dnu, takze jeste 10 dnu prede mnou 😒

eerikaa3
13. dub 2011

ahoj vsetkym,@puckal moj graf dnes takto,tak neviem http://www.fertilityfriend.com/home/34a6d6

jika10
13. dub 2011

@eerikaa3 No ty mas taky krasny grafik. Kdy se chystas testovat ???

eerikaa3
13. dub 2011

@jika10 povodne som planovala ked vynecha,ale po tom velkom poklese som stratila odvahu

kamillka100
13. dub 2011

@jika10 ahoj moja, ja som si to uz vela krat hovorila a nikdy som to nedodrzala, sme zvedave co dalej, tu bolest prs ti neviem povedat, ale mna prsia asi prvy krat po cca 6 mesiacoch bolia a zacali bolet hned po ovulke, ale moze to byt aj z pregnylu,myslim si...

kamillka100
13. dub 2011

@eerikaa3 mas pekny graf, uz by ti malo ukazat ci to vyslo alebo nie, kedy testujes?

eerikaa3
13. dub 2011

@kamillka100 aj vam konik hapruje?Najprv je na stranke moja odpoved a az potom otazka.Hm?

majka_3
13. dub 2011

@rady007 Ahoj ...tak moooc držím palce toto som presne pociťovala v marci .na 5 deň som si zobrala prvú tabletku.pekne som využívala a na 12DC som išla na folikulometriu. a bol tam 18mm folik.doki mi povedal že sa mame asi 3 dni snažiť. tak sme sa posnažili.cítila som aj bolesť mala som ho na pravej strane......no a asi 4dni pred očakávanou ms som si spravila test....čos som bola sklamaná bola iba / . tak som stratila nadej že mne asi nic nepomože.....a deň očakávanej ms ma bolelo bruško úplne ako keby som mala dostať tak som čakala...čakala a nič....no na druhý deň ma prehnalo bolelo bruško a necitila som sa vo svojej koži....tak že idem vyskúšať ešte pre istotu testnúť a na moje prekvapenie bola tam aj druha palička ..sice slabulinká ale bola... 🙂 🙂 🙂 🙂 toľko radosti šťastia čo mi prešlo hlavou to bola nádhera....testíky som opakovala na dalšie dni palička ostala a aj tmavla....dozvedela som sa tu krásnu novinu pred tyždnom vo štvrtok.bola som aj u gyn. no ešte je skoro tak nič tam nebolo vidno.tak o 2 týždne hádam uvidím moju vytúženú bublinku 🙂 🙂 🙂
Naozaj ti mooc držim palce aby to vyšlo....ja som sa 2 roky snažila a naraz jedny tabletky iba 5tabliet som zobrala a je to tu....nechcem to zakríknuť ale potichučku sa tešíme tak dúfam že bude všetko tak ako ma 🙂

puckal
13. dub 2011

@majka_3 jé...... tak to je krásné že se po clostíku hned zadařilo. Další úspěch nás jen potěší. Tak já taky budu ještě doufat, v sobotu se to rozhodne 😉

jika10
13. dub 2011

@eerikaa3 Jestli te to uklidni, tak tohle konik uz dela od vcerejsiho vecera. Moje odpovedi se taky objevovali nahodne v textu 😠 Uz jsem rikala, ze mi chce asi nekdo rozjet schizu 😠

eerikaa3
13. dub 2011

@jika10 😀

jika10
13. dub 2011

@majka_3 No to je uzasna zpravicka. Velikanska gratulka 😉

Jeeee, kazdy den nam pribyva nova tehulka, to je kraaaasny, jen tak dal at uz jsme vsechny ve spodni tabulce.

majka_3
13. dub 2011

@puckal no tak VŠETKÝM vám mooooooc držím palčeky....aj ja som to moc potrebovala 🙂