Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
13. dub 2011

Holky koukam, ze jaro s nama dela divy, co. Nebo ze by ve vzduchu litaly tehu bacilky. V tom pripade ja chci taky

majka_3
13. dub 2011

@jika10 dakujem 🙂 DRŽIM PALCE 😉

jika10
13. dub 2011

@majka_3 No ja drzim palce tobe at je mimco v poradku a uzivas si pohodoveho tehotenstvi. Ted zacnou ty spravny starosti. 😀 Uplne ti je zavidim, v dobrym samozrejme

rady007
13. dub 2011

@majka_3 Jůůůů!!!! tak to je super!!!!!!!! To gratuluji... mám úplně husí kůůůži... 🙂))) To je kráásné..... No... tak my jsme se snažili už v sobotu, což mi paní doktorka řekla, že je taky dobře.... pak tedy to pondělí a úterý... bohužel manža toho má moc v práce, tak mi ho bylo až líto... jelikož jsme oba věděli, že prostě musíme.... tak doufám, že to bude stačit 🙂) Dneska už bych to asi nedala ani já... 🙂 Protože ať je to jak je, když se miluješ, protože to tak cítíš a když je to tak, že musíš.. tak je to prostě rozdíl 🙂) Ale moc si mého manžela za to vážím.... protože si myslím, že pro chlapy to taky musí být stres 🙂 My se snažíme už 7 měsíců... což je sice málo, ale mám strašlivě dlouhé cykly, tak musíme pomáhat jinak 🙂)))))))))

majka_3
13. dub 2011

@jika10 Ďakujem si zlatá..no dúfam aj ja že bude všetko v poriadku a na tie starosti sa teším 🙂 na to sa teší asi každá s nás 😉

jika10
13. dub 2011

@majka_3 No to mas pravdu, ze se na ne tesi kazda z nas. Ja vlastne taky, budou to hezke starosti.

Dneska kdyz jsem sla do prace, tak jsem videla pani s kocarkem, ktery se mi libi a vcera kdyz jsem sla s kocarkem, tak jsem potkala jinou pani s mym vysnenym kocarkem. Jen mi bylo hloupe se zeptat, jak jsou s nim spokojene 😀 Jo, kdyby to bylo znameni toho, ze jsem ted tehu, tak se vubec nezlobim 😀

jika10
13. dub 2011

Teda ale to fungovani kone me sejri. Musim hledat svoje odpovedi a nedej boze i zminky o me 😠 😠

kamillka100
13. dub 2011

@majka_3 jeeeeeeeeeeeeej, opat nova tehulka, drzim palce nech je vsetko v poriadku a gratulujem 😵 😵 😵

majka_3
13. dub 2011

@rady007 ahaa..no tak to mas dobreho muzicka 😉 uvidis toto stacilo...nam doktor povedal ze sa mame snazit tie tri dni a skusali sme to prvy den potom den volno a treti den...a bolo ......a tusim aj viem presne kedysa to podarilo....zazrak.no ale podarilo..... 🙂 tak drzim palce daj potom vediet ako si dopadla... 🙂 ja som bola prekvapena bo ked som citala o clostile tak vecsinu zenam pomohol na druhy cyklus.tak ak sa nepodary na prvy nezufaj ono to pride ked to najmenej cakas tak ako mne ... 🙂

majka_3
13. dub 2011

@kamillka100 dakujeeem 🙂 🙂 🙂
Aj ja drzim palce nech sa podary 😉

natyi25
13. dub 2011

@majka_3 úprimne Ti gratulujem, super pocit pri čítaní tvojho príspevku....kiež by zabral clostyl každej z nás tak pekne ako Tebe 🙂 ja s ním začínam prvýkrát, teraz čakám MS, aby som ho mohla začať užívať...už sa neviem dočkať 🙂 už mesiac užívam metformín, tak dúfam, že kombinácia bude správna a zaberú obidva 🙂
len tak ďalej ostatné snažilky, nech je jar plodná pre všetky 😉

majka_3
13. dub 2011

@jika10 ved asi by si nikto nehneval..no mozno to bolo nejake znamenie.... ja som mala napriklad hrozne zle sny ked som ani netusila ze som tehotna......a toto si mala znamenie 😉 ze sa to blizi alebo to uz je 😉

eerikaa3
13. dub 2011

@majka_3 gratulujem 🙂

majka_3
13. dub 2011

@natyi25 presne tak nech je ta jar plodna !!! 😉
tak drzim palce a neboj hadam ti zvolil dobru kombinaciu a zaberie. moje pocity s clostilu boli ze to nezaberie lebo som rok brala duphaston na upravu cyklu nepravydelny cyklus a ja neviem co vsetko som mala.....tazko otehotniet ......a neslo to a clostilu som moc velku nadej nedavala... 🙂 to asi preto sa to podarilo 🙂 neboj podari sa ked nie hned tak neskor urcite 🙂

majka_3
13. dub 2011

@eerikaa3 dakujem a ja drzim palce.... 🙂 😉

jika10
13. dub 2011

@majka_3 No jedna kartarka mi rikala, ze tehu u me vidi unor, brezen, duben no a ted uz je ten duben, tak snad se to podarilo. Porad v koutku duse doufam, ze tam fazolka je 🙂

majka_3
13. dub 2011

@jika10 nechaj sa prekvapit mozno tam uz je 🙂
poslem ti vyrusik.... 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

jika10
13. dub 2011

@majka_3 Jeeee diky, chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

puckal
13. dub 2011

@eerikaa3 sice byl pokles, ale hezky letíš zpátky nahoru, tak zkus test a uvidíš....já zase letím dolů....ale pokud zítra stoupne nahoru tak testnu 😉

eerikaa3
13. dub 2011

@puckal mas tam len maly pokles. Test?pripraveny je ale bojiiiim pockam do zajtra

lienkapp
13. dub 2011

@jika10 Ja mavam dost dlhe cykli okolo 45 dni, ale minuly mesiac po prvom cykle s closilom prisla mrcha 39 den, Dnes som 35 den tak fakt neviem. Ale nemám žiadne pocity, dokonca ani bolesti brucha, ktoré mavam cca týžden pred mrchou. Som z toho uplne mimo. Moje telo si robi co chce.

rady007
13. dub 2011

@majka_3 ty jsi hodná 🙂)) Dneska mě už vůbec nebolí bříško, tak si říkám, že ovulka byla nejsilnější buď to pondělí, nebo úterý 🙂) Jjj, mám dvě kamarádky... jedna otěhotněla s clostíkem na podruhé a má dva klukýýý 🙂 a druhá kamarádka se snažila cca 5 let, jednou potratila, hrozila ji jí operace a pak teda doktorka řekla, zkusíme clostík... no a za 2 měsíce se má narodit Kubík 🙂)))

jika10
13. dub 2011

@lienkapp Ja jsem nejdelsi cyklus bez clostiku mela 38 dnu, s clostikem 32 dnu, Ovu s clostikem chodila pravidelne 16 DC, ted prisla 14 DC, diky mereni BT vim jak dlouhou mam LF a tudiz vim, ze mrcha ma nejpozdeji prijit 24.4. Porad doufam, ze si da pokoj a neprijde. Ja byt tebou tak skusim testnou, kdy byla ovulka???

majka_3
13. dub 2011

@rady007 no tak asi bude ten clostil dobry liek... 🙂 ja si ho zatial budem chvalit len aby to bolo vsetko ok a dobre ....keby som uz mala po navsteve o 2 tyzdne by som bola kludnejsia 🙂

kacnov
13. dub 2011

holky opět jdu pro radu, jak beru utroš od 12DC a ovulku mám 11DC myslíte že bych utroš mohla posunout tak o 5 dnů?? aby ta ovulka k něčemu byla. díky všem

rady007
13. dub 2011

@kacnov tak cinkni doktorce .... to já ji volám raději, abych to měla jisté 🙂)

kacnov
13. dub 2011

@rady007 víš že já jsem mluvila s kámoškou ona je zdrav sestra u gyndaře a ona mi říkala že můžu jen že mi to prodlouží cykly no ale chtěla sem se zeptat ještě raději vás 🙂

rady007
13. dub 2011

@kacnov je mi to jasnéééé :D :D :D chápu a vím... víc hlav, víc se ví 🙂))))

puckal
13. dub 2011

@kacnov jak myslíš,, k něčemu byla?? Někomu může ovu bloknout ale většinou ne, a pokud je 11, tak 12. ti nemůže utroš uškodit...ale můžeš i posunout a posune se ti MS. 😉

kacnov
13. dub 2011

@puckal mám to na srovnání ms! měla jsem hodně nepravidelnou, já si myslím že mi ovu blokl protože minulý měsíc jsem podle ovu testů jsem měla krásnou ovu tak to asi zkusím no a uvidím aspon to posunu o 5 dnů co??