Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

daisyna
13. dub 2011

@majka_3 určitě tam bude miminko, a možná už i se srdíčkem 😉
ten integrovaný test je jeden z nejpřesnějších vyšetření na VVV (prvomestriální screening), dělají tam ultrazvuk a biochemická vyšetření, no jsem zvědavá, co nám tam řeknou..

majka_3
13. dub 2011

@daisyna ahaa tak drzim palce a nech je vsetko v poriadku 😉
no toaj ja duufam ze tam bude moja bublinka vysnivana a aj sporiadnim tlkotom srdiecka 🙂

majka_3
13. dub 2011

@daisyna este som sa ta chcela spytat ze ked si zistila ze si tehu. kupavas sa vo vani? milujem vanu 😅 a mne ked je trosku zima alebo ma nieco boli som hned tam strcena acul by sa mi moooooc hodilo sa kupkat.....ale asi to nebude dobre ze? 😖 no pre drobca to obetujem 😉

nathali
13. dub 2011

@majka_3 u teba este nic nevidel??? no mozno sa mimco skovalo 😀 u mna 4+3tt bolo vidiet taka pidi bodka ale urco sa ti mimco ukaze v plnej krase a uz so srdieckom 😉

majka_3
13. dub 2011

@nathali no tak uvidime .... 🙂 bola by som mooooc rada 🙂 ved ked pojdem na kotrolu to budem koncit 6 tyzden tusiim 😀 tak to uz by haadam bolo nieco vidno 🙂

nathali
13. dub 2011

@majka_3 to vies ze bude 😉 a mozno uz aj srdiecko potom sa prid pochvalit foteckou s utz 🙂
snad tento mesiac bude pre mna ovela lepsi a aj na mna usmeje take stastie
@puckal a tebe je ako?? nemas chut testnut??

eerikaa3
13. dub 2011

@lifinka stodal je dobry,aj ja s nim mam skusenost.Len sa opatruj 🙂

majka_3
13. dub 2011

@nathali jaj ty sa tiez snazis? 🙂 no tak drzim palce..... 🙂 a uvidis ze tento mesiac sa to stastie usmeje 🙂 v niecom urcite 😉

lienkapp
13. dub 2011

@nathali dakujem

lienkapp
13. dub 2011

@jika10 dakujem

daisyna
13. dub 2011

@majka_3 děkuju moc a také samozřejmě přeji ať je vše v pořádku i u vás 😉
No já si od vany nějak odvykla, ale když je mi zima, milovala jsem horkou sprchu...tak jsem se toho raději vzdala, ikdyž někdy si zahřívám alespoň nohy teplejší vodou 🙂..
Do horké vany bych určitě nešla...ikdyž ono je to různé. Já měla při prvním těhotenství na začátku akutní zánět moč. měchýře, tak jsem se rochnila v horké vaně, abych se nahřála..o těhu jsem ještě nevěděla, měla jsem vysoké horečky (i 39 st.) a malá to "ustála", takže možná jak kdo..ale raději si to odpusť, aspoň do porodu 😀

aduskatt
13. dub 2011

@nathali no, ja este furt nic.uz mi je to divne...........svina nikde, ale brucho nafuknute ako balon, uz aj boli......

puckal
14. dub 2011

@nathali Ahojky, nemám chut testnout protože teplota klesá,sviňa 😢 http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
no, co nadělám, graf je tentokrát na 2ku protože nekončí zeleně........počkám a uvidím v sobotu, jestli dorazí MS.....

eerikaa3
14. dub 2011

@puckal ahoj ja dnes takto :http://www.fertilityfriend.com/home/34a6d6

nathali
14. dub 2011

Tabulka 13.4.2011

Snažilky:
lucka_0906....31r...snž........12m.......57DC...(PC33dní)
blandik...........33r......snž......21m.......41DC...(PC43dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...........37DC...(PC35dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........36DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž......................34DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......29DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................29DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.....28DC...(PC30dní)
nathali............23r....snž........23m........25DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................25DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........24DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........16m.......23DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž..........12m........21DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m.......14DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m.........13DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...............11DC...(PC43dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m.......,,,,,,5DC...(PC30dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r.............5DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....18tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......16tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.........8tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......5tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r.........5tt..........(snž.11m)

puckal
14. dub 2011

@eerikaa3 ale u tebe je to hezké, teplota je zase nahoře 😉 A test???

eerikaa3
14. dub 2011

@puckal no teploty ano,ale test je biely ☹

nathali
14. dub 2011

dobre ranko
tak ja som na tom takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
@puckal myslim ze budes pripad ako erika aj jej klesla BT a teraz stupla tak hlavu horu neni ms je tam nadej 😉 a ja verim ze ti to vyslo 🙂 ved ste sa taaaak snazili 🙂
@eerikaa3 no kraaaasne teploty 🙂 kedy testnes??? uz by si mohla 🙂

nathali
14. dub 2011

@eerikaa3 no tak pockaj este dva-tri dni a potom skus test znova dufam ze potom tam uz // budu

puckal
14. dub 2011

@eerikaa3 a máš 10ku? Vždyt i MS ti už mešká 😠

puckal
14. dub 2011

@nathali ale grafík je zatím slibný...teda ten tvůj. Já vím že eerikaa3 měla také pokles ale 1 den a já už mám 2 den....a při této teplotě chodí standartně MS tak nevěřím, že vyleze....a přes noc mi zase vyrazil opar......ale je péravda že bedárky ještě nedorazily.

nathali
14. dub 2011

@puckal ja mam kazdy mesiac iny graf a vobec sa v tom nevyznam 😀 ale som zvedava ze co zajtra BT ci nahodou neklesne alebo co?
inak ja mam bedaky asi aj za teba 😅 😀 preto tebe este nedorazili 😀

eerikaa3
14. dub 2011

@nathali pokracujes pekne,sice maly pokles,ale ja som mala ovela vacsi,tak si na tom lepsie
@puckal Ano 10 ku,ms mi chodieva ako hodinky presne 28 dni a vzdy rano.

puckal
14. dub 2011

@nathali určitě neklesne, když né já tak ty tam aspon musíš, do tabulky s // 😉 Já už to mám vypozorované v jaké teplotě přijde MS......ale ted mě mrzí, že mám jinak hezký graf, je třífázový ale bez výsledku....
@eerikaa3- a je to dobrá značka? Ale je divné, když jinak chodí jak hodinky, proč by jinak měla spoždění....

nathali
14. dub 2011

@eerikaa3 ja by som na tvojom mieste este pockala niektorym baba sa // ukazuju neskor tak pockaj par dni a potom ked ms nepride testni zas, vypadas velmi slubne a nechce sa mi verit ze by ti to nevyslo

nathali
14. dub 2011

@puckal pokial nemas ms este nic neni stratene a ved ste sa tak pekne snazili?!!!
a teplota ti stupne a hotovo! 😉 🙂

zuzka1.
14. dub 2011

dobre ranko, kocky citam vas, drzim palce cakatelkam, majke aj betine gratulujem. bacilky snad dorazia aj k nam.
ja oddnes papam clostyl 2xdenne. tak uvdime, buduci tyzden, uz na 10DC idem na folikulometriu, neviem co zamysla, ked mam ist tak skoro, no uvidime.
@aduskatt nebola si na sono? brucho ta neboli?

@nathali
@puckal cakam na vase testiky, zase je to s vami najnadejnejsie, tak na vas myslim.

eerikaa3
14. dub 2011

@puckal RapiClear,ovu testy od tejto znacky funguju,a zatial aj tehu . . .Len ked ms ma prist,tak nech pride,aby som mohla zacat 6 kolo s clostikom.Mne totiz bio hodiny velmi rychlo idu,vela casu uz nemam 😒

nathali
14. dub 2011

@zuzka1. ahojkyyy 🙂 jeeej si zlatunka ze na nas tak myslis 😉
no mozno chce dr.vidiet ze ako velky bude folik a asi ako rychlo rastie
@aduskatt s tebou to je ako mojka?? ms este nedorazila????

eerikaa3
14. dub 2011

@nathali poviem pravdu,porovnavala som grafy na ff s tym mojim a tam to vyzera pekne.No uvidime.Pockam do pondelka ak dovtedy nic a testnem znova.