Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Kočky, Luuca má pravdu, v těhotenství má snad každá těhulka skoro jakoby výtok a musí nosit intimku. Pochva se více zvlhčuje a vytváří si tím protilátky proti případným bacilkům, které by tam mohly vniknout 😉

jerryjanka
4. kvě 2009

ahojte hviezdičky

prdecek oni do HSG 10 rataju ako negativne - neviem prečo ale je to u nich tak. Takže gratulujem ale teraz už nahlas 😵 snad sa aj nam raz podarí

michamicha
4. kvě 2009

holky, tak já teda teď nemám skoro žádný a když už se objeví,tak je krémový 😅

amisa
4. kvě 2009

ahojte baby potrebujem poradit robila som si ovu test, ale na letaku je napisane ze prva ciarka (od namocenia) ma byt slabsia ako ta druha.. vtedy je pozitivny..ale na obale k testom je naopak prva od namocenia testovacia a druha kontrolna aked testovacia je slaba tak je test negativny.. no smo z toho jelen..ale nepripada mi normlane aby bola etstovacia ciarka za kontrolnou nie? cize ked mam prvu slbsiua druhu silnu tak je test negativny..?

prdecekto bolo este skoro podla mna..preto som ti hvorila ze ber tu analytiku z labaku s rezervou..pod 10 si pre nich negativna..ale neznamena to ze niesi tehotna..niekomu hodnoty idu rychlo niekomu pomaly

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

kočky, já mám nejvíc výtok před ovulkou, pak několik dní po ní a jinak taky skoro nic. čert aby se v tom vyznal.

ahojky janka, jak se máš?

amisa
4. kvě 2009

lenka tak to je otazka.. to by zaujimalo aj mna..ako to ma vyzerat .. ja mam mat teraz alebo som mala.. a hlien uplne vodovy.. vie niekto povedat ako to ma vyzerat?

jerryjanka
4. kvě 2009

amisa - od namočenia prva je testovacia druha - ta blizko toho zeleneho pružku je kontroloná
aby si mala test pozitívny musia byť bud rovnaké alebo tá bližšia k namáčaniu musí byť silnejšia.

čo sa tyka mna tak ja mavam hlien pred ovulkou asi tri dni, počas ovulky už nie, a potom ho mavam aj pred ms

lenik - no mam sa - všeliako - nejak mi ten clo nerobi dobre - ved vieš

amisa
4. kvě 2009

jerry dalujem tiez som si to myselal.. zdalo sa mi to an tom papieriku divne ale pacilo sa mi to..ale ked som pozrela vrch skatulky tam to bolo naopak.. teda logicky ako ty vravis

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

janka, viem, asi žádné z nás nerobí clostik moc dobře, ale pro mimíska to vydržíme, viď 😉

alka8
4. kvě 2009

Ahojte dievcata, som tu prvy krat. Chcem sa opytat na liek Clostilbegyt. Ovulaciu mam pravidelnu a vsetky hormony mam tiez v poriadku. Manzel ma dobry spermiogram, az na ich tvar, ze vraj to nie je az take zle, ale doktorka mi nasadila liecbu clistilgegytom, aby zvysila sance oplodnenia.
Neviete nahodou, ci si jeho uzivaniem nemozem narusit cyklus? Nerada by som pokazila svoje telo kedze zatial funguje ako hodinky. Citala som jeho neziaduce ucinky, preto sa trosku bojim.
Dakujem za rady.

jerryjanka
4. kvě 2009

alka aj ja mam cyklus 28 dnovy
clostil spôsobi akurat to že sa ti na vaječnikoch vytvori viac folikulov a nasledne vajíčok.
tym sa samozrejme zvyšuje šanca na otehu
ked to nepomôže zvyčajne nasleduje laparoskopia na priechodnosť vaječníkov.
nežiaduce učinky su otrasne a väčšinu z nich bohužial ja aj mam. teda depresie, uzkosť, návaly horka, bolesť hlavy... ale vydržím to ak to ma znamenať že budeme mať detičky

saska1
4. kvě 2009

ahojte baby 😉
jerry...no ako moja??ty už berieš clostil? 😕

jerryjanka
4. kvě 2009

saška hej včera som si dala prvy - večer až začinam navečer - a dnes už som spapkala dva a večer ešte jeden. 😉

amisa
4. kvě 2009

alak.. no ako pise jerry.. ma to iste rizika..ja nemam take silne ale priberanie jemne..problemy trocha so spankom, prva davka bola spojena s telesnou nervozitou. Je to velmi individualne..posobi na hypofizu takze sranda to asi nieje ale detvaky nam stoja za to , teda dufam ze sa k nejakim dopracujeme.

alka8
4. kvě 2009

jerryjanka, dakujem, viem toto mi tiez doktorka vysvetlila, chapem,ze mi chcem pomoct a zvysit sance na otehotnenie, ale som chcela vediet to, ze ked ho potom pretanem brat, ci mi neprestanu fungovat vajecniky tak ako doteraz...zabudla som sa to opytat doktorky v tom strese🙂

amisa
4. kvě 2009

jezis ja som sama hrubka .. zastrelte ma 🙂

jerryjanka
4. kvě 2009

za všetko hovorí to že je to anabolický steroid - ktorý si zhánajú aj kulturisti 😀

nemyslim si alka že by prestali fungovať alebo tak - len skratka budu fungovať po starom asi

alka8
4. kvě 2009

amisa, dik, ja by som tiez vydrzala vedlajsie ucinky lieku, v tom problem nie je, len som si vas tu citala, a nezda sa mi ze by bol nejak extra uspesny... a kedze ovulaciu mam aj tak, tak sa neviem rozhodnut, ci to mam zacat brat, alebo len dalej skusat a cakat...

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Ahoj Alka, tak pokud můžu napsat za sebe, tak mě clostil nijak cyklus nenarušil. Já i můj partner jsme v pořádku a clostil jsem dostala právě aby byla větší šance na otěhotnění - vytváří se více vajíček.

Čauky Saska, ty taky papkáš clostil?

amisa
4. kvě 2009

neviem ptom mozno ak chces aby toho bolo viac naraz 🙂

alka8
4. kvě 2009

jerry, to som chcela pocut🙂 a dufam, ze to tak je...bude so mna Stalonne🙂!

alka8
4. kvě 2009

dakujem dievcata, trosku ste ma ukludnili🙂

jerryjanka
4. kvě 2009

alka - no ono aj zaleži ako velmi mate zhoršenu morfologiu spermií aj my mame a tiež ovulujem sama a aj tak mi dal clostil, prave kvoli zvyšeniu šancí
on clostil je uspešny dosť len skratka ked je problem ešte inde tak len clostil nepomôže, ale poznam viac pripadov čo pri clostile dokonca aj v prvom cykle otehu aj ked predtym to trvalo dlhšie

alka8
4. kvě 2009

jerryjanka, pohyblivost aj mnostvo ma velmi dobre ale ze vraj morfologicky ma dobre len 1 percento, maju byt aspon 3...

saska1
4. kvě 2009

leni...ano...papkala som minulý cyklus...1tbl denne..ale doki sa tento cyklus rozhodol, kuknúť na mna bez vplyvu clostilu...
...ináč, ja za seba môžem povedať, že pri tej 1tbl som ani nevedela, že nejakú tbl papám...chválabohu 🤐

jerryjanka
4. kvě 2009

1%???
no neviem ja sa musim spytať dokiho ake presne sme mali vysledky ale nezda sa mi že by ti pri 1 percente dali clostil ale poslali by ťa rovno na ivf vratace isci

jerryjanka
4. kvě 2009

ano a hlavne už len na iui požaduju viac ako 20% morfologicky dobrých spermií 😉
takže sa spytaj na vysledky ešte raz lebo s 1 % by si fakt vela vody nenamutila a potom je zbytočné brať takéto lieky

saska no a ja mam teraz 15 tabletiek zjesť - hrúza

majkaa
4. kvě 2009

alka nestracaj nadaj. Ja som brala clostyl a manzel mal pohyblivost a mnozstvo trosku zhorsenu a morfologiu len 0,5%dobrych a zatial (poklepem si) podarilo sa. Papap, ale pravidelne vitamin E 400, Macu, selen, zinok, vitamin C, a tamoxifen. Nebol na spg, ale nejak sa to podarilo. A to mal zly spg uz pol roka.

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Saska, já jsem taky měla jeden měsíc bez clostíku - 2 cykly jsem brala, pak jeden ne a měla jsem tam 2 velké folíky.
A je dobře, že o clostíku nevíš a nezpůsobuje ti žádné problémy 🙂

jerryjanka
4. kvě 2009

majkaa ano ale dali mu tie steroidy a tie mu zrejme zlepšili morfologiu predpokladam že keby mu urobili test tak by nemal len 0,5 %
nechcem strašiť ani nič ale mala by sa fakt spytať či je to len 1 % a ak ano tak bez ohladu na dlžku snaženia zajsť do CARU